Eso Park Urla Kır Düğünü
Adres İzmir Çeşme Yolu Üzeri Özbek Kavşağı Urla/İzmir

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Eso Park Urla hakkında

Eso Park Urla büyük ve bakımlı bahçesinde tarz sahibi kır düğünü organizasyonları gerçekleştiren bir mekan. İzmir’de etkinlik alanı olarak hizmet veren Eso Park, Urla kır düğünü mekanları arasında adından söz ettirmesini tarzına ve kaliteli hizmetine borçlu. Çalınacak şarkılardan süslemelere, çiftlerin taleplerini göz önünde bulundurarak hazırlık yapan Eso Park’ın orkestrası da konser tadında bir gece yaşatıyor konuklarına. Geniş bahçesinde muhteşem ışıklandırması ile masalsı bir atmosfer yaratıyor. Kısa sürede en iyi İzmir kır düğünü mekanları arasında adından söz ettireceğe benziyor.

Eso Park Urla düğün fiyatları

Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 50-80 TL Hafta içi 80-100 TL
Hafta sonu 50-80 TL Hafta sonu 80-100 TL

Eso Park Urla düğün fiyatlarının başlangıç rakamları tablodaki gibi. Fiyatı belirleyen en önemli faktör düğünün hafta iç mi ya da hafta sonu mu olacağı. Sonra da menü ve davetli sayısı. “Fiyat teklifi al” butonuna tıkladığında düğün tarihin, davetli sayın, tahmini bütçene göre uygun bir liste hazırlayıp sana gönderecekler. Hangi menüde ne var, ne kadar vs hepsini ayrıntıları ile göreceksin.

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Kapasite

750-1000 kişilik kocaman bir bahçesi var.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Düğün mekanlarının çoğu gibi belli sezonlarda indirimli paketler hazırlıyor Eso Park Urla da. Biz genel olarak organizasyona dair hangi hizmetleri verdiklerini yazalım. Bunların değişebildiğini, ek olarak istediklerin olursa çözüm ortakları ile de temin edebildiklerini unutma lütfen. 🙂

 • Bahçe, masa ve sandalye süslemesi (Renk ve tema seçenekli)
 • Köprüden geçişli gelin-damat yürüyüş yolu (Özel aydınlatmalı ve temaya göre dekoratif süslü)
 • Düğün pastası
 • Volkan, sis, konfeti şov
 • Nikah masası ve sandalyesinin olduğu platform (Çiçeklerle süslü)
 • Orkestra
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Servis ekibi
 • Otopark ve vale
 • Işık ve ses sistemi

Eso Park Urla düğün provası yaptırıp çiftlerin kafasındaki soru işaretlerini kaldırıyor. Düğünden önce menü tadımı da yapıp değişiklik talepleriniz olursa mekana iletebiliyorsunuz. Çok hoş süslenen ahşap bir köprü mevcut mekanda. Gelin ve damat yolu olarak burası kullanılıyor. Seçtiğin şarkı ve volkan şovlar eşliğinde bu köprüden geçip konukların olduğu bahçeye geçiyorsunuz. Sonra ilk dans, sonra da gece boyunca nefis ikramlar ve sevdiğin şarkılar eşliğinde gece boyunca eğlence devam ediyor. Dışarıdan catering firması kabul etmeyen Eso Park Urla düğün ikramlarını kendisi hazırlıyor. Ama süslemeler için organizasyon firması getirmek istersen kabul ediyorlar. Mekanın garsonları 23:30’a kadar servise devam ediyor.

Dekorasyon ve süsleme

Eso Park Urla düğün için kır bahçesinde sade ve modern bir dekorasyona sahip. Kır düğünlerine en çok yakışan renk beyaz ve natürel objeler. Canlı çiçekler, bambu ve ahşap gibi doğal malzemeli dekorları kullanarak bizce en iyisini yapıyorlar. Işıklandırması Urla kır düğünü mekanlarının çoğunda olmayan farklılıkta. Özellikle gelin ve damat yolu olan köprünün renkli aydınlatması ve minik ışıklandırmalarını çok beğendik.

Müzik

Düğün programı gece yarısında sona eriyor ama after party imkanı da sunuyorlar. İstersen DJ yayını ile kokteyl tarzındaki ikramların servisi daha geç saatlere kadar yapılmaya devam edilebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul etmiyorlar. HD video çekim de mekanın çalıştığı stüdyolarla gerçekleştiriliyor. Belli sayıda fotoğraf ve videonun CD hali çiftlere hediye ediliyor. Ne kadarı ne kadar, fiyat teklifi istediğinde öğreneceksin. 🙂

Otopark

Otoparkı 150-250 araçlık. Otoparkı da var.

Alkışlarımız

 • Kocaman ve bakımlı bir bahçesi var. Hizmet kalitesi hem İzmir hem de Urla düğün salonları standartlarının üzerinde.
 • Dekorasyonu, genel ambiyansı cool. Trend ve tarz sahibi bir yer.
 • Ahşap köprünün gelin ve damat yolu olarak kullanılması fikrini sevdik.
 • Işıklandırması başarılı. Görsel açıdan güçlü efektler yaratıyorlar.
 • Normalde etkinlik mekanı olarak da hizmet verdiğinden, pek çok konser düzenlendiğinden ses sistemi, sahnesi ortalamanın üzerinde kalitede.
 • Otoparkının ve valesinin olması önemli bir artı.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar.
 • İstersen organizasyon firması getirebiliyorsun.
 • Engelli girişi var.
 • After party olanağı sunuyorlar.

Keşkelerimiz

Urla düğün mekanları fiyatlarına göre biraz pahalı gibi.

Diğer organizasyonlar

Eso Park Urla kına gecesi ve nişan organizasyonları ile de düğün yolundaki çiftlerin uğrak yerlerinden biri. Bunun dışında kahvaltı mekanı, konser alanı, sünnet düğünü bahçesi olarak da birçok kutlama için tercih ediliyor.

Eso Park Urla nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: İzmir Çeşme Yolu Üzeri Özbek Kavşağı Urla/İzmir

📞 0232 335 5637 numaralı telefonu aradığında Selen Heper’e veya Ahmet Birol Aydınhan’a merak ettiklerini sorabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları

Moya Park, Urla: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Fikirlerini paylaş

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.