hayalinn kır bahçesi
Adres Bağlıca Mah. 1034 Sok. No:30 Etimesgut / Ankara
Telefon 0312 963 3945

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Hayalinn Kır Bahçesi hakkında

Hayalinn Ankara, Etimesgut’ta kır düğünü mekanı arayan çiftlerin çok seveceği bir yer! Çim zemini ve ağaçlarla çevrili alanıyla, kır düğünü deneyimini tam anlamıyla yaşamanı sağlıyor. Profesyonel bir ekibe sahip olmaları da çiftlerin kendini ayrıcalıklı hissetmesine yetiyor da artıyor bile.

Mekanın açık ve kapalı alanlarında organizasyonlar düzenlenebiliyor. Tabii talepler doğrultusunda süslemeler, yemekler, sahneler hazırlanıyor. İşte mekanla ilgili detaylar:

Hayalinn Kır Düğünü fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Hayalinn Kır Bahçesi, kır düğünü mekanlarına göre ortalama fiyatlar talep ediyor. Hatta süslemelerine ve hizmet kalitesine baktığımızda uygun fiyatlı olduğunu dahil söyleyebiliriz.
 • Mekanın fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında menü seçimi geliyor. Beyaz etli menü tercih edersen kırmızı etli olana göre daha uygun fiyatlara anlaşabiliyorsun.
 • Düğünlerde çocuklarına yedirebileceği türden yemekler bulmaya çalışan ebeveynlere sıklıkla rastlarız. İşte bu telaşı senin çocuklu davetlilerin de yaşamasın diye mekanın aşçıları tarafından çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor.
 • Ayrıca özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin varsa onlar için de vegan, vejetaryen ve diyabet menüler hazırlayabiliyorlar. Tabii bu menüleri ve sayılarını önceden belirtmen gerekiyor.

Tabloda belirttiklerimiz elbette başlangıç fiyatları. Senin istediğin gibi bir organizasyon için net fiyat almak istersen, aşağıdaki butona tıklaman yeterli olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Hayalinn Kır Bahçesi’nin açık ve kapalı alanlarından dilediğini tercih edebiliyorsun. Mekanda birden fazla düğün alanı olmasına rağmen aynı gün içerisinde sadece bir organizasyon düzenlenebiliyor. Bu da çok çok büyük bir avantaj. Bu sayede tüm gün mekan ve ekip sadece senin ve müstakbel eşinin hizmetinizde oluyor.

After party yapmak isteyen çiftler de düğünden sonra kapalı salonu değerlendirebiliyor. Burada müzik, düğüne göre daha geç saatlere kadar devam edebiliyor.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Hayalinn Kır Bahçesi’yle anlaştığın andan itibaren işinde uzman ekipler tarafından düğünün planlanmaya başlanıyor. Süslemelerden oturma düzenine, çalınacak şarkılardan yemeklere kadar her detay senin ve eşinin zevklerine göre oluşturuluyor.

Mekanın farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu paketler dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Fotoğraf ve video
 • Mekan süslemesi
 • Düğün pastası
 • Otopark
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Canlı müzik / DJ
 • Vale hizmeti

Bölgedeki diğer mekanlara da bakmak isteyenlere: Birbirinden Cazip Etimesgut Düğün Salonları

Dekorasyon ve süsleme

 • Hayalinn Kır Bahçesi’nde beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar kullanılıyor. Masa ve sandalye giydirmeleri büyük bir özenle yapılıyor.
 • Masaların üzerini çiçek aranjmanları, şamdanlar ve vazolarla süslüyorlar.
 • Sarı ışıklandırmalarla kır düğünü konsepti destekleniyor.
 • İstediğin renk ve konseptte süslemeler yapılabiliyor.
 • Özellikle gelin tagı ve gelin yolu süslemeleri, davetliler tarafından çok ilgi görüyor.
 • Hayalinn Kır Bahçesi’nin en sevilen konseptlerinden biri kuşkusuz ‘rustik’! Ahşap aksesuarların bolca kullanıldığı bu konsepti sen de incelemelisin.
 • Mekanın yemyeşil alanında, farklı bölgelerde oluşturulan içecek ve anı köşeleri de daha samimi ve özenli bir alan ortaya çıkarıyor.
 • Dilersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyorsun.

Müzik

Hayalinn Düğün Salonu’yla anlaştığın zaman mekanın orkestrası ve DJ’i ile görüşmeye başlayabiliyorsun. Sonuçta senin düğünün ve hangi tarzda müzikler çalınmasını istediğini sen belirtmelisin.

Saat 23:00’e kadar müzik aralıksız devam ediyor. Bu saate kadar istediğin gibi dans edebilir, tüm düğün süreci stresini bu şekilde atabilirsin. Ayrıca mekanın anlaşmalı müzisyenlerinin eğlendirmeyi çok iyi bildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Biri şık düğün mekanı mı dedi: Şıklıkta Yarışan Uygun Fiyatlı Eryaman Düğün Salonları

Düğün fotoğrafçısı

Hayalinn Kır Bahçesi’nin bünyesinde hizmet veren fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Bu ekip; düğününüzü başından sonuna kadar en iyi kalitede kayıt altına alıp, ileride hatırlaman gereken en güzel anları fotoğraflarla ölümsüzleştiriyor.

Dışarıdan bir fotoğrafçıyla anlaşmak istersen, buna müsaade edilmediğini bilmelisin.

Otopark

Mekanın 500-750 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin bu otoparktan faydalanabiliyor. Dilersen yetkililerden vale hizmeti talebinde de bulunabiliyorsun.

Şehrindeki en keyifli, en şık kır düğünü mekanları da burada: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Alkışlarımız

 • Trendleri takip eden ve organizasyonlara dokunuşlarıyla yansıtan mekanları pek seviyoruz! Hayalinn Kır Bahçesi de bu mekanlardan.
 • Düğünden önce menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunmaları senin de çok hoşuna gidecek.
 • Hayalinn’de zaman zaman çok güzel indirimler oluyor. Bu sayede çok uygun fiyatlara düğün yapabiliyorsun.
 • Bir mekanın en iyi referansları, orada daha önce düğün yapmış olan çiftlerdir. Hayalinn’de düğün yapmış çiftler mekan hakkında birçok güzel yorum yapmışlar.Bu memnuniyeti kazandıkları için kendilerini tebrik ediyoruz.

Diğer organizasyonlar

Hayalinn Kır Bahçesi’nde düğün organizasyonu için yoğun talep var, evet. Ama onun dışında burada kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, doğum günü, baby shower ve mezuniyet töreni gibi organizasyonlar da düzenleniyor.

Hayalinn Kır Bahçesi nerede?

Adres: Bağlıca Mah. 1034 Sok. No:30 Etimesgut / Ankara

Telefon: 0312 963 3945

Hayalinn Kır Bahçesi’ne özel araçlarla da otobüslerle de rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları