Telefon: +90 2323355102

Fiyat Teklifi Al

Zeytin Ev Kır Düğünü Hakkında

Yaz mevsiminde seni de kapalı alanlar bunaltıyorsa, Kaynaklar Zeytin Ev Kır Düğün Salonu tam sana göre! Unutulmaz ılık yaz akşamlarında dünyaevine gözün arkada kalmadan girmek istiyorsan, Zeytin Ev Kır Düğünü hakkında biraz bilgi verelim. Buca’da bulunan ve uzun zamandır davet sektöründe yer alan mekan, sen ve davetlilerin için titizlikle hazırlanıyor.

Geniş davetli kapasitesiyle, sevdiklerinle geçireceğin evlilik günün için düzenli temizlenen çim alanla ferah bir ambiyans yaratırken, geniş bir pistle de “Dans etmeden düğün olmaz” diyenleri buluşturuyor. Bunun haricinde orman manzarasını da gözden kaçırmamakta fayda var! Tüm bunların yanında zengin düğün paketleri ile kusursuz organizasyonlara imza attıklarını da belirtelim. Seni yazının devamına davet ediyoruz!

Zeytin Ev Kır Düğünü Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Buca Kaynaklar Zeytin Ev Kır Düğün Salonu fiyat listesi İzmir kır düğün mekanları arasında oldukça uygun.
 • Menüde değişiklik imkanıyla karar elbette sende!
 • Kokteyl ve yemekli seçenekler ile alternatifler yaratıyorlar.
 • Zeytin Ev Kır Düğün Salonu fiyatları hafta içi ya da hafta sonu organizasyonunda değişiklik göstermiyor.
 • Çocuklara özel, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri ile sevdiklerin için gözünün arkada kalmasına gerek yok!
 • Menü tadımı olanağıyla beklenmedik tatsızlıklara yer vermiyor.
 • Kişiselleştirilmiş davetine özel ücretsiz fiyatlar için teklif butonlarına tıklayabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Zeytin Ev Kır Düğünü
Kapalı Alan
Min. 80 - Max. 700 Min. 80 - Max. 500
Zeytin Ev
Açık Alan
Min. 20 - Max. 60 Min. 20 - Max. 60

Zeytin Ev Kır Düğünü Paketleri

Buca Zeytin Ev Düğün Salonu, düğün paketi dahilinde yemekli, yemeksiz ve kokteyl olmak üzere farklı seçenekler sunuyor. Bunun haricinde mekan dışından catering getirme imkanıyla da tercihleri sana bırakıyor. Menü tadımı ve menü değişikliği yapabilme olanağı sunan mekan, sana her konuda yardımcı olmaktan çekinmiyor. Profesyonel organizasyon sorumlusu ile davet akışını beraber planlıyorsun.

Ayrıca çocuklara özel, vegan ve vejetaryen menü tercihleri de sunuluyor. Unutmadan, servis saat 23:30’da sona eriyor. Yemekli organizasyon tercih edersen, yemekler özel porselen tabaklarda servis ediliyor. Masalardaki runnerlar ve şamdanlar ile ambiyans tamamlanıyor. Eğer ki yemeksiz bir organizasyon istiyorsan, yine aynı şekilde olan masa organizasyonu ve servis elemanlarıyla düğün pastası servisi yapılıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Doğal ortama uygun ve aynı zamanda şıklık veren dekorasyonlar ile göze çarpan İzmir Zeytin Ev Kır Düğün Salonu, doğallıktan yana olanlar için biçilmiş kaftan!
 • Beyaz napolyon, lake, tiffany sandalye seçenekleri ve yuvarlak masalarıyla seçimi sana bırakıyorlar.
 • Rustik tarz ve romantik tarzlardan hangisini tercih ettiğin sana kalmış!
 • Fotoğrafların asıldığı ahşap çerçevelerin bulunduğu bir köşenin de mevcut olması, mutlu anlarınızı sevdiklerinize göstermek için güzel bir alan sunuyor.
 • Beyaz perdelerin örtüldüğü ve beyaz çiçeklerle süslenen kuş kafesi şeklindeki altın renkli taşınabilir sahne oluşturmaları, bu özel gününde seni ön planda tutacak!

