duduzar turistik tesisleri
Adres Velibaba Mahallesi, Fatih Cd. No:4 Pendik / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Duduzar hakkında

Duduzar Turistik Tesisleri Pendik’te açık ve kapalı organizasyon alanıyla uzun süredir hizmet veriyor. Özellikle Anadolu Yakası’nda şık bir kır düğünü mekanı arayan çiftler Duduzar’ı tercih ediyor. Ağaçların arasında, çimenlerin üzerinde harika kır düğünü organizasyonları düzenliyorlar. Davet alanları da konsepte ve çiftin zevkine en uygun şekilde süsleniyor.

İstanbul kır düğünü mekanlarından Duduzar, yemeklerde ve organizasyonda oldukça iddialı. Çiftlerin hayatlarının en önemli gününü kusursuz geçirmelerini sağlıyorlar. Ayrıca düğüne katılan davetliler de organizasyon sonrası devamlı olarak memnuniyetini dile getiriyor.

Duduzar Düğün Salonu fiyatları ve menüler

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 10-30 TL Hafta içi 30-50 TL
Hafta sonu 30-50 TL Hafta sonu 50-100 TL
 • Duduzar Pendik düğün fiyatlarını belirleyen en önemli faktör menü seçimi oluyor. Kırmızı etli ana yemeğin sunulduğu menülerin fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olabiliyor.
 • Duduzar düğün fiyatını etkileyen bir diğer konu ise düğün tarihi. Hafta içi düğünleri hafta sonuna göre daha uygun fiyatlara sunuluyor.
 • En uygun fiyatlı menü seçeneği: Kokteyl! Bu menüde sadece atıştırmalıklar ve içecek ikram ediliyor.

Duduzar düğün fiyatlarına baktığımıza göre şimdi menülerin içeriklerine göz atalım:

 • Elmas Menü: Ordövr tabağı, antrikot, paçanga böreği, patates kroket, salata, tatlı/meyve, meşrubat ve su
 • Altın Menü: Çoban kavurma, sigara böreği, salata, tatlı/meyve, meşrubat ve su
 • Yakut Menü: Ordövr tabağı, karışık ızgara, paçanga böreği, patates kroket, salata, tatlı/meyve, meşrubat ve su
 • Platin Menü: Tavuk ızgara, sigara böreği, salata, tatlı/meyve, meşrubat ve su
 • Pırlanta Menü: Ordövr tabağı, tavuk ızgara, sigara böreği, salata, tatlı/meyve, meşrubat ve su
 • Kokteyl Menü: 11 çeşit spesiyal kuru pasta, lüks kuruyemiş, patates-mısır cipsi, havuç kokteyl, meşrubat ve su

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Pendik Duduzar’ın açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanı bulunuyor. Kapalı alanda 750, açık alanda ise 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kalabalık düğünler için ferah alanlar sunuyorlar. Tabii butik organizasyonlar için de burayı tercih edebiliyorsun.

Pendik’teki diğer mekanlara da bakmak istersen: Birbirinden Şık Pendik Düğün Salonları, Kır Bahçeleri ve Oteller

Düğün paketleri ve organizasyonu

Duduzar Turistik Tesisleri’nde çiftlere birbirinden farklı, her bütçeye ve talebe hitap eden paketler sunuluyor. Dilersen hazır paketlerde değişiklik de yapabiliyorsun. Anlaşma esnasında Duduzar’ın organizasyon sorumlusu ile görüşüyorsun ve düğün akışını, hizmet seçeneklerini beraber belirliyorsunuz. Düğün günü de bu organizasyon sorumlusu devamlı yardımcı oluyor. Mekanda sunulan hizmetler şöyle:

 • Menü,
 • Mekan süslemesi,
 • Ses ve ışık sistemleri,
 • Servis personelleri,
 • Organizasyon sorumlusu,
 • Fotoğraf ve video çekimi,
 • Otopark ve vale.

Karşının kır düğünü mekanlarını derledik: Güzeller Güzeli Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Dekorasyon ve süsleme

Pendik Duduzar Düğün Salonu’nda yuvarlak ve kare masalar kullanılıyor. Mekan girişinde çiçekli yollar sizi karşılıyor. Masa ve sandalye süslemeleri büyük bir özenle yapılıyor. Çiftlere süslemeler için renk seçenekleri sunuyorlar. Pembe, mavi, mor gibi renklerden dilediğini seçebiliyorsun. Seçtiğin renge uygun şekilde tüm mekanın süslemeleri yapılıyor.

Standart süslemelerin dışında Duduzar’da kırmızı halı gibi ekstra dekoratif aksesuarlar da kullanılabiliyor.

Müzik

Mekandaki organizasyonlarda 23:00’e kadar müzik eşliğinde eğlenmeye devam edilebiliyor. Canlı müzik ve orkestra hizmeti de sağlıyorlar.

Düğün fotoğrafçısı

Duduzar Düğün Salonu Pendik, çiftlere paket dahilinde fotoğraf ve video hizmeti sunuyor. Anlaşmalı fotoğraf ekipleri var ve dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine müsaade etmiyorlar.

Uygun fiyatlı mekan arayışın bu listeye bi’ göz at: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Otopark

Duduzar Tesisleri’nin 100-150 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor.

Alkışlarımız

 • Duduzar fiyat açısından çok uygun bir düğün mekanı. Bütçeniz sarsılmadan burada düğün yapabilirsiniz.
 • Duduzar Kır Düğün Salonu’nun tecrübeli bir organizasyon sorumlusu var. Düğün akışı, menü seçimi, süslemeler, müzik ve diğer tüm konularda çiftlere destek oluyor.
 • Mekanın farklı alan alternatifleri sunması çok iyi. Balo havasında bir düğün isteyenler kapalı alanı, kır düğününün keyfini çıkarmayı hayal edenler ise açık alanı tercih edebiliyor. Ayrıca bu sayede her mevsim organizasyon yapılabiliyor.
 • Menü tadımı, Duduzar’ın çiftlere yaptığı güzel jestlerden biri! Davetlilere sunulacak yemekleri önceden tatmak çok avantajlı.
 • Özel beslenen davetlilerin olursa mekanın onlara özel menüler hazırlayabileceğini bilmelisin. Çocuklara özel ve vejetaryen menüler talep doğrultusunda hazırlanabiliyor.
 • Süsleme yapmadan önce çiftlerden renk seçimi yapmalarını istiyorlar. Düğün mekanın tarzına en yakın renkte aksesuarlarla süsleniyor.
 • Duduzar, herkese harika bir doğa manzarası sunuyor. Ağaçların ortasında yer alması da atmosferin buram buram kır düğünü kokmasını sağlıyor.

Diğer organizasyonlar

Duduzar’da düğün haricinde kına gecesi, nişan töreni, kurumsal etkinlik, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet balosu gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Duduzar Pendik’te nerede?

Adres: Velibaba Mah. Fatih Cd. No:4 Pendik / İstanbul

Duduzar, Sabiha Gökçen Havaalanı’na gidiş yolu üzerinde konumlanmış. E-5 üzerinde yer alması, ulaşımını da kolay hale getiriyor. Toplu taşımayla da buraya metro ve otobüs kullanarak ulaşılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları