Menemen Düğün Salonları, Kır Bahçeleri, Fiyatlarık Bahçe

Menemen düğün salonları ve kır bahçeleri arasında en popüler olanları incelediğimiz yazımıza hoş geldin. Menemen kır düğünü salonları kapalı alanlara göre daha fazla seçeneğe sahip diyebiliriz. Fakat biz bu listede hem kapalı düğün salonlarına hem kır bahçelerine yer vereceğiz. Sen de oturduğun yerden hepsinin fotoğraflarını dolaşabilir, mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi isteyerek ilk elemeyi yapabilirsin.

Menemen düğün salonları fiyatları nasıl?

Menemen, İzmir düğün salonları fiyatları ortalamasının altında, çoğunlukla ekonomik mekanların yer aldığı bir ilçe. Ortalama bir fiyattan bahsedecek olursak kapalı düğün salonları 3.000-5.000 TL, kır bahçeleri kişi başı 30-50 TL civarında. Hafta sonları hafta içine göre daha pahalı oluyor haliyle. Bir de kokteyl ve yemekli menü tercihine, davetli sayına göre değişiyor fiyatlar. Listemizdeki Menemen düğün salonları ve kır bahçelerinin başlangıç fiyatları ile iletişim bilgilerinden fikir edinmiş olacaksın zaten. Haydi başlayalım.

1. Keyifli Park

Keyifli Park Menemen kır düğünü salonları arasında en kaliteli mekanlardan biri. Tarz sahibi dekorasyonu, zengin menüleri, adı üzerinde keyifli orkestrası ile eğlencesi bol düğünlere imza atıyor. 800 kişilik kır bahçesinin yanında butik davetler için uygun 200 kişilik kapalı salonu da bulunuyor.

Keyifli Park düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Keyifli Park Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Yıldırım Mah. Eski Foça Yolu 1. Km. No: 105 Menemen/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5932

Keyifli Park için daha detaylı bir inceleme yapmıştık daha önce. Video ve daha fazlası için tıklamadan geçme: Keyifli Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL


2. Grand Masal Park

2017 yılında Menemen kır düğünü salonları arasına katılan Grand Masal Park; uygun fiyatları, yemyeşil bakımlı bahçeleri, rengarenk aydınlatmaları, kalabalık davetler için uygun geniş alanı ile en iyilerden. 1200 ve 750 kişilik iki farklı kır bahçesi bulunuyor.

Grand Masal Park düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Grand Masal Park Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mermerli Mah. Bağyolu Sok. No: 3/2 Menemen/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5702

Videolar ve ayrıntılı bilgiler için tıkla: Grand Masal Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 10-30 TL


3. Hobi Park

Seyrekgöl’de yer alan Hobi Park, Menemen düğün salonları arasında özel bir yere sahip. Normalde burası içinde hayvanat bahçesinin bile bulunduğu yemyeşil bir yaşama alanı. Hobi Park’ta hem kır bahçesi hem de göl manzaralı olmak üzere toplam 3 tane düğün salonu bulunuyor. Bahçehan 300, Havuzbaşı 500, Defnebahçe 1.000 kişilik kapasiteleri ile farklı konseptlerde davet alanları.

Hobi Park düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Hobi Park nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Günerli Mah. Dokuz Eylül Cad. No: 210 Seyrek Göl Menemen İzmir
 • Tel:  ? 0232 335 5994

Hobi Park’ın düğün videoları ve paketlerine dair ayrıntılı bilgi için oku: Hobi Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30 TL


4. Çitlembik Bahçe

Çitlembik Bahçe Menemen düğün salonları arasında 2 kır bahçesi, genellikle olumsuz hava koşullarında geçici olarak kullanılan 1 kapalı salonuyla hizmet veriyor. Lodos Bahçe 2.500 metrekare ve 1.500 kişilik. Poyraz Bahçe 1.000 metrekare ve 500 kişilik. Kapalı salon ise 750 metrekare. Kilise düzeninde kır nikahı, kokteyl ve yemekli kır düğünü organizasyonları ile sevilen bir mekan.

Helikopterle düğün mekanına giren çiftlerden biri olmak ister misin? 🙂 Videoyu izle mutlaka: 

Çitlembik Bahçe düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Çitlembik Bahçe nerede?

