Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi Adres Yaka Cad. No:32, Çiçekliköy, Yakaköy, Bornova – İzmir

Fiyat Teklifi Al

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi hakkında

Yemyeşil ağaçların gölgesinde, doğanın enerjisinden kopmadan evlenmek isteyenler için tasarlanmış bir yer Keyfizade Kır Düğün Salonu. Çiçekliköy’ün ferah atmosferi, mekanın özenli dekorasyonu ve uçsuz bucaksız bahçeler birleşince hayallerindeki düğün için harika bir arka plan yaratıyor. Eğer sen de bu iç ısıtan mekanda düğün yapmakla ilgileniyorsan seni yazımızın devamına alalım.

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları

 • Böylesine özenli bir mekan olmasına rağmen Keyfizade Kır Düğün Bahçesi’nin fiyatları İzmir kır düğünü fiyatlarına göre daha uygun diyebiliriz.
 • Elbette yemekli bir düğün mü tercih edeceğin fiyattaki en belirleyici etken oluyor.
 • Dilersen dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmana izin veriyorlar.
 • Eğer kendi mutfaklarıyla çalışmak istersen menüde değişiklik ve düğün öncesinde menü tadımı yapmana izin veriyorlar.
 • Ayrıca çocuklara özel menüleri de düğününde servis ettirebiliyorsun.
 • Yemek servisi saat 23.30’da son buluyor.
 • Tabii bu fiyatların yaklaşık hesaplamalar olduğunu ve en doğru fiyatı fiyatı almak için aşağıdaki pembe butona tıklayabileceğini hatırlatmış olalım.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi paketleri

 • Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi İzmir’de düğün paketlerini oluşturan en önemli unsur yemek menüleri ve servis personeli.
 • Daha önce de belirttiğimiz gibi bu menülerde değişiklik ve düğün öncesinde tadım yapma hakkın var.
 • Yemeksiz düğünlerde ikram ve kokteyl servisi bulunuyor.
 • Şayet burada düğün yapmaya karar verirsen, sana süreçte yardımcı olacak bir de organizasyon sorumlusu görevlendiriyorlar.
 • Düğün paketlerine ayrıca müzik ve her türlü ışık, ses ve sahne sistemi dahil oluyor.
 • Otopark ve vale hizmetleri de yine fiyata dahil.
 • Mekanda bir de after party alanı bulunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

Eğer galeriye göz attıysan fark etmişsindir, firma düğün süslemelerinde beyaz ve tül ağırlıklı, birbiriyle uyumlu bir dekorasyon paletine sahip. Ahşap dokular ve çiçekler beyazla uyumlu olacak biçimde kullanılıyor. Geceleri ortamı aydınlatmak için kullanılan sarı, loş ampuller ağaçlarla beraber romantik bir ortam oluşturuyor. Firmanın dekorasyonda senin tercihlerine önem verdiğini de belirtelim.

Müzik

Keyfizade Düğün Salonu’nda müzik 00.00’a kadar devam ediyor. Çiftlerin tercih ettiği parçaların yanı sıra kullandıkları oldukça geniş bir repertuarları var. Güzel kır çiçeklerinin üzerinde edeceğiniz ilk dansın çok güzel olacağını şimdiden tahmin edebiliyoruz. Firmada ayrıca bir after party alanı olduğunu ve eğlencenin daha geç saatlere kadar devam edebileceğini de belirtmiş olalım.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları olmadan olmaz! Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi bu konuda da elinden gelen her şeyi sunmaya devam ediyor. Alanda pek çok güzel fotoğraf köşesi olmasının yanı sıra, dışarıdan fotoğrafçı getirmene ve istediğin koşullarda çekim ve kayıt yapmana izin veriyorlar. Düğününü bu harika atmosferde yapmaya karar verirsen tüm fotoğraflarda muhteşem çıkacağına eminiz.

Otopark

İzmir Bornova’da bulunan ve şehrin hafif dışında kalan Çiçekliköy Keyfizade Düğün Bahçesi’nin yaklaşık 150 araç kapasiteli geniş bir otoparkı var. Üstelik düğün paketlerine dahil olan vale hizmetinden de faydalanabiliyorsun. Böylelikle park derdiyle uğraşmak zorunda kalmayacak ve yalnızca çok güzel vakit geçirmeye odaklanabileceksin.

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi diğer organizasyonlar

Bu mekanda aynı zamanda açılışlar, baby showerlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, kına, nişan, parti, sünnet düğünü gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapabilirsin. Düğün hizmetlerinde olduğu gibi bu organizasyonlarda da mekanın açık ve kapalı mekanlarını kullanabilir, deneyimli ekibinden faydalanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Göze hitap eden, romantik atmosferiyle biz bu butik kır bahçesini çok sevdik.
 • Alıştığımız kır düğünü formatını daha rustik biçimde ele almışlar.
 • Mekana engelli girişi bulunuyor.
 • Mekanın dışarıdan firmalarla çalışma opsiyonu esneklik sağladığı için hoşumuza gitti.
 • After party alanı olması her zaman
 • Bu mekanda aynı anda yalnızca bir tane düğün yapılıyor. Bu durum organizasyonu güçlendirdiği için bunu artılarına yazdık.

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi çift yorumları

Miray & Serkan: Ana bahçenin yanındaki küçük bahçede kokteyl ile başlayan bir tören ile nişanlandık. Biz bile bu kadar özel olacağını düşünememiştik. Organizasyon sorumlusuna ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür etmek istiyorum. Bir isteğimizi iki etmeden çözümcül ve iş bitirici, zeki bir organizatör ile çalışmanın büyük kolaylığını yaşattı bizlere. Bol çeşitli lezzetli ikramlar hazırlanmıştı ve semaver servisi ile de tüm misafirleri memnun ettiler. Gündüz ayrı gece ise ışıklandırması ile ayrı bir güzel konsept vardı. Fiyat performans olarak beş üzerinden beş alabilir. Her şey için çok çok teşekkür ederek tüm çiftlere canı gönülden tavsiye ediyoruz.”

Büşra & Erkan: “Düğünümüzü yapmamızı sağladınız ama öyle sadece yapmış olmak için değil; istediğimiz gibi, adeta dört dörtlük bir düğün yaşamamıza sebep oldunuz. Düğüne gelen tüm konuklar bugün hala düğünün güzelliğinden bahsediyorlar bizi gördükçe. Fotoğrafçısından orkestrasına, garsonundan aşçısına kadar ve her şeyin bizim istediğimiz gibi olmasını sağlayan asistanlara kadar ellerinize sağlık tekrar. Hiç düşünmeden tavsiye ediyoruz eşimle birlikte…”

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yaka Cad. No:32, Çiçekliköy, Yakaköy, Bornova – İzmir

Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi Çiçekliköy’de, köyün girişinden sonra 2 kilometre solda yer alıyor. Şahsi araçlarınızla veya taksiyle ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, İzmir’in farklı semtlerinden toplu taşıma kullanarak da bu güzel düğün bahçesine ulaşabilirsiniz. İzmir Bornova’dan kalkan 63 ya da 316 numaralı hatları, Torbalı’dan kalkan 712 ya da 316 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.