Bonjur Bahçe Çekmeköy Hakkında

Bonjour Bahçe Çekmeköy, geniş bahçesi ile organizasyonlara ev sahipliği yapan İstanbul kır düğünü mekanlarından bir tanesi. Mekan düğün konseptini hem şık hem konforlu olacak şekilde düzenliyor. Her mevsime uygun açık ve kapalı alanlarda hizmet veren mekan, kır düğünü hayali kuran ve kalabalık misafir ağırlama listesine sahip olan çiftler için ideal bir ortam sunuyor.

Hazırlık odasından dans pistine kadar tüm detayları atmosfer ve konsepte uygun şekilde düzenleyen Bonjour, bünyesinde bulundurduğu organizasyon sorumlusu ile seni hayalindeki düğüne bir adım daha yaklaştırmayı hedefliyor. İstanbul’da kocaman, doğa ile iç içe geçmiş bir alanda düğün organizasyonunu düzenlemek istiyorsan, Çekmeköy Bonjour Bahçe’ye mutlaka bir göz atmanı öneriyoruz. İnceleme yazımızı okuyarak başlayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Bonjour Bahçe Çekmeköy Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Bonjour Bahçe Kır Düğün fiyatları, İstanbul kır düğünü mekanları ortalamasına göre biraz tuzlu.
 • Burada yemekli ya da kokteyl düzeninde bir düğün gerçekleştirebilirsin. Elbette seçeceğin davet türüne göre rakamlarda da değişiklik oluyor.
 • Düğününü istediğin tarihte düzenleyebilme imkanın var. Nasıl mı? Çünkü hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında belirgin bir fiyat farkına rastlamadık!
 • Yemekli bir düğün için başlangıç rakamları 200-300 TL bandında seyrediyor. Fakat kişiselleştirilmiş bir davet menüsü oluşturman ya da kırmızı / beyaz et tercihin dahilinde net fiyatlar belli oluyor.
 • Detaylı fiyat ve hizmet bilgisi için aşağıdaki buton sayesinde hemen Çekmeköy Bonjour Bahçe’den ücretsiz fiyat teklifini alabilir, değerlendirmeni yapabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Bonjur Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 450 Min. 200 - Max. 875
Bonjur Bahçe
Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 400 Min. 100 - Max. 700
Bonjur Restaurant
Açık Alan
Min. 20 - Max. 70 Min. 30 - Max. 100

Çekmeköy Bonjour Bahçe Düğün Salonu hem açık hem kapalı salonu ile hizmet veriyor. Açık kır bahçesinde 400-500 kişi kapasitesi bulunan mekan, kapalı alanda 100-200 kişiyi ağırlayabiliyor. Yemekli düzende de 400-500 konuk ağırlama kapasitesi bulunan Bonjour Bahçe’de kokteylli düzende bu sayı 750-1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Hangi alanı tercih edersen et, ferah ve konforsa sahip olacaksın.

Bonjur Bahçe Çekmeköy Düğün Paketleri

Bonjour Bahçe Kır Düğün organizasyon sorumlusu, hayalindeki düğün için talep ettiğin tüm detaylarla ilgileniyor. Mekanda doğa ile iç içe geçmiş atmosfere uygun bir ışıklandırma sistemi bulunuyor. Ses ve sahne sistemi gibi hizmetler de mekan tarafından eksiksiz şekilde sunuluyor. Kişiye özel planlanabilen çeşitli yemek menülerine beraber karar verebilir, davet öncesi tadım ve değişiklik yapabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Sadeliğin göz önünde bulundurulduğu dekorasyon sistemi
 • Beyaz renk ağırlıklı masa örtüleri
 • Atmosfer ve doğa ile uyumlu ahşap sandalyeler
 • Dilersen beyaz, dilersen renkli şekilde düzenlenen masa üstü çiçekleri
 • Rustik tarz konsepti
 • Konsepte uygun sahne içi aksesuarlar

