korupark i̇stanbul
Korupark Adres Bahçeköy Cad. No:81 Sarıyer / İstanbul
Korupark Telefon 0212 963 3904

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Korupark İstanbul hakkında

Korupark İstanbul’da eşsiz bir düğün yapmaya hazır ol! Eşsiz diyoruz ve bu sözümüzün kesinlikle arkasındayız. Burası, 40 bin metrekarelik çok geniş bir alan üzerine kurulmuş ve elit hizmet anlayışıyla çiftlerin gönüllerini fethediyor.

Mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Hayalindeki düğüne ve tarzına en uygun olanını seçebiliyorsun. Korupark İstanbul Sarıyer’de en güzel ‘Evet’lere tanıklık etmeye devam ediyor. Belki bunlardan birisi seninki olur, kim bilir?

Korupark İstanbul düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)350 - 500 TL
 • Korupark düğün fiyatları, bölgedeki kır düğünü mekanlarının ortalamasında seyrediyor.
 • Korupark Sarıyer, çiftin seçeceği düğün menüsüne, hizmetlere ve düğün tarihine göre fiyatları belirliyor.
 • Mekanın aşçıları birbirinden lezzetli yemekler yapıyor. Ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik imkanın da bulunuyor.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin için çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menüler hazırlayabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 3.000’den fazla
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 400-500 kişi

Korupark İstanbul düğün paketleri

Korupark İstanbul’un hizmet çeşitliliği açısından çok geniş düğün paketleri var. Çiftin bütçesine ve taleplerine göre düğün paketlerinin içeriğinde değişiklik yapabiliyorlar. Bu paketler ise yemek servisinden mekan süslemesine, karşılama hostesinden orkestrasına kadar birçok hizmeti kapsıyor.

Korupark iletişime geçen çiftlere güncel paketlerle ilgili de detaylı bilgi veriyor.

“Sarıyer’deki diğer düğün mekanlarına bakayım, öyle karar vereyim” diyenlere: En İyi Sarıyer Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dekorasyon ve süsleme

Korupark İstanbul’un fotoğraflarına baktığında ne kadar şık konseptlere imza attıklarını görmüşsündür ama biz de bu konuya değinmek istiyoruz! Mekanın organizasyon ekibi tarafından çifte özel birbirinden farklı konseptlerde süslemeler yapılabiliyor. Dilersen bunun için dışarıdan bir firmayla da çalışabiliyorsun ama bizce hiç gerek yok.

Davet alanlarında dikkatimizi çeken bazı dekorasyon detayları şöyle:

 • Sarkıt çiçekler
 • Şamdan
 • Masa üstü çiçekleri
 • Runner
 • Numaratör
 • Nikah seremonisi süslemeleri
 • Gelin tagı
 • Gazebo
 • Gelin-damat masası
 • Kır ışıklandırmaları
 • Masa örtüleri
 • Sandalye tülleri
 • Gelin yolu

Bu video da sana fikir verecektir:

Müzik

Düğünlerde en sevdiğimiz kısımlar kesinlikle dans edilen ve tüm o stresi vücudumuzdan attığımız anlar oluyor! İşte bunun için Korupark İstanbul, çiftlere canlı müzik ekibi ve DJ temin ediyor. Müzisyenlerle düğününden önce görüşüp, repertuvarla ilgili fikirlerini belirtebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın düğün paketinde fotoğraf ve video çekim hizmeti yer alıyor. Yetkililerin anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibi var ve bu ekip tarafından düğünler en güzel şekilde ölümsüzleştiriliyor. Dışarıdan fotoğrafçı getirmek istersen, ona çok sıcak bakmıyorlar.

Otopark

Korupark İstanbul’un yaklaşık 1.000 araç kapasiteli geniş bir otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de sunuyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Korupark İstanbul, çok geniş alana yayılmış bir mekan. Bu sayede, düğünün kalabalık da olsa az kişi de katılsa ferah bir ortamda vakit geçirebiliyorlar.
 • Mekanın olumsuz hava koşullarına karşı önlem alması bizi etkiledi açıkçası! Özellikle bahar düğünlerinde karşılaşabileceğin yağış gibi durumlar için yedek bir alanı hazırda bekletiyorlar.
 • Eğlenceye aaaasla doyamayan çiftleri görelim! Korupark İstanbul’da düğününüzü after party ile taçlandırabilirsiniz.
 • Sıradaki alkışımız, çocuklu davetliler adına geliyor. Mekanda küçük davetlilerin eğlenebilmelerini ve aynı zamanda ebeveynlerin de dans pistinde rahatça vakit geçirebilmelerini sağlayan bir oyun parkı bulunuyor.

Korupark İstanbul çift yorumları

Bir düğün mekanıyla anlaşmadan önce o mekanla ilgili yapılmış yorumları okur musun? Sanıyoruz ki bu soruya birçok çift ‘Evet’ diyecek.

Biz de yorumların çok önemli olduğunu düşündüğümüzden, sana fikir vermesi için Korupark İstanbul’la ilgili yazılanlardan birkaç tanesini paylaşalım istedik:

Erdem: “Uzun süren düğün yeri arayışımızı Korupark ile sonlandırmıştık.

Verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu düğünün ertesi günü aldığımız tebrik ve teşekkür mesajlarıyla iyice anlamış olduk. Hizmet, ürünler, kaliteli personel kadrosu, profesyonellik en başta sayabileceğimiz olumlu özellikler. Fakat strestli süreçte en fazla ihtiyacınız olan şey güven. Burada bunu fazlasıyla hissedeceksiniz. Tüm Korupark ailesine teşekkür ediyoruz. Tasarlayıp planladığımız her şey eksiksiz bir şekilde gerçekleşti.”

Nabila & Altuğ: “Nurdan Hanım ve ekibi gerçekten çok profesyonel ve ilgili. Her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgileniyorlar. Kafalarda soru işareti bırakmadan, alternatif öneriler sunarak gerekli yardımı sağlıyorlar. Korupark’ın her bir bahçesi ayrı güzel ve büyük. Kır düğünü için ideal bir mekan.”

Diğer organizasyonlar

Korupark İstanbul, özellikle son senelerde kır düğünlerinin aranan mekanı haline gelmiş durumda. Hem birbirinden farklı alan alternatifleri sunmaları hem de yemyeşil doğasıyla büyüleyen mekanlarında sundukları kaliteli hizmet çiftleri cezbediyor. Tabii burada düzenlenen organizasyonlar düğünlerle sınırlı değil.

Mekanda düğünlerin haricinde; kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, doğum günü, baby shower, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet töreni, piknik, davet ve resepsiyon organizasyonları da düzenlenebiliyor.

Korupark İstanbul nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Korupark İstanbul Adres: Bahçeköy Cad. No:81 Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0212 963 3904

Korupark Bahçeköy, herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konuma sahip. Buraya şahsi araçlarıyla gelecek olan davetlilerin otopark hizmetinden faydalanabilir. Toplu taşıma kullanacak olanlar ise otobüs hatlarını tercih edebilirler. Ayrıca mekana metroyla da ulaşım sağlamak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları