Balçova düğün salonları, fiyatları

Balçova Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Balçova düğün salonları İzmir’in en ünlü, en sevilen mekanlarını oluşturuyor desek abartmış olmayız. Balçova, İzmir’in en güzel ilçelerinden biri. Bunda hem denize kıyısının hem de bol yeşillikli ormanları ve dağlık alanlarının olmasının payı büyük. Sadece salon olarak değil otellerden kır bahçelerine Balçova, düğün mekanları için de bol seçenekli bir yer diyebiliriz. Balçova’da kalabalık, butik, yazlık, kışlık, nezih, mütevazı, her bütçeye uygun ve her tarzda mekan var.

Balçova, düğün salonlarından ziyade kır bahçeleri ile ünlü. Özellikle İnciraltı düğün salonları çiftler arasında oldukça popüler ki özenle seçip incelediğimiz bir listeyi de yazının sonuna ekledik. Bunların yanı sıra, Balçova termal otelleri de İzmir düğün mekanları arasında çok tercih edilenlerden. Kaliteli hizmetleri, çok kapsamlı düğün paketleri ve yemyeşil atmosferleri popülaritelerini arttırıyor. Genellikle geniş kapasiteli olmaları da mekanların en güzel özelliklerinden. Biz senin için aralarından en iyilerini seçtik ve tüm bilgileriyle listeledik. Sana sadece beğendiklerinden fiyat teklifi almak düşüyor, hadi bakalım!

Balçova düğün salonları fiyatları nasıl?

Genellikle kır bahçeleri ile ünlü olan Balçova, İzmir düğün salonları ile benzer fiyatlar sunan mekanların bulunduğu bir yer. Bütçeni fazla zorlamıyorlar.

 • Bu kır bahçeleri ve düğün salonları kişi başı minimum 30-50 TL‘den başlıyor.
 • Balçova, termal düğün otelleri ile de ünlü bir yer ve fiyatları da kişi başı minimum 50-80 TL‘den başlıyor.

Bu fiyatlara baktığımızda, Balçova düğün salonlarının; kendi semtlerinden biri olan İnciraltı’ndaki düğün mekanları fiyatları ile aynı ortalamada olduklarını da görebiliriz. Fiyatları etkileyen hafta içi, hafta sonu, davetli sayısı, yemekli veya kokteyl menüleri gibi faktörleri de unutmayalım. Balçova düğün salonları fiyatları için listemizeki mekanları da karşılaştırarak kendine göre güzel bir eleme yapabilirsin. Öyleyse çayını kahveni al da Balçova düğün mekanlarını fiyatları ve öne çıkan özellikleri ile incelemeye geçelim. 

Ramada Encore İzmir

Ramada Encore İzmir, Balçova’da yer alan 4 yıldızlı düğün otellerinden biri. İzmirli çiftlerin çok sevdiği, popüler bir mekan. İzmir Balçova düğün salonları arasında da; deniz manzaralı terası, kaliteli hizmeti, sade şıklığı, enfes ikramları, güler yüzlü ekibi ve davetlilerin pozitif yorumları ile öne çıkıyor. Açılır kapanır tavanlı, deniz manzaralı terasında en fazla 300 kişiyi konuk edebiliyor. Kapalı alanı ise 50-100 kişilik.

Ramada Encore İzmir düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Ramada Encore İzmir nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mithatpaşa Cad. No:44/211 Ege Park Balçova/İzmir

Daha önce detaylı olarak da anlattığımız yazımızı okumak istersen: Ramada Encore İzmir: Yemekli Düğün Fiyatları Kişi Başı 80 TL


Keyf-i Şahane

Keyfi Şahane, İzmir İnciraltı’nda bir kır düğünü mekanı olarak hizmet veriyor. Sıcakkanlı çalışma ekibi, leziz ve taze ikramları, şirin atmosferi ve merkezi konumu ile İnciraltı düğün mekanları arasında sevilen bir yer. Farklı boyutlarda 3 kır bahçesi var. Genel olarak sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde memnuniyet seviyesi oldukça yüksek. Ayrıca İnciraltı düğün salonları fiyatları ortalamasında ödeme çıkarıyorlar. Bahçelerinde maksimum 1.000 kişiye kadar konuk ayarlayabiliyorlar.

Keyfi Şahane düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Keyfi Şahane İnciraltı’nda nerede, telefonu kaç?

 • Adres: İnciraltı Cad. İnciraltı Köprü Yanı 14/1 İzmir/Balçov

Keyfi Şahane’nin ayrıntıları için tıkla: Keyfi Şahane: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL


La Win İzmir

Balçova kır düğünü mekanlarından biri olan La Win, uzun yıllardır hizmet sektöründe harika işlere imza atıyor. Merkeze yakın bir yerde yemyeşil atmosferi ile bütün stresini alıyor. Özgün ve yenilikçi tarzı ile şık ve nezih tasarımları da çiftlerin favorisi. Güler yüzlü ekibi bol alternatifli güzel imkanlar sunuyor. İnciraltı kır düğün salonlarından biri olarak La Win kapalı alanında 400-500 kişi ağırlayabiliyorken, açık alanında 500-750 kişi misafir edebiliyor.

