club bonjour
Adres Haymana Yolu 17 Km. (Gökçehöyük Köyü Girişi) Gölbaşı / Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Club Bonjour hakkında

Clob Bonjour Ankara’da şehir gürültüsünden uzak, yemyeşil bir alanda, havuz başında kır düğünü yapma fırsatı sunan bir mekan! Bu kadar spesifik özelliği bir arada sunan nadir mekanlardan biri aynı zamanda.

Mekanın çok geniş bir organizasyon alanı bulunuyor. İki olimpik havuz, yapay göl, padok alan, restoran ve kır alanıyla hem çiftin hem de davetlilerin gözüne de hitap ediyor. Ayrıca açık alanının yanı sıra kapalı bir salonu da bulunuyor. Bu salon da büyük bir titizlikle, özenle tasarlanmış.

Şimdi dilersen mekanın diğer detaylarına bakalım beraber!

Club Bonjour düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Club Bonjour’un fiyatları gayet uygun. Konuya böyle girdik ama özellikle bir kır düğünü mekanı için gayet güzel rakamlar talep ediyorlar. Bütçen sarsılmadan kır düğünü yapmak istiyorsan bu mekanla mutlaka görüş.
 • Tabloda başlangıç fiyatları yazıyor. Seçtiğin menüye, davetli sayına ve düğün tarihine göre fiyatlar değişebiliyor. Mesela et menüsüyle kokteyl menü arasında bariz bir fiyat farkı bulunuyor.
 • Mekan; kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menü seçenekleri sunuyor. Bunlardan dilediğini seçebiliyorsun. Dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmana müsaade etmiyorlar.
 • Menü tadımı yaptırması da Club Bonjour’un sunduğu güzelliklerden biri. Düğünden önce mekana gidiyor ve seçtiğin menüdeki lezzetleri tek tek deneyebiliyorsun. Sana hitap etmediğini düşündüğün lezzetler olursa, onları da değiştirmelerini isteyebiliyorsun.
 • Ayrıca özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetliler için çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menüler de hazırlayabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi
 • Club Bonjour’un açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanı bulunuyor. Düğün yapacağın mevsime ve davetli sayına göre istediğini seçebiliyorsun.
 • Club Bonjour Gölbaşı havuz kenarındaki kır bahçesiyle yoğun ilgi görüyor. Organizasyonların büyük kısmı bu alanda gerçekleştiriliyor.
 • Kapalı organizasyon alanlarının ise kolonsuz ve yüksek tavanlı olduğunu belirtmeden geçmeyelim.
 • Club Bonjour’daki bu alanların dışında düğün günü çiftin hazırlanabilmesi ve dinlenebilmesi için bir gelin-damat odası da mevcut.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Ankara Club Bonjour’un birbirinden farklı düğün paketleri bulunuyor. Çiftlere özel paketler de hazırlayabiliyorlar. Paket dahilinde alabileceğin hizmetler şu şekilde:

 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Yemek servisi
 • Işık ve ses sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Gelin ve damada özel çıkış koreografisi
 • Orkestra, DJ
 • Organizasyon sorumlusu
 • Barkovizyon
 • Otopark
 • Vale

Club Bonjour’da düğün yapmaya karar verirsen işinde uzman bir organizasyon sorumlusunun yardımcı olacağını bilmelisin. Hem düğün öncesi hem de düğün günü, aksilik çıkmaması ve harika bir düğün yapabilmen için tüm organizasyon onun tarafından yönetiliyor olacak.

Şehrindeki diğer kır düğünü mekanları da burada: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Dekorasyon ve süsleme

Club Bonjour kır düğünü mekanına yakışır süslemeler yapıyor! Masalarda suplalar, şamdanlar, çiçek aranjmanları… Mekanda ise gelin yolu, tak süslemeleri oldukça ilgi görüyor. Ayrıca dilersen fotoğraf çekimleri için özel alanlar oluşturabiliyorlar. A bak anı köşesi de kır düğünlerine çok yakışıyor!

Müzik

Club Bonjour, sahne performansıyla kulaklarına bayram ettirecek orkestralar ve DJ’lerle çalışıyor! İster yöresel istersen de daha soft müzikler çalsınlar. Düğünden önce ekiple tanışma fırsatı yakalıyorsun zaten, o zaman istediklerini tek tek belirtebilirsin. Şöyle güzel bir detayı da söylemek isteriz: Müzik gece 03:00’e kadar devam edebiliyor!

Düğün fotoğrafçısı

Club Bonjour Düğün Salonu’nun anlaşmalı fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Organizasyonları başından sonuna kadar kayda alıyorlar, en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyorlar. Ama sen istersen dışarıdan bir firmayla da çalışabiliyorsun. Çiftlere bu konu dayattıkları kurallar yok anlayacağın.

Otopark

Club Bonjour’un 250-500 araç kapasiteli geniş bir otoparkı bulunuyor. Davetlilerin burayı organizasyon günü kullanabiliyor. Ayrıca vale hizmetleri de mevcut. Özel araçlarıyla gelen davetlilerin mekana ulaşıyor ve gerisine karışmıyor desek yeridir.

Alkışlarımız

 • Club Bonjour, ‘Havuz başında mı yoksa kır bahçesinde mi evlensem’ ikilemine düşen çiftler için bulunmaz Hint kumaşı! İkisini de bir arada sunuyor ve o muhteşem atmosferde ‘Evet’ diyebiliyorsun.
 • Menüde değişiklik yapma imkanı vermelerini sevdik. Hazır bir menü dayatmak yerine, sana ve davetlilerine hitap eden lezzetler sunabiliyorlar.
 • After party alanı, çiftlerin kesinlikle bayıldıkları bir konu. Düğün esnasında aile büyükleriyle ilgileneyim, davetlilerle selamlaşayım derken istediğin gibi eğlenemeyebilirsin. Ama after party öyle mi?
 • Club Bonjour bünyesinde hizmet veren herkes profesyonel! Uzun zamandır sektörde çalıştıkları için çifte ve davetlilere nasıl davranmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar.

Diğer organizasyonlar

Gölbaşı Club Bonjour’da düğünlerin haricinde kına gecesi, nişan töreni, kurumsal etkinlik, doğum günü, mezuniyet balosu gibi birçok farklı organizasyon da düzenlenebiliyor. Özellikle kına geceleri ve nişan törenleri için de burayı düşünebilirsin.

Gölbaşı’ndaki diğer mekanlara da bakmak istersen: Hayallerindeki Düğün İçin En İyi Gölbaşı Düğün Salonları

Club Bonjour Gölbaşı’nda nerede?

Adres: Haymana Yolu 17 Km. (Gökçehöyük Köyü Girişi) Gölbaşı / Ankara

Mekan, Gölbaşı Haymana Yolu’na döndükten sonra 17 km. ileride yol üzerinde Gökçehöyük Köyü girişinde yer alıyor. Davetlilerin burayı kolayca bulabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları