buca atlı spor kulübü
Buca Atlı Spor Kulübü Adres Kozağaç Mah. Uğur Mumcu Cad. No:126, 35380 Buca / İzmir
Buca Atlı Spor Kulübü Telefon 0232 335 5404

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Buca Atlı Spor Kulübü hakkında

Doğayla baş başa, gözlerden uzak bir kır bahçesinde evlenmek elbette herkesin hayali. Güzel İzmir’in merkezi lokasyonunda bulunan Buca Atlı Spor Kulübü, düğün yapmak için kaçırılmaması gereken bir yer. Yeşillikler içinde ve aynı zamanda şık bir kır düğünü için özenle peyzajı yapılmış alanı görünce bayılacağına eminiz. Anlattığımızda beğeneceğini düşündüğümüz detaylar için okumaya devam et!

buca atlı spor kulübü

Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Hafta sonu / hafta içi ve yemekli / kokteylli seçenekleriyle ayrı fiyatlandırmalar sayesinde bütçeni kontrol etmen daha kolay olacak.
 • Bu klasmandaki İzmir kır düğünü mekanları arasında kıyasladığımızda Buca Atlı Spor Kulübü fiyatlarının ortalama olduğunu söyleyebiliriz.
 • Işık ve ses sisteminin yanında sahnenin de mekan tarafından kurulması sayesinde bu hizmetler için ek bütçe ayırmana gerek yok!
 • Fiyatların kişi başı rakam üzerinden hesaplandığını söyleyebiliriz.
 • Mekanın birlikte çalıştığı organizasyon sorumlusu sayesinde buna da ek bütçe ayırmadan profesyonel bir hizmet alacaksın!
 • Eğer bu harika mekanda davetini gerçekleştirmek istiyorsan aşağıdaki pembe butona tıklayarak sana özel hizmetlerle kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  750 – 1.000 kişi
Kokteylli kapasite  750 – 1.000 kişi
Açık alan kapasitesi  750 – 1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi  300 – 400 kişi

Buca Atlı Spor Kulübü düğün paketleri

Dağ esintileri eşliğinde tertemiz havada şık bir kır düğünü yapmaktan bahsettik. Şimdi de biraz İzmir Buca Atlı Spor Kulübü’nün bu özel gününde sana sağladığı hizmetlerden bahsedelim. Mekanın organizasyonlarını düzenleyebileceğin 3 farklı alanı var. Açık hava düğünleri için biçilmiş kaftan olan kır bahçesinde, çocuk oyun alanı ve dans pisti yer alıyor.

Organizasyonun için hangi alanı seçersen seç misafirlerine sunacağın lezzetleri menü tadım imkanı sayesinde deneyimleyebilir ve değişiklikler yaparak hayalindeki menüyü tasarlayabilirsin. Ayrıca misafirlerinin farklı beslenme alışkanlıklarına göre diyabet, Kosher, vegan, vejetaryen gibi menü çeşitleri de bulunuyor.. Üstelik mekanın olumsuz hava şartlarına karşı önlemler aldığını da söylemeden geçmeyelim!

buca atlı spor kulübü

Dekorasyon ve süsleme

 • Doğayla baş başa ve kalabalıktan uzak atmosfer sayesinde kendini ortamın büyüsüne kaptıracaksın.
 • Yuvarlak banket şeklindeki masalarla misafirlerinin samimi sohbetler edebileceği bir düzen sağlanıyor.
 • Masa örtülerinde ve çoğu aksesuarda kullanılan beyaz tema, ortama sade ve aynı zamanda şık bir görüntü veriyor.
 • Sade dedik diye masaların üstünde çiçek, vazo ve şamdanların olmadığını düşünme sakın. ?
 • Tarzına göre seçebileceğin açılır kapanır veya tiffany sandalyeler sayesinde isteklerin doğrultusunda bir düğün yapabileceksin!
 • Sandalyeler de adeta bir gelin gibi beyaz tüllerle süsleniyor ve ortamın bohem havası bozulmuyor.
 • Gelin yolunda bulunan sütunlar ve sütunların üstündeki çiçeklerle, davet alanına rüya gibi bir giriş yapacaksın!

