bahçemis kır bahçesi
Adres Çoğlu Mah. Menderes Cad. No:41 (Akıncılar Hava Alanı Yolu 2 km) Sincan / Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bahçemis Kır Bahçesi hakkında

Bahçemis Kır Bahçesi Yenikent’te çok geniş bir alana sahip, oldukça popüler bir düğün mekanı. Burası hem açık hem de kapalı alanıyla çiftlere hizmet veriyor. Ama tabii kapalı alana göre kır bahçesinin daha revaçta olduğunu söylesek yalan olmaz.

Bahçemis Kır Bahçesi’nde yaklaşık 2.000 davetli ağırlanabiliyor. Kalabalık organizasyonlar için harika bir kapasite! Çim zeminin yanı sıra havuz başı alanı da davetlilerin çok hoşuna gidiyor. Gazebosu, geniş dans pisti, masa süslemeleri ve çok daha fazlasıyla müşteri memnuniyetini kazanmaya devam ediyorlar.

Ankara düğün mekanlarından Bahçemis’in videosuyla devam edelim inceleme yazımıza:

Bahçemis Kır Bahçesi düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 10-30 TL Hafta içi 30-50 TL
Hafta sonu 30-50 TL Hafta sonu 50-100 TL
 • Bahçemis’te fiyatları etkileyen konuların başında menü seçimi ve düğün tarihi geliyor. Hafta içi yapılan düğünler daha uygun fiyatlı olurken, bu durum kokteyl menüler için de geçerli.
 • Bahçemis Kır Bahçesi’nde beyaz et, kırmızı et, sebze, kokteyl ve aperatif menüler bulunuyor.
 • Mekanın hazır menülerinde dilersen değişiklik yaptırabiliyorsun.
 • Düğünden önce belirlediğiniz bir gün mekana giderek, seçtiğin menüdeki lezzetleri tadabiliyorsun. Davetlilerine sunacağın bu yemeklerin içinde beğenmediklerin olursa değiştirmelerini talep edebiliyorsun.

Sincan’da bütçeni sarsmayacak diğer seçenekler de bu yazıda: Uygun Fiyatlı En İyi Sincan Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Açık alan kapasitesi 1.500-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi
 • Bahçemis Kır Bahçesi’nin açık alanı haricinde bir de kapalı salonu bulunuyor.
 • Çim zeminli kır bahçesinde düğün yapabileceğin gibi kolonsuz kapalı salonunu da tercih edebilirsin.
 • Bu alanların dışında çiftin hazırlanabilmesi için gelin-damat odaları da mevcut.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Bahçemis Ankara’da düğün yapmak isteyen çiftlere birbirinden kaliteli hizmetler sunuluyor. Ayrıca her bütçeye ve tarza uygun farklı düğün paketleri de bulunuyor. Sundukları standart hizmetlerin bazıları şu şekilde:

 • Yemek servisi
 • Kamera kaydı ve fotoğraf çekimi
 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Düğün pastası
 • Orkestra
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Otopark

Bahçemis Kır Bahçesi’nin tüm paketlerini detaylı olarak öğrenmek istersen mekanla iletişime geçmen gerekiyor.

Bahçemis Kır Bahçesi süsleme

Yenikent Bahçemis Kır Bahçesi’nin süslemeleri büyük bir özenle yapılıyor. Gelin-damat masasından davetli masasına kadar mekanın her noktası konsepte uygun şekilde süsleniyor. Masalarda şamdanlar, çiçekler kullanılıyor. Davetlilerin arasına girerken kullanacağın gelin yolunda da konseptine uygun aksesuarlara yer veriliyor. “Benim kafamda çok farklı bir konsept var” dersen, dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmana da müsaade ediliyor.

Ankara birbirinden şık kır düğünü mekanları bulunuyor: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Müzik

Bahçemis Kır Bahçesi’nde saat 23:30’a kadar müzik yayını devam ediyor. Mekanın anlaşmalı canlı müzik ekibi ve DJ’i bulunuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Bahçemis Kır Düğün Salonu’nun anlaşmalı fotoğraf ve video ekibi de var. Bu ekip düğün boyunca her anınızı kayıt altına alıyor, en güzel anlarınızı çektikleri fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyor. Seçtiğin düğün paketi dahilinde de belirli bir sayıda fotoğraf baskısını ve tüm organizasyonun HD videosunu tarafına teslim ediyorlar.

Mekanın geniş bir yeşil alanı bulunmasından dolayı birçok çift düğün albümü için burada fotoğraf çektirmeyi tercih ediyor. Sen de başka bir dış mekan aramak yerine çekim için Bahçemis’i değerlendirebilirsin. Fotoğraf çekimi için başka bir mekana gitmemek ve zamanını yollarda geçirmemek düğün günü sana büyük bir avantaj olarak dönecek.

Otopark

Bahçemis Düğün Salonu’nun 500 araç kapasiteli geniş bir otoparkı bulunuyor. Organizasyona katılan davetliler ücretsiz olarak bu otoparktan faydalanabiliyor. Otopark hizmeti, özellikle davetlilerin vakit kaybı yaşamaması ve düğüne geç kalmamaları açısından çok faydalı oluyor. Ayrıca Bahçemis’te vale hizmeti verildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Alkışlarımız

 • Hem havuz başı hem de çim zeminli alan seçeneklerinin bulunmasını sevdik.
 • Çocuklu davetlilerin bunu duyunca havalara uçacak: Mekanın çocuklara özel eğlence alanı bulunuyor. Anneler babalar dans pistinde kurtlarını dökerken, çocuklar da yaşıtlarıyla parkta vakit geçiriyor.
 • Nikahı da düğünü de Bahçemis’te yapmak istiyorsan, şanslısın demektir. Çünkü düğünler için kullanılan alanın haricinde nikah seremonisine özel dekore edilmiş bir alanları da bulunuyor.
 • Yaşanabilecek tüm aksiliklerin önüne geçiyorlar. Mekandaki jeneratör sayesinde düğün eğlencen aralıksız devam ediyor.
 • Bahçemis Kır Bahçesi’ne görüşmeye giden çiftleri bir organizasyon sorumlusu karşılıyor. Kafana takılanları, tüm merak ettiklerin bu sorumluya sorabiliyorsun. Anlaşma yaptığınız takdirde düğün akışı da organizasyon ekibi tarafından büyük bir dikkatle hazırlanıyor.
 • Bahçemis Kır Bahçesi’nin organizasyon alanındaki ağaçlar, içimizi ısıttı!

Diğer organizasyonlar

Bahçemis’te düğün dışında kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar da düzenleniyor. Yapacağın organizasyona göre verilecek hizmetler belirleniyor, mekan süsleniyor.

Bahçemis Kır Bahçesi Ankara’da nerede?

Adres: Çoğlu Mah. Menderes Cad. No:41 (Akıncılar Hava Alanı Yolu 2 km) Sincan / Ankara

Akıncılar Hava Alanı Yolu üzerinde yer alan Bahçemis’e özel araçlarla kolayca ulaşılabiliyor. Toplu taşıma aracı kullanacak olanlar da otobüsle mekana rahatlıkla gidebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları