yeşil vadi düğün salonu
Adres Sunlu Mah. Sema 1 Sk. No:81 Çubuk / Ankara
Telefon 0312 963 3409

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu hakkında

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu Çubuk’ta evlenecek çiftlere keyifli organizasyonlar düzenliyor! Mekanın açık ve kapalı alanı bulunuyor. Yeşil kır bahçesini, kapalı salonu ve havuz başı alanı bir arada sunuyorlar. Sektörde 5 senelerini geride bırakmışlar, yılların getirdiği tecrübeyle de her gün daha da iyi oluyorlar.

Mekanı çiftlerin talepleri doğrultusunda süslüyorlar. Özel isteklerin olursa onları da yetkililerle konuşabiliyorsun. Şimdi dilersen düğün salonuyla ilgili detaylara geçelim:

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Yeşil Vadi Düğün Salonu’nda çiftlerden ortalamanın altında fiyatlar talep ediliyor. Yani yemyeşil bahçesiyle içini huzurla dolduran bu mekanda çok çok uygun fiyatlara düğün yapabiliyorsun.
 • Hafta içi yapılan düğünler, hafta sonundakilere göre bir tık daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Mekanda yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu düzenlenebiliyor. Yemeksiz düğünlerde toplam fiyatlandırma yapılırken, yemeklilerde kişi başı fiyat veriliyor.
 • Davetlilere yemek servisinde porselen tabak ve kaliteli çatak-bıçak takımları kullanıyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Yeşil Vadi Düğün Salonu’nun açık ve kapalı organizasyon alanlarından dilediğini tercih edebiliyorsun. Eğer kalabalık bir düğün yapmayı planlıyorsan mekanın açık alanını değerlendirebilirsin.

Ankara’nın en sevilen düğün salonlarına da bakmak istersin belki: En İyi 11 Ankara Düğün Salonu

Yeşil Vadi Ankara düğün paketleri

Yeşil Vadi Kır Düğünü Salonu’nda bir çiftin ihtiyacı olan tüm hizmetler sunuluyor diyebiliriz. Mekanda birbirinden farklı düğün paketleri mevcut. Bunlardan sana en uygun olanını seçebiliyorsun.

Paket dahilinde sundukları hizmetler de şöyle:

 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Mekan süslemeleri
 • Kemanla karşılama
 • Orkestra
 • Profesyonel garson ekibi
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Sahne Jimmy Jib çekimi
 • Palyaço ekibi
 • Gelin ve damattan sorumlusu bir hostes
 • Fotoğraflı karşılama panosu
 • Otopark kullanımı
 • Sahne kuru buz gösterisi

Şöyle çimenlerin üstünde, mis gibi bir açık hava düğünü isteyenler burada mı: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Müzik

Yeşil Vadi Düğün Salonu’nda evlenen çiftleri harika bir eğlence bekliyor! Salonun anlaşmalı orkestrasıyla düğünden önce görüşerek repertuarları üzerine konuşabiliyorsun. Giriş, ilk dans şarkılarını belirtebiliyor, yörene özgü parçalar çalmalarını talep edebiliyorsun.

Ayrıca çok iyi bir ses sistemleri var. Bu sistem sayesinde, müzik salonun her yerine eşit ve kaliteli bir şekilde dağılıyor.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın işinde uzman bir fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından düğünler başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor, ileride hatırlanması istenen güzel anlar fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriliyor. Hatta Jimmy jib gibi profesyonel kameralarla da çekimleri daha özel kılıyorlar.

Yeşil Vadi Düğün Salonu Çubuk, dışarıdan başka bir fotoğrafçıyla çalışmana müsaade etmiyor. Ama mekanın bünyesinde hizmet veren ekip gayet iyi olduğundan, buna çok ihtiyacın olacağını da düşünmüyoruz.

Ankara’nın güzel yerlerinden Çankaya’daki mekanlara da bakmadan geçme: En İyi Çankaya Düğün Salonları, Otelleri ve Kır Bahçeleri

Otopark

Yeşil Vadi Düğün Salonu’nun oldukça geniş bir otoparkı bulunuyor. Özel araçlarıyla gelen davetlilerin mekanın otoparkını kullanabiliyor. Ayrıca salondan vale hizmeti alman da mümkün.

Alkışlarımız

 • Yeşil Vadi Kır Bahçesi’nin en takdir edilesi özelliklerinden biri kesinlikle uygun fiyatları! Bütçen düşük olsa bile burada düğün yapabiliyorsun. Ayrıca fiyatlar uygun diye kalitede bir eksiklik olacağını düşünme sakın. İşlerinde çok başarılılar.
 • Bahçesi olan düğün mekanlarının avantajlarından biri fotoğraf çekimi için başka bir alana gerek duyulmaması. İşte Yeşil Vadi Düğün Salonu’nda da bu imkan var.
 • Yemekli bir düğün organizasyonu istiyorsan, düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun.
 • Düğün günü, çiftle ilgilenmesi için bir personel oluyor. Mekana gittiğin andan itibaren senin ve müstakbel eşinin talepleri bu hostes tarafından karşılanıyor. Mis gibi hizmet!

Fiyat Teklifi Al

Diğer organizasyonlar

Ankara Yeşil Vadi’de en sık düzenlenen organizasyonların başında düğünler geliyor. Düğünlerin haricinde ise burada kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlik, toplantı gibi birçok farklı organizasyonu düzenleyebiliyorsun. Alanları oldukça işlevsel anlayacağın.

İncek’te de çok güzel düğün mekanları var: Masalsı Güzellikteki En İyi İncek Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Ankara Yeşil Vadi Düğün Salonu nerede?

Adres: Sunlu Mah. Sema 1 Sk. No:81 Çubuk / Ankara

Telefon: 0312 963 3409

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu; Türkoğlu Benzin İstasyonu’nun karşısında, çok merkezi bir konumda yer alıyor. Buraya özel araçlarla da toplu taşıma araçlarıyla da rahatlıkla gelebilirsin. Unutma; kolay ulaşım, özellikle davetlilerinin çok seveceği avantajlardan biri. Konuklar düğün mekanına rahat bir şekilde ulaşmalı ki düğün esnasında dans edebilmek için enerjileri kalsın.

Benzer düğün mekanları