Müzik

Buca Zeytin Ev Düğün Salonu ışık, ses ve sahne hizmetini de düğün paketleri dahilinde sağlıyor. Bando, DJ ve müzik grubu temini sağlayan Buca Zeytin Ev Düğün Salonu’nda herkesin dans etmediği bir ortam düşünemiyoruz! Böylesi güzel ve keyifli bir alanın tadını çıkarmamak olmaz değil mi? Unutmadan söylemekte fayda var, müzik gece saat 00:00’da son buluyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün gününü unutulmaz hale getirmeyi elbette herkes ister. Bu gününü hatırlamak istediğinde bakabileceğin ve baş köşeye koyacağın bir fotoğraf albümünü Zeytin Ev Kır Düğün Salonu orijinal fotoğrafları sana teslim ederek oluşturmanı sağlıyor. Sadece fotoğraf çekimiyle kalmayıp videom da olsun istiyorsan, Zeytin Ev Kır Düğün Salonu senin için videolar da çekiyor.

Otopark

Davetlilerin ve senin için park yeri bulma derdini bir problem olmaktan çıkaran Zeytin Ev Kır Düğün Salonu Kaynaklar, 150-250 araç kapasiteli otoparkıyla seni park yeri bulmaktan da kurtarıyor! Tüm sevdiklerinin otoparktan ücretsiz bir şekilde faydalanmaları mümkün. Bunun haricinde vale hizmetiyle, sana ve davetlilerine en güzel gününü geçirmen için ellerinden geleni yapıyorlar.

Zeytin Ev Kır Düğünü Diğer Organizasyonlar

Buca Zeytin Ev Düğün Salonu, düğün haricinde; açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve bayi toplantıları için de ferah alanıyla sana ev sahipliği yapmaktan çekinmiyor. Açık havada olması, orman manzarası ve geniş kapasitesiyle ve sunduğu geniş imkanlarla bu tür organizasyonlar için biçilmez kaftan!

Alkışlarımız

 • Vale hizmeti sayesinde özel araçla gelen sevdiklerin park etme derdinden kurtuluyor.
 • Işık, ses ve sahne hizmetlerinde titizlikle çalışıp, eğlenceye doyacağın bir ortam yaratıyorlar.
 • Menüde değişiklik ve menü tadımıyla tercih senin elinde.
 • Mekan dışı catering getirme tercihi sana kalmış.
 • Mekan dışı organizasyon da getirerek, bu özel gününe farklı bir renk katabilirsin.
 • Her konuda yardımcı olan ekiple aklındaki hayallerini gerçeğe dönüştürmede yardım alabilirsin.
 • Mekanın engelli girişi mevcut.
 • Danssız düğün olmaz diyorsan, Buca Zeytin Ev Düğün Salonu dans grubu da sağlıyor.
 • Video ve fotoğraf çekimi sağlıyor, orijinal fotoğrafların teslimini es geçmiyorlar.

Zeytin Ev Kır Düğünü Nerede?

Adres:29 Ekim Mah. 2022 Sok. No:22 35395 Buca / İzmir

Telefon: +90 2323355102

Kaynaklar Zeytin Ev Düğün Salonu, İzmir’in kır bahçeleri açısından zengin olan Buca ilçesinde yer alıyor. Bölgede oldukça uzun zamandır düğünlere ev sahipliği yapıldığı için ulaşım da bir hayli kolay hale gelmiş. Toplu taşıma ya da özel araç tercih edebilirsin. 29 Ekim Mahallesi güzergahından geçen 176, 177 ya da 277 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al