Sandal Marina
Adres Turan Mahallesi 1649 Sok. No: 93/A Bayraklı İzmir
Telefon 📞 0232 335 5896

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Sandal Marina hakkında

Bayraklı düğün salonları arasında yeşille beyazı buluşturan peyzajı ile dikkat çeken Sandal Marina nezih bir yer. Mekana adını veren sandal deniz kenarında konumlandırılmış özgün bir dekor olarak çok hoş düğün fotoğraflarının çekilmesine imkan tanıyor. Palmiye ağaçları ve çimenlerle kaplı bahçesi ile İzmir’deki kır düğünü mekanları için de güçlü bir rakip olan Sandal Marina doğanın kalbinde, neşeli bir düğün vadediyor.

İzmir düğün mekanları deniz kenarında oluyor çoğunlukla. Sandal Marina hem denize sıfır konumu hem de kır düğünü mekanı olması bakımından ayrıcalıklı diyebiliriz. Üstelik bu kadarla da kalmıyor: Kapalı düğün salonu da var! Sandal Marina düğün salonu şık dekorasyonu ile havaların bozuk olduğu günler için İzmirli çiftlerin hizmetinde.

Sandal Marina düğün fiyatları

Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 80-100 TL Hafta içi 50-80 TL
Hafta sonu 80-100 TL Hafta sonu 80-100 TL
 • Sandal Marina fiyatlarını menüye göre belirliyor. Organizasyonda sunduğu hizmetler de bu fiyatlarda değişkenlik yaratıyor tabii. Yemekli düğün mekanları arasında namı yürüyen mekan kokteyl menüsü de hazırlıyor.
 • Başka bir catering şirketi ile anlaşamıyorsun. Sandal Marina kahvaltı mekanı ve restoran olarak zaten ünlü bir yer. Yemeklerin lezzetinden emin olabilirsin yani.
 • Çocuk menüsünü ayrı olarak hazırlıyorlar.
 • Düğünden önce seni ve damadı menü tadımı için çağırıyorlar. Menülerde değişiklik istersen yapıyorlar.
 • Servis 23:00’te bitiyor.
 • Sandal Marina’nın fiyatları Bayraklı düğün salonları fiyatları ortalamasının çok üzerinde değil. Bu ambiyansa ve kaliteye sahip düğün yerleri için gayet normal hatta. Sandal Marina İzmir düğün salonları ile yarışsa kazanır mı, karşılaştırmak için mutlaka oku:

Kalbi Ege’de Atanlar İçin En İyi İzmir Düğün Salonları

Kapasite

Açık Hava Kapasitesi 500-750 kişi 
Kapalı Düğün Salonu 300-400 kişi 
Otopark Kapasitesi 250-500

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Sandal Marina düğün organizasyon şirketleri ile anlaşmana izin veren anlayışlı bir mekan. 🙂
 • Düğün planlama ekibi davetli sayına ve istediğin konsepte uygun olarak organizasyonu düzenliyor.
 • İzmir düğün yerleri arasında burayı unutulmaz kılan teknesinde nikah kıyılıyor.
 • Düğün paketleri ve kampanyaları dönemsel olarak değişiyor. Orkestranın dahil olduğu paketler de var kapalı mekanda pasta ve meşrubat konseptli düğünler için indirim de. En iyisi paylaştığımız telefondan mekanın yetkilileri ile görüşmen.
 • Gelin yolu, yer volkanları, süslemeler de tabii ki en güzelinden seçiliyor. hayalindeki düğün için ne gerekiyorsa teknolojik altyapıya sahip bir İzmir düğün mekanı burası.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Beyaz yuvarlak masa ve tiffany sandalyelerle oluşturulan oturma düzeninde masa örtüsü ve sandalyelere bağlanacak kumaşların rengine sen karar veriyorsun. Vintage, rustik veya şamdanlı süsleme konseptleri sunuyorlar. Genellikle kır düğünü havasında geçen İzmir kır düğünleri için sade, zarif ve şık süslemeler yeterli oluyor zaten. Canlı çiçekler ise Sandal Marina’nın dünyalar güzeli manzarasına çok yakışıyor.

Kapalı olan Sandal Marina Düğün Salonu ise dikdörtgen masa düzenine sahip. Kolonlardaki ve tavandaki sarı aydınlatmalar salonda ağır ve geleneksel bir hava yaratmış.

Bayraklı Sandal Marina gibi harika bir düğün mekanına sahip olduğu için neden çok şanslı, videoyu izleyerek anlayabilirsin 🙂

Müzik

 • Canlı müzik ve DJ misafirlerini 24:00’e kadar eğlendirmeye devam edecek.
 • Eğlence daha da sürsün istersen after party’ye kalabiliyorsunuz.

Düğün fotoğrafçısı

İzmir düğün mekanları genelde dışarıdan fotoğrafçı kabul etmiyor. Sandal Marina da bunlardan. Video çekimi ve fotoğrafların sayısı paketlere göre değişiyor.

Otopark

Ortalama 350-400 araçlık geniş otoparkı ücretli. Vale hizmeti de sunuyor.

Alkışlarımız

 • İzmir’de deniz kenarı düğün mekanları arasında yer alan Sandal Marina, tekne konsepti ve yemyeşil bahçesi ile kurduğu doğa dostu atmosferiyle keyifli, şık ve ferah bir seçenek.
 • Sandal Restaurant İzmir için kaliteli yemek mekanlarından. Bu yüzden düğün yemeklerinin leziz ve servisin kaliteli olacağından emin olabilirsin.
 • Menü tadımı yaptırmaları da güzel.
 • Yağışlı ve soğuk havalar için kapalı alanının olması da harika. İzmir kapalı düğün salonları için önerilerimiz var, linki tıklayıp bir incele istersen.
 • Kocaman otoparkı ile misafirlerini rahat ettirecek.
 • After party alanının olması sayesinde düğün eğlencesini daha geç saatlere taşıyabileceksin.
 • Yetkililerin ve personelin ilgili, kibar ve profesyonel olduğu Sandal Marina yorumlarının genelini oluşturuyor. Biz epey ikna olmuş durumdayız.

Bir video daha paylaşalım:

Keşkelerimiz

 • Otoparkının ücretli olması insanları üzmüş görünüyor. Olumsuz yorumlar arasında ücretli otopark dışında başka bir şey yok desek yeri.
 • Düğün fotoğrafçını kendin getirmek istersen kabul etmemelerine canın sıkılabilir ama mekanı bilen bir fotoğrafçı ile çalışmak her zaman avantajlıdır, aklında olsun.

Diğer organizasyonlar

İzmir nişan mekanları arasında da popüler olan Sandal Marina kına gecesi için de tercih ediliyor. Kına gecesi organizasyonunun detaylarını telefon ederek yetkililere sorabilirsin. Bu güzellikte manzaraya ve profesyonel hizmete sahip olmuşken baby shower’dan doğum günü partilerine, sünnet düğününden mezuniyet balosuna, açılışlardan kurumsal etkinliklere kadar birçok organizasyon için de cazip bir yer.

Sandal Marina nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Turan Mahallesi 1649 Sok. No: 93/A Bayraklı izmir

📞 0232 335 5896 numaralı telefondan Nurgül Zararsız’la konuşarak kafandaki tüm soru işaretlerini giderebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Balçova’nın incisi İnciraltı düğün salonları önerilerimize de mutlaka bak.

Fikirlerini paylaş

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.