beyler garden paradise
Adres Göçbeyli Mah. Atayurt Cad. Hasyurt Sok. 1/B Göçbeyli-Pendik İstanbul
Telefon 0216 706 6928

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Beyler Garden Paradise hakkında

Beyler Garden Paradise Pendik kır düğünü mekanları arasında muhteşem doğası ve kaliteli hizmeti ile çiftleri tavlayan bir yer. Kocaman bahçesindeki şelalenin şırıltısı, özenli peyzajı, trend kır düğünü süslemeleri, yemyeşil doğası ile mis gibi bir yer. Bunların yanında Beyler Restaurant’ta havuz başı düğün imkanı da sunuyor. Kokteyl ve yemekli menüleri ile misafirlerini ağırlayan Beyler Garden Paradise alkollü düğün organizasyonu düzenlemiyor. Doğal ortamı ve peyzajı ile çok keyifli bir mekan. Kır düğünleri için tehlike arz eden yağmur durumuna karşı ise açılır kapanır dev şemsiyelerle önlem almış durumdalar. Şöyle oturduğun yerden mekanın tadına var, iyice gez diye bol bol video da paylaşacağız. İlki gelsin, sonra da detaylara geçelim.

Beyler Garden Paradise düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 
 • Beyler Garden Paradise fiyatları menülere göre değişiyor. Kokteyl ve yemekli menü seçenekleri epey fazla. Başlangıç fiyatları tablodaki gibi. Ayrıntılı menü ve fiyat bilgisi için teklif aldığında sana dönecekler.
 • Beyler Restaurant’ın usta aşçıları tarafından hazırlanıyor yemekler. Dışarıdan catering firması getirmeni kabul etmiyorlar.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar.
 • Alkol servisi yok.
 • Servis 23:30’a kadar sürüyor.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Beyler Garden Paradise fiyatlarını İstanbul kır düğünü mekanları ile kıyaslamadan kararını vermek istemezsin diye düşündük. ?

Kapasite

Kır Bahçesi 1500 kişi 
Beyler Restaurant 250 kişi 
 • Beyler Restaurant havuz başı konsepti ile daha butik kutlamalar için uygun. 
 • Kır bahçesi ise en kalabalık davetler için bile yeterli büyüklükte. 

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Restoran veya kır bahçesi seçimine göre organizasyon planlanıyor. Bahçeye dev sahne kuruluyor ve düğünün konser tadında geçiyor. Canlı müzik ve DJ eşliğinde misafirlerin coşuyor. Masa ve sandalye süslemeleri ile ağaçların, tüm bahçenin dekorasyonu uyum içinde gerçekleştiriliyor. Havai fişek gösterileri, dans ekipleri, drone çekim gibi ek hizmetleri ile çiftlerin hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için didinen bir yer burası. Hemen bir video daha paylaşıyoruz ve Beyler Garden Paradise kır bahçesinin güzelliğini önüne seriyoruz.

 • Bu arada zaten gördüğün gibi bahçede çocuklar için oyun alanları da mevcut. İstersen minik misafirlerin için palyaço hizmeti de alabilirsin. 
 • Beyler Garden Paradise full konsept bir düğün mekanı. Tüm organizasyonu üstlenen bir ekibi var. Dışarıdan düğün organizasyon firması getirilmesini kabul etmiyor, kendi tarzlarından taviz vermiyorlar. ?

Dekorasyon ve süsleme

Dekorasyon için birden fazla tema sunuyorlar. İster romantik tüller ve çiçeklerle ister rustik ögelerle, saman balyalarıyla ve kozalaklarla süsletebilirsin bahçeyi. Son derece şık, trend ve zevkliler. Görkemli volkan, konfeti ve ışık şovları ile mekanın doğal güzelliği birleşince ortaya muhteşem düğün fotoğrafları çıkıyor. Kısa bir video ile aklını başından alalım. ?

Müzik

Sahne performansı yüksek canlı müzik ekipleri, mekanın güçlü ışık ve ses sistemi ile birlikte keyif dolu bir gece yaşatıyor misafirlerine. İstersen after party paketi alarak eğlenceyi daha geç saatlere taşıyabilirsin de. 

Düğün fotoğrafçısı

Gece boyunca video çekimi, dış mekan çekimi, aile pozları, düğün fotoğrafları mekanın anlaşmalı olduğu stüdyolarla gerçekleştiriliyor. İstanbul’daki düğün mekanlarının çoğu gibi dışarıdan fotoğrafçı kabul etmiyorlar. Fotoğraf ve video çekim paketlerinin içeriğini de fiyat teklifi istediğinde mail adresine gönderecekler.

Otopark

250-500 araçlık otoparkı ve valesi mevcut.

Alkışlarımız

 • Kır bahçesinin peyzajı, büyüklüğü, dekorasyonu gayet tatmin edici.
 • Restoranında havuz başı düğün imkanı da sunması büyük artı.
 • Görsel açıdan beğendik. Kır düğünü süslemeleri trendlere uygun, zevkli.
 • Otoparkının ve valesinin olması büyük artı. 
 • Minik misafirlerinin de epey eğleneceği bir ortamı var. 
 • Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta, doğa ile iç içe bir yerde düğün yapmak keyifli olacaktır kesinlikle.
 • İkramlar kendi restoranından çıkacağı için menülerin lezzetli ve doyurucu olduğunu düşünüyoruz.

Son bir videomuz daha var. 

Keşkelerimiz

 • Servisin yavaş kalabildiğine dair bazı yorumlara rastladık. Mekanla görüşürken bu konuya özellikle değinmeni öneririz.

Diğer organizasyonlar

Beyler Garden Paradise söz-nişan ve kına gecesi organizasyonları da düzenliyor. Bunların dışında zaten kahvaltısı ve yemekleri ile sevilen bir restoran. İleride lazım olursa sünnet düğünü, baby shower partisi filan da yaptıklarını bil. ?

Beyler Garden Paradise nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Göçbeyli Mah. Atayurt Cad. Hasyurt Sok. 1/B Göçbeyli-Pendik İstanbul

0216 706 6928 no’lu telefonu aradığında Gülten Oldu Okur merak ettiğin her ayrıntıyı açıklayarak sana yardımcı olacak. Bu güzel yeri görüp, bir çaylarını içip yüz yüze görüşmek için randevu da alabilirsin. 

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları