Fa Minör Garden Adres: İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No:30/1 Balçova / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Fa Minör Garden hakkında

İzmir’de büyüleyici bir kır düğünüyle evlenmek isteyenler buraya! Fa Minör Garden İzmir kır düğünü mekanları denince akla gelen lokasyonlardan biri olan İnciraltı’nda hizmet veriyor. Sade kır düğünü konseptlerinin aksine görkemli ve şık dekorasyonuyla sana unutamayacağın bir düğün yaşatmayı hedefliyorlar. Seni bu güzel mekan hakkında daha çok bilgi edinmen için yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Fa Minör Garden düğün fiyatları

 • Bu klasmandaki diğer İzmir kır düğün mekanlarıyla kıyasladığımızda, Fa Minör Garden Balçova oldukça bütçe dostu.
 • Fiyatların hafta sonu ve hafta içi aynı olması sana davet gününü gönlüne göre seçme fırsatı veriyor.
 • Yalnızca yemekli değil, istersen kokteylli bir organizasyon da düzenleyebilirsin. Üstelik bu şekilde fiyatlar daha uygun olduğundan makul ücretle cep dostu bir davet düzenleyebilirsin.
 • Ses, ışık ve sahne hizmeti de bu fiyatlara dahil olduğundan ekstra bir bütçe ayırmana gerek yok.
 • Davetli sayına ve istediğin hizmetlere göre sana özel bir fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  400 – 500 kişi
Kokteylli kapasite  500 – 750 kişi
Açık alan kapasitesi  400 – 500 kişi

Fa Minör Garden düğün paketleri

 • Seçeceğin lezzetler için davet öncesinde menü tadımının ardından isteklerin doğrultusunda menüde değişiklik yapabilmen harika düşünülmüş.
 • Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menüleri olmasına da tam puan!
 • Eğer istersen catering firmanı dışarıdan getirme imkanın da var.
 • Düğününün en güzel şekilde geçmesi için organizasyon sorumlusu davet bitene dek sen ve misafirlerinle ilgileniyor.
 • Yukarıda bahsettiğimiz gibi ses, ışık ve sahne hizmeti de bütçeye dahil.
 • Mekanın fotoğrafçı ve kameramanı da var.
 • Dilersen çekimler ve buna ek olarak organizasyon için firmanı kendin de getirebilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

 • Doğayla iç içe dizaynı ile Fa Minör Garden Kır Bahçesi, sadeliği ama aynı zamanda doğanın ihtişamını gözler önüne seriyor.
 • Masa-sandalye süslemelerinde, gelin-damat masasında ve diğer dekorlarda beyaz renk kullanılmış. Dilersen dore ve lame renklerinde şamdanlar ve ayna efektli suplalar ile de sunumlar hazırlayabiliyorlar!
 • Tercihine göre yuvarlak veya kare masa seçeneği de sunuyorlar. Yuvarlak masalarla banket şeklinde veya kare masalarla uzun samimi bir oturma düzeni ayarlayabilirsin.
 • Beyazın asilliğinden bahsetmiştik. Bu asilliği mevsimine göre taze çiçek süslemeleriyle taçlandırıyor mekan. Mis gibi çiçek kokusuyla akıllarda yer edinen bir kır düğününü kim istemez?

Müzik

Haydi, eller havaya! Son teknoloji ses ve ışık sistemiyle düzenlenmiş sahneye bayılacaksın! Tercihine göre DJ ve orkestra temin eden Fa Minör Garden, eğlenceyi tavana çıkarman için elinden geleni yapıyor. Sana ve sevdiklerine sadece eğlenmek kalıyor. Şunu da hatırlatmak isteriz ki müzik hizmeti 00.00’da sona eriyor.

Düğün fotoğrafçısı

Sen seneler sonra dönüp baktığında o anlarını tekrardan yaşa diye Fa Minör Garden İnciraltı fotoğraf ve video çekimi hizmeti sağlıyor. Mekan bu günün senin için çok özel olduğunun farkında ve senin isteklerin her şeyden öncelikli elbette! Eğer istersen fotoğraf ve video çekimi için bu hizmeti dışarıdan ekip getirerek de sağlayabilirsin.

Otopark

Büyük şehirlerin en büyük problemlerinden biri, hepimizin aşina olduğu gibi trafik ve park yeri sorunu! Senin için her şeyi düşünen mekan, otopark alanının yanında vale hizmeti sunmasıyla bu sorunu da ortadan kaldırıyor. 150-250 araçlık otopark kapasiteleri bulunuyor. Bu sayede misafirlerin tamamen isteklerine göre özel araçla veya toplu taşımayla kolayca gelebilecek!

Fa Minör Garden kına gecesi organizasyonu

Burada hem düğününü hem kına geceni düzenleyebilirsin. Yukarıda saydığımız hizmetlere ek olarak konsepte özel kına süslemeleri de mevcut. Tabii ki beyaz rengin verdiği zarifliği ve asilliği biliyoruz ama isteklerin doğrultusunda kına geceni daha renkli bir dekorasyonla da organize edebilirsin. Sen yeter ki hayallerini organizasyon sorumlusuna anlat, kalanını onlara bırak!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Fa Minör Garden fiyatları ve verdiği hizmetle bizleri oldukça tatmin etti.
 • Menü çeşitliliğinin yanında menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetleri olması da ince bir düşünce olmuş.
 • Sen doyasıya eğlen diye ses, ışık sisteminin yanı sıra DJ ve orkestra hizmeti de sunmalarına on puan!
 • Hem otopark hem vale hizmeti davet günü yaşanacak araç kargaşasını önleyecek.
 • Beyaz renkli dekorasyonu oldukça zarif ama aynı zamanda ihtişamlı duruyor!
 • Şamdan ve supla gibi aksesuarlar masalarını çok şık gösterecek.
 • Fotoğrafçı, catering, organizasyon firması gibi hizmetleri dışarıdan temin etmene imkan tanımaları hem bütçene göre hem zevklerine göre bir organizasyon düzenlemeni sağlayacak.

Fa Minör Garden çift yorumları

Cansu & Canpolat:Düğünümüz 500 kişilikti. Kokteyller lezzetli ve iyiydi. Garsonların ilgisi ve hizmeti süper. Orkestra ve fotoğraf hizmetini de mekan sağlıyor. Konuştuğum arkadaşlarım da benden sonra düğün günü aldılar. Çok memnun kaldık.”

Nilüfer & Yıldıray: Organizasyon sorumlusu her şeyin istediğimiz gibi olması için bize çok yardımcı oldu. Düğünümüz bir rüya gibi geçti, hayatımızın en mutlu günüydü. Dekorasyon, ikramlıklar, orkestra, her şey harikaydı. Teşekkürler Fa Minör Garden.”

Fa Minör Garden nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No:30/1 Balçova / İzmir

Mekan, şehir merkezinde yer aldığından dolayı buraya özel araçla da toplu taşımayla da ulaşım oldukça kolay. Aracınla ulaşırken Ege Parkı’nı geçince sağdan İnciraltı tabelasını takip ederek Dokuz Eylül Hastanesi ve Kipa AVM arasındaki köprü yolundan devam edeceksin. Motorcular Derneği’ni gördüğünde, hemen yanında Fa Minör İnciraltı kalacak. Toplu taşımada ise ESHOT’un 311 ve 985 numaralı hatlarıyla rahatça gidebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.