Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Hakkında

Denizli’de kır düğünü denildiğinde yüksek misafir ağırlama kapasitesi ve hizmet çeşitliliği ile öne çıkan Yıldız Bahçe Düğün Davet, sana unutulmaz bir düğün vadediyor. Her aşamasının organizasyon sorumlusu eşliğinde planlandığı kusursuz bir düğün için doğru adrestesin. Uygun fiyatları ve şık bahçesiyle gönülleri fetheden bu mekanı daha yakından tanımak için yazımızın devamına bir göz at.

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Yıldızlı Bahçe Düğün Davet fiyatları gayet makul ve de Denizli kır düğün mekanlarının ortalamasında.
 • Hafta içi ve hafta sonundan hangisinin fiyat olarak daha avantajlı olduğunu mu düşünüyorsun? Cevap verelim, ikisi de! Yıldızlı Bahçe’de organizasyon fiyatları her gün aynı.
 • Kokteyl organizasyon fiyatlarının daha uygun olduğunu belirtelim.
 • Ücretsiz menü tadımı yaptıktan sonra istediğin bazı değişiklikler mi oldu? Bunu organizasyon sorumlusu ile konuşarak hem bütçene hem zevkine uygun değişiklikler yapabilirsin.
 • Yıldızlı Bahçe’den düğününe özel fiyatları öğrenmek istersen, teklif butonlarını kullanabilirsin.

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Paketleri

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Balo Salonu yüksek konuk ağırlama kapasitesi ile dikkat çekiyor. Serin ve yağışlı havalar için bir de kapalı salon seçeneği mevcut. Yemekli organizasyon tercih edeceksen Yıldızlı Bahçe’nin deneyimli şefleri tarafından hazırlanan zengin menüleri ücretsiz tadabilir ve kendine göre değişiklikler önerebilirsin. Çocuklara özel menü alternatifi de bulunuyor.

En ince detayın bile es geçilmediği Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Kır Düğün Salonu’nda kır bahçesi özenle süsleniyor ve fotoğraf alanı için yer açılıyor. Nikah tagı gibi davetine özel dokunuşlar da cabası! Işık, ses ve sahne kurulumları da tamamlandıktan sonra şahane bir canlı müzik ve DJ performansı bizi bekliyor. Üstelik after party alanı da mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

 • Beyaz ağırlıklı dekorasyon oldukça sade ve şık bir atmosfer yaratmış.
 • Dilediğin renkte tüllerden oluşan masa ve sandalye süsleri ile romantik ambiyans tamamlanıyor.
 • Yağışlı havalar için yüksek tavanlı ve kolonsuz bir kapalı mekan alternatifi de mevcut.
 • Çiçek, tül ve jütlerle hazırlanan gelin tagı fotoğrafların için harika bir fon oluşturuyor.
 • Şık tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar kır düğünü konseptine çok yakışıyor.
 • Mekanın havuz başı olduğundan bahsetmiş miydik?
 • Altın renkli, gösterişli vazo seçenekleri ve rengarenk çiçek alternatifleri ile süslemeler tamamlanıyor.

Müzik

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Denizli’de müziğe doyacaksın. Son derece kaliteli ses ve sahne hizmetleri sayesinde canlı müziğin kalitesi de ikiye katlanacak. Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Kır Düğün Salonu’nda DJ performansı da mevcut. Eğer eğlenceye doyamayanlardansan güzel bir haberimiz daha var. Mekanda after party için ayrılmış geniş bir alan ve dans pisti de mevcut!

Düğün Fotoğrafçısı

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet’te fotoğraflar mekanın muntazam ışıklandırması sayesinde son derece kaliteli. Mekan fotoğrafçı getirme işini sana bırakmış. Senin seçtiğin fotoğrafçının işine yarayacak şahane fotoğraf çekim alanları da tasarlamış. Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Kır Düğün Salonu’nun zevkine göre süslenmiş nikah taglarından daha iyi bir fon olabileceğini hiç sanmıyoruz!

Otopark

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Balo Salonu sunduğu otopark hizmeti ile de bizden tam not almayı başarıyor. Bu yüksek misafir ağırlama kapasitesine yaraşır bir otopark alanı bulunuyor. Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Kır Düğün Salonu’nun tam 1.000 araçlık otopark kapasitesinden düğün günü misafirlerin rahatça istifade edebiliyorlar. Üstelik mekanın vale hizmeti de mevcut.

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Kına Gecesi Organizasyonu

Denizli Yıldızlı Bahçe hem düğünün hem de kına gecen için kapılarını açmaya hazır. İlk olarak ışık, ses ve sahne hizmetlerinin kurulumu yapılıyor. Daha sonra canlı müzik ve DJ organizasyonları ayarlanıyor. Kına paketine dahil olan kına süslemesi, kına müziği, kına takımı, kına mumu, kına ekibi, Hint kınası, davul şov ve kına töreni hazır ediliyor.

İsteğe bağlı olarak zenne ve oryantalin de olduğu mekanda kendi konseptini yaratman da mümkün. Konseptinle bütünlük sağlayacak aksesuarların temini sağlanıyor ve bu aksesuarlar kiralanabiliyor. Kına gecesi ikramların için de yine Denizli Yıldız Bahçe Düğün Davet’in lezzetli menülerinde tadım sonrası değişikliklere gidilebiliyor. Yemek servisinin planlanması da dahil pek çok konuda organizasyon sorumlusu yardımcı oluyor.

Alkışlarımız

 • Mekanın after party alanı cezbedici.
 • Canlı müzik ve DJ performansları için kocaman bir alkış rica ediyoruz.
 • Menülerde tadım sonrası değişiklik yapabiliyor olman çok iyi.
 • 1.000 araçlık otopark hizmeti çok rahatlatıcı.
 • Mekanın süslenmesinde söz sahibi olman bir artı.
 • Fotoğrafçı getirebiliyor olman bir avantaj.
 • Nikah tagı ve fotoğraf çekim alanları çok iyi düşünülmüş.
 • Organizasyon sorumlusu ile çalışacak olmak büyük kolaylık.
 • Hazırlık odası çok iyi fikir.

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet Nerede?

Adres: Zafer Mah. Menderes Bulv. No:10/1, 20100 Merkezefendi / Denizli

Telefon:

Yıldızlı Bahçe Düğün Davet iletişim ve adres bilgilerinden hemen yukarıda bahsettik. Yıldızlı Bahçe Düğün Salonu, İzmir yolu üzerinde ve Bakırlı Kavşağı’nda yer alıyor. Mekan Mavi Köşe Tekel Büfe’nin hemen yanında. Merkezefendi Mahallesi’nde bulunan Yıldızlı Bahçe Düğün Davet’e 140, 320, 340, 381 ve 430 numaralı otobüsler vasıtasıyla ulaşım sağlamak da mümkün.

Fiyat Teklifi Al