Müzik

Bonjour Bahçe Kır düğün paketi dahilinde müzik hizmetini de eksik etmiyor. Hayatının en unutulmaz gecesinde sevdiklerinle edeceğin tüm danslar, eşlik edeceğin tüm şarkılar gecenin parçası olacak. Dilersen mekana hazır bir liste verebilir, dilersen de canlı müzik talep edebilirsin. Işık, ses ve sahne sistemlerinin tamamı mekan tarafından sunuluyor. Müzik hizmeti gece saat 00:00’da sona eriyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Bonjour’un hazırlık odasında başlayan maceradan, gece sonu eğlencesine kadar tüm organizasyonuna eşlik edecek bir çekim ekibi mekan tarafından sağlanıyor. Böylelikle fotoğrafçı aramakla vakit kaybetmiyorsun. Bonjour Bahçe’nin rustik konseptinde çekilen fotoğraflar, en keyifli anların karelerinden oluşan albümünün vazgeçilmezi haline gelecek! Mekan yetkilileri ile konuşarak dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşma opsiyonunun olup olmadığını sorabilirsin.

Otopark

Kalabalık organizasyonların en büyük problemlerinden bir tanesi park sorunu ve vale problemi oluyor. Özellikle İstanbul gibi işlek, kalabalık şehirlerde. Hiç merak etme, Bonjour Bahçe Kır düğün alanı özel araçları ile gelecek olan davetliler için 100-150 araç kapasiteli bir otopark imkanı ve vale hizmeti sunuyor! Misafirlerin, araçlarını güvenle valeye teslim ederek gecenin eğlencesine kendilerini bırakabilirler.

Bonjur Bahçe Çekmeköy Diğer Organizasyonlar

Bonjour Bahçe İstanbul’un doğa ile en çok bütünleşmiş lokasyonlarından birinde organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Özellikle kalabalık davetler için geniş bahçe alanı olması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Mekan yalnızca düğün organizasyonları için değil; açılış, bayi toplantısı, davet, doğum günü, kına, nişan, şirket etkinlikleri, parti ve sünnet düğünü gibi organizasyonlar için de kapılarını misafirlerine açıyor.

Alkışlarımız

 • Mekanda gece saat 00:00’a kadar yemek servisi bulunuyor.
 • Engelli rampası ve engelli girişi bulunuyor.
 • Organizasyon sonrası davetin sona ermesini istemezsen, sevdiklerin ile doyasıya eğlenebileceğin bir after party alanı mevcut.
 • Menü tadımı imkanı ve menüde dilediğin değişikliği yapabilme imkanın var.
 • Mekanda çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryen olmak üzere çeşitli menü opsiyonları da yer alıyor.
 • Mekanın organizasyon sorumlusu başından sonuna kadar tüm taleplerinle eksiksiz şekilde ilgileniyor, dışarıdan bir organizasyon ekibi ayarlamana gerek kalmıyor.
 • Mekanda düğün öncesi tüm hazırlığını yapabileceğin bir hazırlık odası bulunuyor.
 • Olası hava koşulları değişimine karşı tüm önlemler alınıyor.
 • Profesyonel şekilde tüm ışık, ses ve sahne hizmetleri mekan tarafından sağlanıyor.
 • Doğa ile bütünleşmiş olan mekan, rustik konsepti ile düğün organizasyonuna bambaşka bir hava katıyor.

Bonjur Bahçe Çekmeköy Nerede?

Adres:Koçullu, Alemdağ Şile Yolu No:156 D:A22 Çekmeköy / İstanbul

Bonjour Bahçe Çekmeköy, kolay ulaşımlı bir lokasyonda yer alıyor. Mekana otobüs, minibüs ve dolmuş seçenekleri ile ulaşmak mümkün. 11H, 11ÜS, 14DK ve 20K otobüsleri ile C-74 minibüsleri kullanılabiliyor. Mekan, Ümraniye Telekom Durağı’na 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca, Bonjour Bahçe ile Sabiha Gökçen Havaalanı arasında yaklaşık 40 kilometrelik mesafe bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al