Köyüm Konak ve Bahçe Adres Yaka Cad. No:132 Yakaköy – Bornova / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Köyüm Konak ve Bahçe hakkında

Köyüm Konak Bornova, İzmir’de öne çıkan bir mekan. 20 seneyi aşkın süredir müşterilerine kahvaltıcı olarak hizmet veren Köyüm Konak, aynı zamanda özel günler için gözde mekanlardan biri. Doğal ve ferah bir ortamda, papatya kokuları eşliğinde bir kır düğünü hayal ediyorsan Köyüm Konak kır düğün alanı tam sana göre!

Aynı zamanda hemen yanında beş odalı bir butik oteli de bulunan Köyüm Bahçe Bornova, geniş bir çimenlik alana sahip. Dağ esintileri ve tabiat manzarasıyla bu mekan, doğa aşıkları için altın değeri taşıyor. Kır düğünü atmosferini tam anlamıyla yansıtan ve Yakaköy’de bulunan mekan, sana bol oksijenli bir düğün imkanı sunuyor!

Köyüm Konak ve Bahçe düğün fiyatları

 • Köyüm Konağı, İzmir’deki kır düğünü mekanlarına göre ortalama bir ücrete sahip.
 • Köyüm Konak ve Bahçe İzmir, misafirlerine ücretsiz otopark ve vale hizmeti sunuyor.
 • Düğün paketlerine menü tadımı ve değişikliği dahil. Dolayısıyla bunun için ekstra bir masraf yapmana gerek kalmıyor.
 • Kişi sayısına göre fiyatta değişiklikler olabiliyor.
 • Yemek servisi düğün paketine dahil.
 • Mekanla iletişime geçip fırsatları değerlendirmek ve avantajlardan faydalanmak için aşağıdaki butona tıkla!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

İzmir kır düğünü alanları arasında oldukça geniş bir kapasiteye sahip Köyüm Konak ve Bahçe, 750 kişi üst sınırına kadar misafirini ağırlayabiliyor. Burası açık alan düğünleri için daha sık tercih edilen bir mekan olarak karşımıza çıkmakta. Eğer kapalı alanda bir düğün hayal ediyorsan bu kapasite bir miktar azalarak maksimum 300 kişi bandına düşüyor.

Köyüm Konak ve Bahçe düğün paketleri

Köyüm Konak ve Bahçe Çiçekliköy, doğayla iç içe bir kır düğünü için kapılarını sana açıyor. Bu mekan, organik gıdalar konusunda oldukça hassas. Menülerinde vegan, vejetaryen ve diyabet gibi seçenekler arıyorsan; burası tam senlik! Şehir merkezinde bulunmamasının avantajı olarak konuk kapasitesi hayli yüksek, kalabalık bir düğün hayal ediyorsan tüm sevdiklerini gönül rahatlığıyla çağırabilirsin.

Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak bir düğün harika olmaz mı? Evet dediğini duyar gibiyiz! Yeşillikler içinde konumlanmış Köyüm Konak Boutique Hotel’de menülerde tadım yapabilir, içine sinmeyen detayları gönlünce değiştirebilirsin. Aynı zamanda mekan, sana dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon şirketiyle anlaşma imkanı tanıyor. Yemek servisi 00:00’a dek, müzik ise 02:00’ye dek devam ediyor. 

Dekorasyon ve süsleme

Köyüm Konak İzmir Bornova; etrafında bulunan dağlar, geniş çimenlik alanı ve natürel atmosferi sayesinde hasret olduğun doğal yaşamı bir günlük bile olsa sana sağlayacak. Adeta kendine ait bir dünyadaymışsın gibi hissettiren bu mekan, köy konseptiyle seni ve sevdiklerini İzmir’in karmaşasından uzaklaştıracak, düğününü bir peri masalı kadar unutulmaz kılacak!

