çınar kasrı
Adres İncek Bulvarı Ersu Sk. No:6 06830 Gölbaşı / Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Çınar Kasrı hakkında

Çınar Kasrı Ankara’nın en güzel düğün mekanlarından biri! Muhteşem süslemeleri, yemyeşil geniş bir alanı var. Çiftlerin hayallerini süsleyen düğünleri yapabilecekleri potansiyelde bir düğün mekanı desek abartmış olmayız.

İncek Çınar Kasrı, 2 kişiden 1.500 kişiye kadar davetlinin katılabileceği tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Profesyonel bir ekipleri var ve burada düğün yapan çiftlerin neredeyse tamamının mekandan mutlu ayrıldığını görebiliyoruz.

Şimdi sana fikir vermesi için diğer detaylara geçelim:

Çınar Kasrı düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • İncek Çınar Kasrı fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında menü seçimi geliyor. Hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında çok fiyat farkı bulunmasa da aynı durum kokteyl ve yemek menülü paketler için geçerli değil. Uygun fiyatlı bir düğün yapmak istiyorsan kokteyl menü seçeneğini tercih edebilirsin.
 • Mekan tarafından çiftlere kırmızı ve beyaz etli yemek menüleri sunuluyor. Ana yemek seçimine ve atıştırmalık seçimlerine göre de fiyatlar belirleniyor.
 • Dilersen çocuklara özel, diyabet, vegan, vejetaryen yemek menüleri hazırlamaları da mümkün.
 • Çınar Kasrı’nın standart menü içeriğinde; başlangıç tabağı, ara sıcak, zeytinyağlı tabağı, ana yemek ve tatlı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Ankara Çınar Kasrı, 5.000 metrekarelik bir alana sahip. Kalabalık organizasyonlar için mekanın açık alanı kullanılıyor. Kına gecesi, after party, doğum günü gibi butik organizasyonlar için de 200-300 kişilik kapalı alanı değerlendiriliyor.

İncek’teki diğer düğün mekanlarını da inceledik. Aklın kalmasın: Masalsı Güzellikteki En İyi İncek Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Çınar Kasrı düğün paketleri

Çınar Kasrı’nda çiftlere uygun farklı düğün paketleri sunuluyor. Paketler, içerdikleri hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Mekanın hazır paketlerinden istediğin hizmeti çıkarıp eklemelerini talep edebiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

Çınar Kasrı Gölbaşı’nda göz alıcı süslemeler yapılıyor. Mekanda ağırlıklı olarak beyaz renk kullanılıyor. Diğer konsept renklerini ise sen ve müstakbel eşin seçebiliyorsunuz. Organizasyon alanında süsleme konusunda hiçbir detayı atlamıyorlar. Hatta dans pistini bile tüllerle ve çiçeklerle süslüyorlar. Tabii bunların hepsi göz yormayacak şekilde yapılıyor.

Mekanda dekorasyonla ilgili öne çıkanlar şöyle:

 • Gelin yolu
 • Gelin tagı
 • Canlı çiçek
 • Supla
 • Şamdan
 • Nikah masası süslemeleri

Mis gibi hizmetleriyle çiftlerin ilgi odağı olan bu mekanlara bakmadan geçme: Hayallerindeki Düğün İçin En İyi Gölbaşı Düğün Salonları

Müzik

Mekanın eğlendirmeye doyamayan bir orkestrası var! Canlı müzik eşliğinde saat 23:30’a kadar eğlence devam ediyor. Düğününde bu ekiple çalışabilir, öncesinde çalınmasını istediğin şarkıları kendilerine belirtebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Çınar Kasrı’nda düğün yapmaya karar verdiysen, anlaşmalı oldukları fotoğrafçıları yönlendiriyorlar. Ama bu konuda bir kısıtlamaları yok. Yani illa onların firmasıyla çalışacaksın diye bir kural yok; dışarıdan başka bir ekiple de anlaşabilirsin.

Düğün esnasında çekilen videoların ve fotoğrafların dışında, düğün albümün için de çekim yaptırmanı öneriyoruz. Hatta dış çekim için ekstra bir mekan aramana gerek yok. Burası o kadar güzel bir atmosfere sahip ve öylesine güzel dekore edilmiş ki dış çekim için kullanabilirsin. Fotoğraf çekimini de burada yaparsan büyük bir vakit kazancın olacağını unutma!

Şehrindeki yeşile doyacağın kır düğünü mekanlarına göz at: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Otopark

Çınar Kasrı’nın 500-750 araç kapasiteli, çok geniş bir otoparkı bulunuyor. Düğün günü davetlilerin bu otoparkı dilediği gibi kullanabiliyor. Ayrıca mekanın vale hizmeti de mevcut. Konuklarına sadece mekana gelip, araçlarını valeye teslim etmek düşüyor.

Alkışlarımız

 • Çınar Kasrı’nın öncelikle bu modern dekorasyonunu takdir etmek ve alkışlarımızı sunmak istiyoruz. Sadelikle şıklığı aynı anda sunuyor olmaları, dünya genelindeki düğün trendlerini de takip ettiklerini gösteriyor. Ayrıca organizasyonun türüne göre özel köşeler, içecek alanları ve fotoğraf bölümleri oluşturabiliyorlar.
 • Çok geniş bir alanları var. Yani davetli sayın kaç olursa olsun burada düğün yapabiliyorsun.
 • Dileyen çiftler mekana dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirebiliyor. Çiftin istediği gibi bir düğün yapabilmesi için bu konuda da kısıtlama koymamışlar.

Diğer organizasyonlar

Çınar Kasrı’nda düzenlenen en popüler etkinliklerin başında kuşkusuz düğünler geliyor! Ancak mekanın düzenlediği organizasyonlar bundan ibaret değil elbette. Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlik, baby shower, mezuniyet töreni gibi birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yapabiliyorlar.

Çınar Kasrı’nda kına gecesi yapmak istersen sundukları hizmetler ve fiyatları şu şekilde:

 • Kına ekibi
 • Kına tahtı
 • Kına sandığı
 • Kına takımı
 • Kına tepsisi
 • Kına mumu
 • Kına süslemesi
 • Zenne / oryantal şov
 • Davul şov
 • Müzik
 • İkramlıklar
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)2.000 - 3.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)Paket Fiyatı Yoktur

Çınar Kasrı nerede?

Adres: İncek Bulvarı Ersu Sk. No:6 06830 Gölbaşı / Ankara

Çınar Kasrı İncek’te herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir noktada yer alıyor. Davetlilerin buraya özel araçlarla da toplu taşımayla da ulaşım sağlayabilir. Toplu taşıma kullanacak olanlar için EGO otobüslerinin birçok hattı buradan geçiyor. Özel araçlarıyla gelecek konukların mekanın otoparkından faydalanabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları