Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü Adres Türkelli Beldesi, İzmir Çanakkale Asfaltı, No:45 Menemen / İzmir
 Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü Telefon 0232 335 4884

Fiyat Teklifi Al

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü hakkında

Mozaik Restaurant İzmir ekibi, düğününe ev sahipliği yapmaktan gurur duyar! Menemen’de bulunan Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü, ilkbahar ve yaz düğünleri için şahane bir seçim. Yeşillikler içerisindeki geniş alanı, çeşit çeşit yemekleri, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri ve kocaman sahnesiyle unutulmaz bir düğün yaşama şansına sahipsin.

İzmir’in sıcağından ve kalabalığından bir nebze de olsa uzaklaşmak istiyorsan Mozaik Restaurant ve Kır Düğün Cafe & Restaurant tam senlik bir mekan! Geniş çimenlik alanda yer alan masa ve sandalye düzeni, sana kır düğünü konseptini derinden hissettirecek. Şeflerin özenli yemekleri de dans etmek için enerji verecek!

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü fiyatları

 • Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü fiyatları, diğer İzmir kır düğünü mekanlarına göre oldukça uygun.
 • Yemekli ve kokteylli menüler arasında fiyat farkı ortaya çıkabiliyor, fakat hafta içi ve hafta sonu yemekli menüler arasında fiyat farkı olmuyor.
 • Mekanın otoparkı tüm misafirler için ücretsiz şekilde kullanılabiliyor.
 • Düğün paketine menü tadımı, alkollü içecekler, orkestra gibi birçok hizmet dahil, dolayısıyla ekstra masrafa gerek kalmıyor.
 • Düğününe özel fiyat fırsatlarını değerlendirmek ve sana özel teklifleri öğrenmek için aşağıdaki buton seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi  100-200 kişi
Konaklama kapasitesi  50’den az kişi

Geniş tabiat ve yeşil alanıyla öne çıkan Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü İzmir, bu sayede çiftlere misafir sayısında oldukça yüksek kapasite sunuyor. Eğer kapalı alanda bir düğün tercih ediyorsan, kapasite biraz sınırlanarak 100-200 kişi arasında seyrediyor. Yemekli veya kokteylli kapasite arasında bir fark bulunmamakla birlikte konaklama sınırı 50 kişiden daha az.

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü paketleri

Hayallerinin gecesinde Mozaik Restaurant seni asla yalnız bırakmıyor! Organizasyon sorumlusu, düğünün başından sonuna kadar destek oluyor ve eksik bulduğun bir nokta olursa hemen tamamlıyor. Bunun yanı sıra, Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü menü anlamında konuklara oldukça çeşitli tatlar sunuyor. Şefler ve servis elemanları, ordövr tabağıyla başlayarak meyve tabağına dek hizmette bulunuyor.

Peki senin hayalindeki düğün menün daha mı farklı? Mozaik Restoran, özel olarak hazırlanmasını istediğin bir menü varsa onu da sunabiliyor. Şefler, menü değişikliği konusunda sana yardımcı olacak, ardından farklı tatlar da menüne eklenecek! Üstelik tadım yapabilir ve bu şekilde doğru kararı verebilirsin. 😊

Pistin hemen önünde bulunan büyük sahnede, dilersen canlı müzik orkestrası ve bir kadın bir erkekten oluşan solistler sahne alabiliyor. Dans pistinin geniş olması, herkesin rahatça dans edebilmesini sağlıyor. İki kenarda bulunan büyük kolonlar sayesinde müziğin her alandan rahatça duyulabileceğini garanti ediyorlar. Işık sistemleriyle de desteklenince ortaya keyifli bir eğlence ortamı çıkıyor.

Dekorasyon ve süsleme

Mozaik Restaurant ve Kır Düğün Bahçesi, büyük yeşil alanıyla düğün gününde baharın esintilerini ayağına getiriyor. Çimenlerin üstünde kurulan masa düzeni, yemek ve dinlenme esnasında insanın içini huzurla dolduruyor. Bembeyaz masa ve sandalyelerin yemyeşil davet alanına çok yakıştığını söylemeliyiz. Ayrıca dans pisti çim alanda değil, ayakkabıların için bir oh çekebilirsin!

