günyeli kır bahçesi
Adres Çengeldere Cad. Afyon Sk. Günyüzü Çıkmazı No:4 Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Günyeli Kır Bahçesi hakkında

Beykoz için İstanbul kır düğünü mekanlarının anavatanı desek yanılmış olmayız diye düşünüyoruz. İşte Günyeli Kır Bahçesi de bu bölgedeki şık kır düğünü mekanlarından biri! Etrafı ağaçlarla çevrili, çok güzel açık bir alanı var. Çimen zeminli bu mekanda, organizasyonlar için samimi ve doğayla iç içe bir ortam oluşturulmuş.

Günyeli Kır Bahçesi’nde 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Dekorasyondan yemeklere, organizasyondan servise her detay işinde uzman ekipler tarafından yönetiliyor. Anlaşma esnasında düğünlerle ilgili tüm detaylar konuşuluyor, düğün akışı çıkarılıyor ve organizasyon günü hepsi uygulanıyor. Burada yemekli, yemeksiz ve kokteyl düğünleri düzenleyebiliyorlar.

Günyeli Kır Bahçesi düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 50-80 TL Hafta içi 100-150 TL
Hafta sonu 50-80 TL Hafta sonu 100-150 TL
 • Günyeli Kır Bahçesi’nde ortalama fiyatlar talep ediliyor. Seçeceğin menüye ve düğün tarihine göre kişi başı fiyat belirleniyor. Bu fiyatı davetli sayınla çarparak da ödemen gereken toplam rakama ulaşıyorlar.
 • Mekanda beyaz etli ve kırmızı etli menülerin yanı sıra kokteyl menü de hazırlanabiliyor.
 • Hafta içi yapılan organizasyonlar, hafta sonu düzenlenenlere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Günyeli’nin standart paketlerindeki hizmetlerin haricinde talep ettiğin ekstralar, ayrıca fiyatlandırılıyor.
 • Erken rezervasyon yaptırdığında indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsun.

“Kırdan vazgeçemem, düğünüm ferah bir alanda olsun” diyenlere: İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Günyeli Kır Bahçesi’nin açık alanında 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Geniş bir alana sahip olmalarından dolayı davetlilerin aralıklı masalarda oturuyor ve dans pistinde rahatça eğlenebiliyor.

Ahşap çitlerle çevrili mekanın bir de çocuk oyun alanı bulunuyor. Çocuklu davetlilerin için bu çok büyük bir avantaj. Masada ağlayan, sıkılan çocukların yerine; bu park sayesinde yaşıtlarıyla oynayan çocuklarla karşılaşıyoruz.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Günyeli Kır Bahçesi’nin birbirinden farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu paketler dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Mekan süslemesi
 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Organizasyon
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Düğün pastası

Mekanda, usta şefler tarafından yapılan yemekler servis ediliyor. Hazır düğün menüleri var ve bunlardan birini seçmeni istiyorlar. Dilersen hazır menülerinde değişiklik, ekleme-çıkarma yapabiliyorsun. Standart düğün menülerinde sundukları lezzetler şu şekilde:

 • Ordövr Tabağı (Beyaz peynir, acılı ezme, haydari, patlıcan soslu, zeytinyağlı yaprak sarması, salatalık, domates, amerikan salatası, kısır, havuç tarator,
 • Ara Sıcak (Sigara böreği)
 • Ana Yemek (Çoban kavyurma / piliç kavurma, pirinç pilavı, domates, biber, patates püresi)
 • Kişi başı mevsim salata
 • İçecek
 • Dondurmalı pasta

Beykoz’un doğayla iç içe düğün mekanlarını derledik: Yemyeşil, Pek Şirin Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Dekorasyon ve süsleme

Kır düğünü mekanını kır düğünü mekanı yapan konulardan biri kesinlikle süslemeler! Günyeli Kır Bahçesi yetkilileri de böyle düşünüyor olacak ki süslemelere özen gösteriyorlar. Masa ve sandalye süslemelerinde kullanılan soft renkler, konsepte uygun olarak temin edilen makrome gibi aksesuarlar… Sade ve şık bir mekan dekorasyonu oluşturduklarını söyleyebiliriz.

Masa süslemelerinde supla, şamdan ve çiçekler kullanıyorlar. Bunlar dışında mekan genelinde dikkat çeken detaylar ise gelin yolu, gelin tak modelleri ve gazebo oluyor. Mekana girerken kırmızı bir halının üzerinde yürüyor herkes. Tüllerle donatılmış bu yol, tüm davetlilerinin kendini özel hissetmesini sağlayacak.

Müzik

Günyeli’de gece 23:00’e kadar müzik yayını devam ediyor. “Düğünümde kim çalacak” “Eğlendiren bir DJ’i nereden bulacağım” gibi sorularla asla uğraşmıyorsun. Çünkü mekanın bünyesinde hizmet veren orkestra ve DJ bulunuyor. Düğünden önce müzisyenlerle detaylı olarak görüşebiliyor, çalınmasını istediğin şarkıları belirtebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Günyeli Kır Bahçesi’nin anlaşmalı fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Ayrıca drone çekimi, jimmy jib gibi ekstra talepleri de gerçekleştirebiliyorlar.

“Tüm çevrem burada. Beykoz’dan uzaklaşmayayım” diyorsan: Fiyat Yelpazesi Geniş, En İyi Beykoz Düğün Salonları

Otopark

Mekanın 250 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin bu bilgiyi öğrenince çok sevinecek! Ayrıca vale hizmetlerinin olması da büyük artı.

Alkışlarımız

 • Beykoz’un harika manzarası eşlik ederken, düğün fotoğraf çekimi yaptırmaya ne dersin? İşte Günyeli Kır Bahçesi’nde evlenen çiftler, organizasyon saatinden önce mekanda çekim yaptırma fırsatı buluyor. Burada ortaya çıkan kareleri çok beğeneceğini düşünüyoruz.
 • Dilersen dışarıdan organizasyon firması getirmene müsaade ediyorlar.
 • Günyeli Kır Bahçesi’nde bulunan şemsiyeler sayesinde, özellikle gündüz organizasyonlarında sıcaktan bunalmak zorunda kalmıyorsun.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sunmaları çok önemli. Çiftlerin zevklerini önemseyen mekanlardan biri olduklarını bu detaylardan da anlayabiliyoruz.

Diğer organizasyonlar

Günyeli Kır Bahçesi’nde düğünlerin haricinde kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, mezuniyet balosu gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Yapacağın organizasyona göre konsept ayarlanıyor.

Günyeli Kır Bahçesi nerede?

Adres: Çengeldere Cad. Afyon Sk. Günyüzü Çıkmazı No:4 Beykoz / İstanbul

Çengeldere’de yer alan Günyeli Kır Bahçesi’ne özel araçlarla ve toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Özel araçlarıyla gelecek olan davetliler de otopark ve vale hizmeti sayesinde çok büyük kolaylık yaşıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları