Garden 216 Adres: Eski Ankara Asfaltı, No:119 Tepeören – Tuzla / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Garden 216 hakkında

Şehrin kalabalığından uzak bir mekanda kır düğünü için İstanbul Garden 216 iyi bir seçenek olabilir. 4.800 metrekarelik bir alanda konuşlanmış mekanın 4 farklı kır bahçesi bulunuyor. Uzun bir davetli listesine sahipsen burası tam sana göre diyebiliriz. Dahası farklı konseptteki kır bahçeleri sayesinde hayal ettiğin düğünü gerçekleştirmen mümkün. Yazımızın devamında mekan hakkında detaylı bilgiler bulabilirsin.

Garden 216 düğün fiyatları

 • Yukarıdaki Garden 216 fiyat tablosunda mekanın biçtiği minimum fiyatlar yer alıyor.
 • Düğünün yemekli ya da kokteylli düzenlenmesine göre fiyatlar değişiyor.
 • Ayrıca hafta sonu ve hafta içi yapılacak düğünler için biçilen fiyatlar farklı.
 • Talep ettikleri başlangıç rakamlarının İstanbul kır düğünü mekanlarına göre uygun olduğunu da söylemeden geçmeyelim.
 • Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  400-500 kişi
Kokteylli kapasite  400-500 kişi
Açık alan kapasitesi  400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi  50-100 kişi

Garden 216 düğün paketleri

Garden 216 fotoğraflarında da görüldüğü gibi geniş bir alan üzerine kurulmuş bir mekan. 4 farklı kır bahçesiyle istediğin konseptteki düğünü yapman mümkün. Mekanın, dekorasyonu tamamen düğününün konseptine göre belirlediğini de ekleyelim. Ayrıca 50 araçlık otopark ve vale hizmetinin yanı sıra hazırlık odası da sunuyorlar. Olumsuz hava koşulları için de gerekli önlemler alınıyor.

Restoran titizliğinde bir yemek hizmeti verdiklerini belirtmeden geçemeyiz. Mekan, organizasyon öncesinde menü tadımı ve değişiklik yapma imkanı sunuyor. Catering firmasıyla da anlaşabiliyorlar. Dilersen, organizasyon firmasıyla çalışmalarını da isteyebilirsin. Servisin ve müziğin saat 00:00’a kadar sürdüğünü ekleyelim. Ayrıca senin için bir organizasyon sorumlusu da tahsis ediliyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Çim zemine kurulu kır bahçeleri olan mekanda sade ve şık detaylar ön plana çıkıyor.
 • Bu tesiste farklı büyüklüklerde Ece, Öykü, Cemre ve Işıl isimli 4 farklı kır bahçesi bulunuyor.
 • Mekanda masa düzeni yuvarlak ya da dikdörtgen masalarla oluşturuluyor.
 • Beyaz rengin hakim olduğu masalar çiçeklerle süsleniyor.
 • Renkli bahçe sandalyeleriyle ya da açılır kapanır beyaz sandalyelerle masa düzeni tamamlanıyor.
 • Seçtiğin konsepte göre dilersen tiffany model sandalyeleri de kullanabiliyor.

Müzik

Garden 216 Tepeören, doyasıya eğleneceğin düğün gününde neşeli bir gece geçirmen için elinden gelen tüm imkanları seferber ediyor. Mekan; ışık, ses ve sahne hizmeti sunuyor. Dahası geniş alanlar üzerine kurulu mekanda after party için de ayrıca bir yer tahsis edilmiş. Müzik saat 00:00’a kadar sürerken, sana ve sevdiklerinle sadece doya doya eğlenmek kalıyor.

Düğün fotoğrafçısı

Yemyeşil bahçeleriyle 216 Garden, düğün fotoğrafların için güzel bir fon oluşturacak. Mekan sunduğu geniş davet alanlarıyla kalabalık aile fotoğrafları için çok uygun.  Düğün fotoğraflarınla tüm özel anları ölümsüzleştireceğin güzel bir ortam sunuyorlar. Dilersen organizasyon firmasıyla anlaşılıyor. Ayrıca, olumsuz hava koşulları da düğüne ve güzel fotoğraflara engel değil, böyle durumlarda gerekli önlemleri alınıyor.

Otopark

Garden 216 kır düğün alanı şehrin kalabalığından ve trafiğinden uzak bir lokasyonda yer alıyor. Mekana özel araçla gelecek konukların için büyük bir mesele haline gelebilecek park yeri sorunu Garden 216’nın sunduğu otopark sayesinde ortadan kalkıyor. Mekan maksimum 50 araçlık kapasitesi olan bir otopark sunuyor. Ayrıca konukların için mekan tarafından vale hizmeti de veriliyor.

Garden 216 diğer organizasyonlar

Garden 216 Kır Düğün Bahçesi daha çok kır düğünü organizasyonlarıyla öne çıksa da pek çok farklı organizasyon için de hizmet veriyor. Burada; mezuniyet törenleri, kına gecesi, davet ve resepsiyon, piknik, baby shower, parti, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Fiyat bilgisi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstediğin sayıda konuk için yeterli imkan sunuyorlar.
 • 4 farklı boyutta kır bahçesi olması davetli sayına göre bir seçim yapabilmen için çok güzel.
 • Menülerinin çok zengin ve çeşitli olması güzel bir ayrıntı.
 • Ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanı da var.
 • Dilersen catering firması ve organizasyon firmasıyla da anlaşılabiliyor.
 • Otopark ve vale hizmeti olması güzel.
 • Mekanın hazırlık odası da bulunuyor.
 • Servisin ve müziğin 00:00’a kadar devam etmesi çok avantajlı.

Garden 216 çift yorumları

Menekşe & Abdullah: ”28 Mayıs’ta düğünümüz oldu. Mekan çok geniş ve ferah. Problemsiz bir düğün için her şey ince düşünülerek hazırlanmıştı. Misafirlerimiz çok memnun bir şekilde ayrıldı. Mekan sahipleri başta olmak üzere çalışanlar çok ilgiliydi. Tüm Garden 216 ailesine emekleri için teşekkür ediyoruz.”

Emine & Fatih: ”İlk olarak Garden 216 ailesine ve davetimin başından sonuna kadar bizzat kendi düğünü gibi ilgilenen duruşuyla ve alandaki hakimiyeti ve güven veren tarzı ile işletmeci beyefendiye böyle muhteşem bir gece yaşattığı için çok çok teşekkür ederiz’

Misafirlerimizin hepsi mutlu oldular ve memnun kaldılar. Son olarak ilgisinden dolayı organizasyon sorumlusu hanımefendiye de çok teşekkürler.”

Garden 216 nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Eski Ankara Asfaltı No:119 Tepeören – Tuzla / İstanbul

Garden 216 Tuzla Tepeören’e özel araçla gelecek konukların olduğu gibi toplu taşıma tercih edenler de olacaktır. Buraya otobüs ya da minibüs/dolmuşla ulaşmak mümkün. Otobüs kullanmak istersen 130H, 132T, 133AK, 133P, E-9, MR60 hatlarından birini; minibüsle ulaşmak istersen C-142 ya da C-84 hatlarından birini tercih edebilirsin. Daha detaylı bilgi için mekanla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.