Kamelya Büyükçekmece Hakkında

Kamelya Büyükçekmece İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden uzak yemyeşil bir kır bahçesinde dünyaevine girmek isteyen çiftlere ideal bir alan sağlıyor. Restoranın kapalı salonunda genellikle kış organizasyonları gerçekleştiriliyor. Büyükçekmece Kamelya kır bahçesi ise bahar ve yaz düğünleri için yoğun talep görüyor. Her iki davet alanında da 450 kişiye yemek ve kokteyl hizmeti sunulabiliyor.

Büyükçekmece Kamelya Restoran; zengin menü içerikleriyle, makul fiyatlarıyla ve avantajlı hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Bahçe, deniz ve göl manzaralı bu restoranda birbirinden keyifli pek çok organizasyon düzenlenebiliyor. Aynı zamanda birden fazla düğün organizasyonunun gerçekleştirilemediği Kamelya Büyükçekmece, çiftlere ve konuklara en iyi hizmeti sunabilmek için elinden geleni yapıyor.

Fiyat Teklifi Al

Kamelya Büyükçekmece Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Kamelya kır bahçesinde fiyatların bütçe dostu olması, mekanın tercih edilebilirliğini arttıran unsurlar arasında yer alıyor. Kamelya Restoran’ın organizasyon ücretleri, İstanbul kır düğün mekanlarına kıyasla ortalamanın altında seyrediyor.
 • Kamelya Kır Bahçesi Büyükçekmece düğün paketlerinde yer alan ve dikkat çeken hizmetlerin başında yemek geliyor. Çiftlerin menü, ikramlık veya atıştırmalık seçimleri fiyatlara etki ediyor.
 • Kamelya Restaurant Büyükçekmece’de kokteylli düğün organizasyonları oldukça uygun rakamlara gerçekleştirilebiliyor.
 • Büyükçekmece Kamelya kır bahçesi düğün fiyatlarına yansıyan unsurlar arasında çiftlerin talep ettikleri hizmetler ve davetli sayıları da yer alıyor. Konuk sayısı artarsa, fiyatlar da yükseliyor.
 • İstanbul Kamelya kır düğün bahçesinde profesyonellerin sunduğu birçok hizmet, ödeyeceğin tutara dahil ediliyor.
 • Yemekli ve kokteylli düğün organizasyonlarında hafta içi ya da hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Çiftlerin düğün organizasyonuyla alakalı talep ve beklentileri değiştikçe, ücretler de farklılık gösterebiliyor. Bu noktada mekanla iletişime geçip kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak gerekiyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Kamelya
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 450 Min. 100 - Max. 450

Kamelya Büyükçekmece Düğün Paketleri

Büyükçekmece Kamelya kır düğün salonunun ekibinde; şeflerden garsonlara, fotoğrafçılardan kameramanlara, organizasyon sorumlusundan valeye kadar pek çok yetkili yer alıyor. Alanında yetkili personeller, işini son derece titiz bir şekilde yapmaya özen gösteriyor. Müziğin ve eğlencenin bir an bile duraksamaması için ışık, ses ve sahne hizmetleri de sunuluyor. Müzik 23:30’a kadar devam ediyor.

Hem yemekli hem de kokteylli organizasyonların düzenlendiği Kamelya kır düğün bahçesi Büyükçekmece, çiftlere menüde değişiklik yapma olanağı sunuyor. Birbirinden nefis menü alternatifleri arasında seçim yapmak, tamamen çiftlerin damak zevkine bırakılıyor. Burada minik misafirler için özel menüler ve eğlenceli bir çocuk parkı da bulunuyor. Sunulan diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Mekan dekorasyonu
 • Organizasyon firması ve çekim ekibi getirme
 • Tecrübeli servis ekibi
 • After party alanı
 • 00:00’a kadar süren yemek servisi

Dekorasyon / Süsleme

Yeşilin her tonuna rastlayabileceğiniz Büyükçekmece Kamelya kır düğün bahçesinde ahşap malzemeler dikkat çekiyor. Hem kamelyalarda hem de masa ve sandalyelerde ahşap kullanılıyor. Konuk masaları için çiftlere beyaz ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Masa üstlerinde; cam şamdanlar, renkli çiçekler ve saman iplerine sarılı el yapımı dekor ürünleri yer alıyor.