La Win kır düğünü fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

La Win Düğün Salonu Balçova’da nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Bahçelerarası Mah. Yıldız Sok. No:16 Balçova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5989

La Win Düğün Salonu hakkında daha detaylı bilgi edinmek istersen tıkla: La Win: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL


Biyer Event Hall

Biyer Event Hall, İnciraltı kır düğünü salonları arasında; göz alıcı süslemeleri, nefis yemekleri, kocaman yemyeşil bahçesi, eğlenceli orkestrası ve bahçesinde havuzu ile çiftlerin dikkatini çeken bir mekan. İzmir kır düğünü salonları içinde de kaliteli hizmetleri ile parmakla gösteriliyor. 300-400 kişilik bir kapalı alanı da var. Ancak bahçesinde 750-1.000 kişiyi ağırlayabiliyor.

Biyer Event Hall düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Biyer Event Hall nerede, telefonu kaç?

 • Adres: İnciraltı Mah. Yenikale Sok. No:3 Sahilevleri, Balçova/İzmir

Biyer Event Hall ilgini çektiyse detayları burada: Biyer Event Hall: Düğün Fiyatı Min. 80-100 TL


Gloria Garden

İzmir Balçova düğün salonlarından biri olan Gloria Garden, doğal çim ve ağaçlarıyla kır düğünü mekanları arasında önemli bir yere sahip. Kaliteli hizmetleri, güler yüzlü ve ilgili çalışanları, Türk ve dünya mutfağından lezzetli menüleri ile öne çıkıyor. Doğanın kucağında olan bu mekana ulaşım da çok kolay. 100-200 kişilik kapalı alanı da bulunan Gloria Garden, kır bahçesinde 500-750 kişiyi konuk edebiliyor.

Gloria Garden Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Gloria Garden Balçova’da nerede, telefonu kaç?

 • Adres: İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No:56 Balçova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5861

Gloria Garden’ın kır düğünü ile ilgili ayrıntılı bilgilerini burada bulabilirsin: Gloria Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL


Cuba Garden

Cuba Garden düğün organizasyonları ile Balçova İzmir’deki en neşeli mekanlardan biri. Kardeş şehir olan Havana’dan getirilen bitki ve ağaçlarla donatılmış masalsı bir yer. Yemyeşil atmosferi, ahşap yapıları ve bembeyaz dekorasyonuyla şık ve elit görünüyor. İzmir kır düğün salonlarına göre ortalamanın üzerinde bir yer. Ünlü isimlerin de sahne aldığı Cuba Garden, 300-400 kişilik kapalı alana da sahip. Bahçesinde ise 500-750 kişiyi misafir edebilir.

Cuba Garden düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Cuba Garden İnciraltı’nda nerede?

 • Adres: Mustafa Kemal Sahil Bulv. Tali Yolu No:26/1 İnciraltı, Balçova/İzmir

Cuba Garden hakkında daha fazla bilgi ve video içeren yazımız da burada: Cuba Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL


Saklı Bahçe İzmir

Saklı Bahçe, İzmir kır düğünü mekanları arasında oldukça iddialı ve tecrübeli bir yer. Şehrin gürültüsünden uzak, yemyeşil atmosferiyle çiftlerin de gözde mekanı. Alanlarında uzman çalışanları, mekanın kaliteli hizmetlerini büyük bir profesyonellikle sunuyorlar. Sahnesi, ışıkları ve görsel şovları oldukça kaliteli ve eğlenceli. 400 kişilik bir kapalı alanı var. Kır bahçesi de 1.000 kişilik kapasiteye sahip.

Saklı Bahçe düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Saklı Bahçe İzmir nerede, telefonu kaç?

 • Adres: İzmir Çeşme Yolu No:40 İnciraltı, Balçova/İzmir

Detaylı yazımız için tıklayabilirsin: Saklı Bahçe, İzmir: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL


Mia Country

Mia Country, Balçova kır düğünü mekanları arasında; şehre yakın ama şehrin tüm karmaşasından uzak, tatlı, romantik ve trend bir mekan. Güler yüzlü ekibi, doğal çim alanı, Türk ve dünya mutfağından lezzetli menüleri ile büyük ilgi görüyor. Mia Country Event Hall kendine özgü tarzı ve özel kır düğünü konseptleri ile 750-1.000 kişilik bahçesinde hayallerini gerçekleştiriyor.