 • Köyüm Konak ve Bahçe; yuvarlak masalar ve sandalyelerini, seçtiğin konsepte uygun renkte tüllerle süslüyor.
 • Ağaçlarla ve yeşillikle çevrelenmiş bir bahçe içinde, her masada taze çiçekler bulunuyor.
 • Mumlar ve ışıklandırmalar, romantik bir ambiyansa imza atıyor.
 • Neredeyse her masanın yanında bir ağaç bulunuyor.
 • Ağaçlar örgüler ve tüllerle konsepte uyumlu olarak giydiriliyor.
 • Eğer daha yalın bir düğün tercih ediyorsan, mekan senin için masasız kilise tipi oturma düzeni sağlıyor.

Müzik

Yemyeşil bahçede çıplak ayaklarla dans ettiğini hayal et! Çiçeklerin kokusu eşliğinde eşinle süzülmek muhteşem olacak. 😊 Yakaköy Köyüm Konak Hotel, sıklıkla fasıl gecelerine ev sahipliği yapıyor. Dilersen anlaşmalı olduğu grubu düğününe çağırabilir ya da dışarıdan getireceğin orkestrayla da geceni saat 02:00’ye kadar şenlendirebilirsin. Fasıl grubunun fiyatlandırmasıyla ilgili mekanla iletişime geçebilir, sorularını sorabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Köyüm Konak Otel, düğünün boyunca muhteşem anlarını fotoğraflamak için sana tabiat dolu bir ortam sağlayacak! Mekan, sana düğün paketinin içerisinde bir fotoğrafçı temin etmiyor fakat düğünün için dışarıdan anlaştığın fotoğraf ekibiyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsin. Yeşilliklerin içinde dostlarınla eğlenceli pozlar verebilir, manzarada eşinle beraber romantik fotoğraflara model olabilirsin.

Otopark

Köyüm Konak ve Bahçe, İzmir’deki diğer düğün mekanların hepsinde göremediğimiz hizmetler olan geniş bir otopark ve valeyi sunuyor. Yaklaşık 250 araçlık park yerine sahip otopark, düğününe özel araçlarıyla misafirlerin için ücret talep etmiyor. Bu şekilde konuklarını strese sokacak park yeri problemini tamamen ortadan kaldırıyor. Geriye sadece doyasıya eğlenmek kalıyor!

Köyüm Konak ve Bahçe kına gecesi organizasyonu

Köyüm Konak ve Bahçe, bekarlığının son günlerinde de yanında! Eğer eski adetleri yaşamayı ve yaşatmayı seviyorsan, kına geceni geleneksel şekilde planlayabilir, bindallını giyip kına müzikleri eşliğinde dostlarınla duygulanabilirsin. ”Modern bir kutlamayı her zaman tercih ederim!” diyorsan parti havasında bir bekarlığa veda gecesi düzenleyebilir, aileni ve dostlarını gönlünce ağırlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Engelli girişi, buna ihtiyacı olan konuklar için çok önemli.
 • Otoparkın ücretsiz ve yüksek kapasiteli olması İzmir gibi büyük bir şehirde oldukça avantajlı.
 • Menülerde tadım ve değişiklik hakkına sahip olman bir avantaj yaratıyor.
 • Yemeklerde çoğunlukla organik ürünlerin kullanılması doğal gıda tercih edenler için harika bir detay.
 • Müziğin 02:00’ye dek sürmesi misafirler için doyasıya bir eğlence sağlıyor.
 • Mekan sık sık büyük organizasyonlara hizmet verdiği için tecrübeli, dolayısıyla kalabalık düğünlerde yemek servisi oldukça gelişmiş ve profesyonel.
 • Bahçenin yanında bulunan mekanın butik oteli sayesinde, aileler için konaklama fırsatı mevcut.

Köyüm Konak ve Bahçe nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yaka Cad. No:132 Yakaköy – Bornova / İzmir

Mekan; düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih eden misafirlerin Manisa Yolu, Çiçekliköy sapağından girince karşısına çıkıyor. Toplu taşıma kullanacak konuklar ise düğün alanına Beşyol-Evka3 yönünden binilen 316 numaralı otobüs ile kolaylıkla ulaşabilirler. Köyüm Konak, Yakaköy Son Durak’ta otobüsten inildiğinde yalnızca 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.