İstanbul Kamelya kır bahçesi, doğayla uyum sağlayan sade tarzıyla ön plana çıkıyor. Kır bahçesinde abartılı süslemeler kullanılmıyor. Gelin yolunu üzerinde çiçekler olan bistro masalar takip ediyor. Davet alanlarının dekorasyonunu veya süslemelerini değiştirmek isteyen çiftler, dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla el sıkışabiliyor. Mekanın bu konuda herhangi bir kısıtlaması bulunmuyor.

Müzik

Tamamen kendi zevkine göre hazırladığın çalma listeleriyle gece yarısına kadar eğlenmeye hazır ol! Işıklandırmalar, sahne hizmetleri ve güçlü ses sistemleri sayesinde unutulmaz bir organizasyon yaşayacaksın. Geniş dans pistinin tozunu, en sevdiğin dostlarınla birlikte attıracaksın. Eğer canlı müzik hizmeti almak istiyorsan veya dışarıdan bir DJ temin etmeyi planlıyorsan, bu taleplerini de mekana danışmayı unutmamalısın.

Düğün Fotoğrafçısı

Kamelya kır düğünü İstanbul Büyükçekmece’deki en avantajlı organizasyon mekanları arasında yer alıyor. Bu mekan, düğün paketlerine fotoğrafçı ve kameraman hizmetlerini de dahil ediyor. Profesyonel çekim ekipleriyle birlikte çalışan Kamelya Büyükçekmece, çiftlerin fotoğraf albümleri ve düğün videoları için ekstra bir ücret talebinde bulunmuyor. Bu hizmetler hoşuna gittiyse gülümsemeye devam et, profesyonel fotoğrafçı seni çekiyor!

Otopark

Kır düğün bahçesi Kamelya İstanbul Büyükçekmece’nin özel bir otoparkı bulunmuyor. Fakat mekanın yakınlarında aracını güvenle park edebileceğin hem ücretsiz hem de ücretli yerler bulunuyor. Kamelya Büyükçekmece hizmetleri arasında vale yer alıyor. Arzu edersen, mekanın anlaşmalı olduğu vale aracını en uygun yere park edebiliyor. Vale hizmetinden çiftler de konuklar da yararlanabiliyor.

Kamelya Büyükçekmece Diğer Organizasyonlar

450 konuğunu ağırlayabileceğin kır bahçesi Kamelya Büyükçekmece’de düğünün yanı sıra; başka organizasyonlar da düzenleyebilirsin. Kapalı veya açık davet alanında; kına gecesinden nişana, söz törenlerinden bekarlığa veda partisine, doğum günü kutlamasından baby showera kadar birçok organizasyonu bu şahane mekanda gerçekleştirebilirsin. Önemli davetlerini verebileceğin gibi, Kamelya’da kurumsal etkinlikler de yapabilirsin.

Alkışlarımız

 • Kamelya Büyükçekmece’de birçok hizmetin profesyoneller tarafından sunuluyor olması, çiftler açısından oldukça önemli.
 • Zengin içerikli düğün paketlerine rağmen fiyatların cep yakmayan bir skalada yer alması çok avantajlı.
 • Kamelya Büyükçekmece ekibinde; vale, fotoğrafçı, kameraman, şef, garson ve organizasyon sorumlusunun yer alması muhteşem. Çalışanların deneyimli ve alanında başarılı kişiler olması da takdire şayan.
 • Menü opsiyonlarının farklı damak zevklerine hitap etmesi harika.
 • Hem manzarasıyla hem de dekorasyon tarzıyla iç açan Kamelya Büyükçekmece’nin çocuklara özel menüler hazırlaması da büyük bir artı.

Kamelya Büyükçekmece Nerede?

Adres:Karaağaç Mah. Dostluk Cad. No:42 Büyükçekmece/İstanbul

Büyükçekmece Kamelya kır düğün bahçesi yol tarifinden bahsedelim. Karaağaç Mahallesi’ne otobüs ya da minibüs ile ulaşım sağlayabilirsin. 142ES, 418, MR51 numaralı otobüslerle veya A-43 numaralı minibüs hattı ile mekana gidebilirsin. Dostluk Caddesi Durağı’nda inerek davet alanına yürüyebilirsin. Arzu edersen taksiye binip daha hızlı bir şekilde de mekana erişebilirsin.

Fiyat Teklifi Al