 • Adres: Ulukent 29 Ekim Mah. Ova Sok. No: 55 Ulukent Menemen

5. Löwe Park

Löwe Park çiftlerin taleplerine göre farklı konseptlerde dekorasyon hazırlayabilen, modern, trend ve stil sahibi bir yer. İste kilise düzeninde kır nikahı, ister açık büfe yemek, ister kokteyl tarzında düğün yapabilirsin. Palmiye ağaçlarının şenlendirdiği bakımlı gerçek çim bahçesi 1.000 kişi gibi davetli kapasitesi ile epey büyük. Menemen kır düğünü salonu alternatifleri arasında nikah alanı olsun, masa düzeni olsun, en şahsına münhasır yerlerden biri. Videoyu izle, nasıl da güzel:

Löwe Park düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Löwe Park nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Yıldırım Mah. Türkeli Cad. No: 20/B Menemen/İzmir

6. Kent Düğün Salonu

Kent Düğün Salonu Menemen’de kapalı mekan arayan çiftlerin ilk baktıkları yerlerden biri. Altın rengi, beyaz ve sarı ağırlıklı bir süslemeye sahip bu Menemen düğün salonu 300-400 kişilik. Uygun fiyatları, güler yüzlü hizmeti, standartları karşılayan hizmetleri ile fiyat-performans mekanı olduğunu söyleyebiliriz. Kısa bir tanıtım videosu da var. 

Kent Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Kent Düğün Salonu Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: 30 Ağustos Mah. İzban Karşısı, Menemen/İzmir

7. Rüya Garden Park (ve Rüya Düğün Salonu)

Rüya Garden Park ve Rüya Düğün Salonu Menemen’in en ünlü izdivaç mekanlarından. Burası epey büyük, içinde farklı kır bahçelerini ve kapalı salonları barındıran bir yer aslında. İster 1000 kişilik ister 300 kişilik düğün yapacak ol, her davetli sayısı için uygun alanları var. Dekorasyon için renk ve tema seçeneği sunan, kocaman otoparkı ile misafirlerine ekstra konfor sunan, çalgısı çengisi meşhur, renkli bir düğün mekanı.

Şöyle hızlandırılmış bir düğün videosu gelsin Rüya Garden Park’tan:

Rüya Garden Park düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Rüya Garden Park Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mermerli Mah. İnkilap Cad. No: 29 (şehir garajı karşısı) Menemen/İzmir

8. Mavİnci Bahçe

2 kır bahçesi, 500 kişilik kapalı düğün salonu ile dört mevsim kullanılabilen bir mekan Mavİnci Bahçe. Kır düğünü düşünüyorsan 750-1.000 kişiye kadar konuğunu rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Beyaz masa ve sandalyeleri farklı renklerde organze tüllerle süsleyerek sevimli bir atmosfer yaratıyorlar. Çocuklar için özel oyun alanı da var, minikler buraya bayılıyor. 🙂

Mavİnci Bahçe düğün fiyatları nasıl?

Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 30-50 TL Hafta içi 50-80 TL
Hafta sonu 30-50 TL Hafta sonu 50-80 TL

Fiyat Teklifi Al

Mavİnci Bahçe Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: 29 Ekim Mah. Ova Küme Evleri Ulucak Seyrek Girişi, Menemen, İzmir

9. Çiçek Garden

Çiçek Garden Menemen kır düğünü salonlarından biri. 1500 kişlilik ferah bahçesinde kır düğünü organizasyonları düzenleyen mekan, Menemen’de kahvaltı ve piknik alanı olarak da popüler. Doğayla iç içe, lezzetli ikramlar eşiliğinde, samimi bir ortamda sevdiklerinle eğlence konseptini seviyorsan burayı düşünebilirsin. Müzikten dekorasyona, düğün organizasyonuna dair tüm detaylar için seninle ayrıntılı bir görüşme yapıp mis gibi bahçeyi bir güzel süsleyip hazırlıyorlar.

Çiçek Garden Park düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Çiçek Garden Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Çavuş Mah. İzmir Çanakkale Asfaltı Mermerli Cad. Eski Gediz Köprüsü Girişi Menemen

10. Aksu Düğün Salonu

Aksu Düğün Salonu Menemen’de yıllardır faaliyet gösteren, sayısız düğüne imza atmış bir mekan. Deneyimli kadrosu, yenilenmeye önem veren anlayışı, görüşmelerdeki tüm vaatlerini yerine getirmesiyle bilinen, sevilen bir yer. Yemekli-yemeksiz düğün, orkestra, fotoğrafçı vs her şeyi ayarlıyor, çiftlerle misafirlerini güzelce ağırlıyorlar. 

Aksu Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Çiçek Garden Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mermerli Mah. İzmir Çanakkale Asfaltı Cad. Menemen/İzmir

11. Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü Menemen’de mis gibi doğasını, yemyeşil bahçesini değerlendirebileceğin yerlerden biri. Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet düğünü gibi çeşitli organizasyonların düzenlendiği mekan, normal günlerde restoran olarak hizmet veriyor. Nostaljik köy düğünlerini andıran havası ile samimi bir yer olarak dikkat çekiyor. 

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Çiçek Garden Menemen’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Türkelli Beldesi İzmir Çanakkale Asfaltı No: 45, Menemen

Bunlara da bak:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.