 • Beyaz metal şamdanlar masaların üzerinde romantik bir atmosfer yaratıyor.
 • Şamdanlara eşlik eden beyaz masaların üzeri papatyalarla süsleniyor.
 • Dans pistinin çimenlerin üstü yerine düz zemine kurulması ve genişliği dans etmeyi kolaylaştırıyor.
 • Doğa ve yeşillik içerisinde yer alan masa düzeni sayesinde kır düğünü konseptinin hakkı veriliyor.
 • Bembeyaz sandalyeler tüllerle bezenmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Böylece misafir masaları da gelin masasıyla uyum içerisinde oluyor.

Müzik

Düğünlerin en eğlenceli kısmı olan dans, müziksiz olmaz! Mozaik Restaurant ve Kır Düğün Alanı’nın dans pistinin önünde geniş bir sahnemiz bulunmakta. Misafirlerimiz doyasıya eğlensinler, müzikten uzak kalmasınlar diye iki büyük hoparlör sahne kenarlarında duruyor ve eşit şekilde müziği dağıtıyor. Bununla beraber canlı orkestra ile kadın ve erkek solist de sana tüm gece hizmet veriyor.

Düğün fotoğrafçısı

Mozaik Restaurant ve Kır Düğün Cafe’nin tabiat dolu atmosferinde bu unutulmaz gününü fotoğraflamazsan çok pişman olursun! Türkelli Mozaik Restaurant, sana bir fotoğrafçı hizmeti sağlamasa da kendi fotoğrafçını dışarıdan getirebilme özgürlüğüne sahipsin. Kendi ekibinle çalışmak istediğin takdirde mekan sorumlularına da haber vermelisin. Unutma, Mozaik Cafe & Restaurant tüm fotoğraflarda sana etkileyici ambiyansı sağlayacak!

Otopark

Farkındayız, özellikle İzmir gibi bir büyükşehirde konuklara park yeri sağlayan düğün alanı bulmak çok zor. İşte Mozaik Cafe Restaurant, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor ve 75 araca kadar kapasitesi olan otopark alanı temin ediyorlar. Menemen’de bulunan geniş otopark sayesinde Mozaik Restoran’da yapılacak düğünlerde misafirler park sorunu yaşamıyor.

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü diğer organizasyonlar

Mozaik Restaurant yalnızca kır düğünlerinde değil, tüm özel günlerinde yanında olmaya hazır! Kına gecesinden doğum günlerine, sünnet düğünlerinden pikniklere kadar geniş bir yelpazede organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorlar. Organizasyonların türlerine göre farklı süslemeler yaparak ve özel menüler hazırlayarak gününü özelleştiriyorlar. Mozaik Restaurant İzmir’den diğer organizasyonlar için fiyat teklifi almak istersen, pembe buton seni bekliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Dansın keyfini çıkartırken topuklu ayakkabılarımızın sağlığını düşünmek zorunda değiliz. Çünkü dans pisti düz zemine sahip!
 • Düğün alanının otoparka sahip olması tüm misafirleri rahatlatacak bir etken.
 • Yemekli ve kokteylli menüler arasında farkın çok az olması müşterileri seçim konusunda özgürleştiriyor.
 • Yemek servisinin gece geç saatlere dek devam ediyor olması oldukça güzel bir jest.
 • Canlı performans sayesinde çiftler ekstra bir masrafa girmek zorunda kalmıyor.
 • Menüde değişiklik imkanı sağlanması çiftin ve ailelerin gönlünü ferahlatacak bir güzellik.
 • Mekanın her türlü organizasyona kapılarını açıyor olması, birden fazla davet için kendileriyle iletişime geçebileceğin anlamına geliyor.

Mozaik Restaurant ve Kır Düğünü nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Türkelli Beldesi, İzmir Çanakkale Asfaltı, No:45 Menemen / İzmir

Telefon: 0232 335 4884

Mozaik Restaurant’a özel araçla gitmeyi tercih ediyorsan İzmir Çevre Yolu ve D550’yi takip ederek kolayca mekana varabilirsin. Toplu taşıma ile seyahat edeceksen, İzban metrosunu kullanarak Selçuk-Aliağa hattıyla; Ulukent ya da Egekent’ten geliyorsan, 826 numaralı otobüs hattını kullanarak ulaşımını kısa sürede ve rahatça sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.