Mia Country düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Mia Country Balçova’da nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Korutürk Mah. Sera Sok. No:4 Balçova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5458

Mia Country hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen seni böyle alalım: Mia Country: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL


Elit Elegance

Elit Elegance Düğün Salonu, İzmir Balçova kır düğünü mekanları arasında nezih atmosferi ile öne çıkıyor. Elit ve Elegance adında büyüklükleri farklı 2 kır bahçesi var. Elit Bahçe 400 kişilik. Elegance Bahçe ise 800 kişilik. Hangisini seçersen seç; rüya gibi süslemeleri, nefis yemekleri, eğlenceli müzikleri, son teknoloji ışık ve ses sistemleri gibi kaliteli hizmetleriyle unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Elit Elegance düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Elit Elegance Düğün Salonu nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mustafa Kemal Sahil Bulv. Bahçelerarası Mah. Yıldız Sk. No:12 Balçova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5273

Elit Elegance’ın düğün paketleri hakkında daha fazla bilgi için tıkla: Elit Elegance: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50 TL


Prenses Garden

Prenses Garden, İzmir’de bir kır düğünü mekanı olarak 3 bahçesi ve bir salonu ile harikalar yaratıyor. Salonu 500 kişilik kapasiteye sahipken; Büyük Bahçe’sinde 1.500, Mandalin Bahçesi’nde 450, Şelale Bahçesi’nde 200 kişiyi ağırlayabilirsin. Ayrıca pek çok süsleme ve dekor alternatifleri bulunuyor. Son derece canlı, modern, şık ve gösterişli konseptlerde organizasyonlar düzenliyorlar. Bunlarla birlikte; fotoğraf alanları, lezzetli ikramları, güler yüzlü ve profesyonel çalışma ekibi de çifte kumruları tavlıyor.

Prenses Garden düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Prenses Garden İzmir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Bahçelerarası Mah. M. Kemal Sahil Bulv. No:4 (Narlıdere Tansaş Yanı) Balçova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5962

Prenses Garden detayları burada: Prenses Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL


Aura Wedding

Aura Wedding; İzmir düğün salonları arasında hem kır bahçesi hem de salonu ile faaliyet gösteren, İnciraltı düğün mekanlarından biri. Yemyeşil kır bahçesinde trend süslemeleri, geniş dans pisti, renkli aydınlatmaları ile oldukça zarif, şık ve masalsı görünüyor. Davetli memnuniyeti ön planda olan, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir çalışma ekibine sahip. Kır bahçesinde 500 kişiye, salonunda ise 200-300 kişiye hizmet verebiliyor.

Aura Wedding düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Aura Wedding nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Yıldız Sok. No:126 İnciraltı, Balçova/İzmir

Ayrıntılı bilgiler için yazımızı okumalısın: Aura Wedding: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL


Beyzade Garden

Çifte kumrular arasında çok sevilen popüler mekanlardan biri olarak Beyzade Garden & Event, İzmir düğün salonları içinde yemyeşil tabiatlı ve oldukça şık bir yer. Balçova düğün salonları fiyatlarının ortalamasında olması ve merkezi konumuyla da tercih sebebi. Kendini bir masal diyarında gibi hissedebileceğin geniş kır bahçesi, zarif ve trend süslemelerle donatılıyor. 750-1.000 kişilik açık hava kapasitesi ile kalabalık düğünler için de güzel bir alternatif. Kapalı alanı ise 300-400 kişilik.

Beyzade kır düğünü fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Beyzade Kır Düğünü İzmir’de nerede?

 • Adres: Bahçelerarası Mah. 8/10 Sok. No:26 (Otoban alt yolu üzerinde, Koçtaş ve Agora Avm arkasında) Balçova/İzmir

Beyzade Garden’ın düğün organizasyonu detayları yazımızda: Beyzade Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL


Bonus: Deli Dolu Kına Bahçesi

Balçova düğün salonları arasında bir de kına bahçemiz var. Düğünden önce harika bir kına gecesi ile eğlenmek istersin diye; tatlı mı tatlı, deli dolu bir kına mekanı sunalım dedik.

Uzun yıllardır davet sektöründe hizmet veren Deli Dolu Kına Bahçesi, İnciraltı Balçova’da faaliyet gösteriyor. Şehrin gürültüsünden uzakta, yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfere sahip ve İzmirli çiftlerin de favori mekanı. Her şeyin eksiksiz olması için uğraşan profesyonel bir çalışma ekibi var. Senin eğlence anlayışına ve zevklerine göre ister elit ister deli dolu bir organizasyon düzenliyor. Bu güzel mekan, gerçek anlamda kendini bir prenses gibi hissettiriyor. Hem açık hem de kapalı imkanı ile 200-300 kişiye hizmet verebiliyor. 

Deli Dolu Kına Bahçesi fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Deli Dolu İnciraltı’nda nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mustafa Kemal Sahil Bulv. No:24 İnciraltı, Balçova/İzmir

Bu harika kına gecesi mekanının detaylarını yazımızda bulabilirsin: Deli Dolu Kına Bahçesi: Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.