buca atlı spor kulübü

Müzik

Haydi, herkesi dans pistine davet ediyoruz! Bu gece sen de misafirlerin de müziğin tadına doyamayacaksınız.  Senin için ışık ve ses sistemi hizmeti sağlıyorlar. Sana sadece pistte kendini müziğe kaptırıp doyasıya dans etmek kalıyor. Önceden hazırlayıp mekana vereceğin çalma listesi sayesinde isteklerin doğrultusunda bir davet düzenleyebileceksin. Müziğin 00:00’a kadar sürdüğünü bilmende fayda var!

Düğün fotoğrafçısı

Bir düğünü anılarda sonsuza kadar yaşatmanın en güzel yolu fotoğraflardır elbette! Mekanın hali hazırda birlikte çalıştığı profesyonel bir fotoğrafçısı var, o nedenden dolayı dışarıdan fotoğrafçı getirmeye pek sıcak bakılmıyor. Çünkü deneyimli ekibiyle sana memnun kalacağın bir hizmet vereceğini düşünüyor. Hem bu şekilde fotoğrafçı için ek bütçe ayırmana gerek kalmadan kaliteli bir hizmet alabilirsin.

buca atlı spor kulübü

Otopark

Bu ferah mekanda davetini düzenlemeye karar verdiğini farz edelim. Büyük şehirlerin problemi olan park yeri sorununu sen de misafirlerin de yaşamasın diye İzmir Buca Atlı Spor Kulübü Düğün Salonu otoparka sahip. Üstelik bununla da kalmıyor; mekanın vale hizmeti bile var. Bu sayede misafirlerin park yeri bulmak için zahmete girmeyecek.

Buca Atlı Spor Kulübü diğer organizasyonlar

Atlı Spor Kulübü Buca’da düğünün yanı sıra birçok farklı davetini düzenleyebilirsin. Ne gibi davetler diye sorduğunu duyar gibiyiz. Bunları biraz örneklendirmek gerekirse; açılışlar, baby shower partilerinden tut bayi toplantısı, davet ve kabul töreni davetlerine kadar tüm organizasyonlarını düzenleyebilirsin. Doğum günü, kına gecesi, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğününü söylememize bile gerek yok!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Makul fiyatlara şık bir kır düğünü yapabilmek harika!
 • Misafirlerinin damak tadına göre hazırlanmış vegan, vejetaryen, kosher gibi menü çeşitlerinin bulunması ince bir düşünce olmuş.
 • Küçük misafirlerin de düğün sırasında sıkılmadan onlar için hazırlanmış oyun parkında keyifli vakit geçirebilecek.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetiyle konuklarına damak zevkinize uygun leziz yemekler ikram edebileceksin.
 • Otopark hizmetinin yanında vale hizmeti sayesinde de davetlilerin zahmetsizce eğlenmeye başlayacak.
 • Ses, ışık ve sahne hizmetinin mekan tarafından sağlanması da bizden artı puanı aldı.
 • Merkezi konumu sayesinde hem toplu taşımayla hem özel araçla buraya kolayca ulaşılabilir.
 • Buca Atlı Spor Kulübü Düğün Salonu’nu verdiği hizmetlerden dekorasyonuna kadar birçok detayıyla biz çok beğendik, sen de beğendiysen fiyat teklifi almayı unutma!

buca atlı spor kulübü

Buca Atlı Spor Kulübü nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kozağaç Mah. Uğur Mumcu Cad. No:126, 35380 Buca / İzmir

Telefon: 0232 335 5404

Bahsettiğimiz gibi mekana ulaşım oldukça kolay. Buca Atlı Spor Kulübü yol tarifini yapacak olursak Buca Belediyesi Spor Tesisleri’nin karşısında bulunuyor. Ayrıca eski kaymakamlığın da çaprazında. Bu şekilde özel aracına gidebildiğin gibi Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaştıktan sonra 15 dakika yürüyerek de mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları