naturla
Naturla Adres 8034. Sok. No: 49/A Kuşçular Köyü, Urla – İzmir
Naturla Telefon 0232 335 5072

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Naturla hakkında

Yeşille mavinin buluştuğu yerlerden Urla’da sana kendini masal kahramanı gibi hissettirecek bir kır düğününe ne dersin? 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Naturla’da bu hayal gerçek olacak, üstelik efsane menüler ve sınırsız eğlenceyle beraber! Eğer anlattıklarımız ilgini çektiyse seni daha fazlasını öğrenmen için yazımızın devamına davet edelim.

 • Yemyeşil çimenlikler, küçük taş patikalar, mis kokulu ağaçlar… Naturla adeta bir vaha gibi.
 • Naturla’nın içerisinde görsel olarak oldukça estetik duran bir gölet bulunuyor. İçerisinde bir tekne bile var! Eğer dilersen bu elementleri düğününe entegre edebiliyorsun.
 • Naturla Çiftlik Evi’nde sınırlı olsa da konaklama imkanı var.
 • Bu düğün mekanında aynı anda yalnızca tek bir düğün yapılabiliyor.

naturla

Naturla düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 

 • Naturla Göl Evi’nin fiyatlarını incelediğimizde İzmir kır düğünü fiyatlarının ortalamasında olduğunu görüyoruz.
 • Aperatif, ana yemek ve ara sıcak olarak servis edilen menüler Naturla’nın kendi mutfağında ve kendi mahsulleriyle yapılıyor.
 • Bu mekana dışarıdan catering firması getiremiyorsun.
 • Vejetaryenler için özel menü seçenekleri var.
 • Yemek servisi 23.30’da sona eriyor.
 • Düğün öncesi menü tadımı yapma ve menüde değişikliğe gitme hakkın oluyor.
 • “Naturla’dan planladığım düğün için nasıl fiyat alabilirim?” diye düşünüyorsan hemen aşağıdaki pembe butona tıklayarak ücretsiz biçimde fiyatları öğrenebilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi 
Kokteylli kapasite 300-400 kişi 
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi 
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Naturla düğün paketleri

Naturla’nın düğün paketlerinde çiftlerin bir kır düğününden isteyebileceği her türlü hizmet bulunuyor. Alanın süslenmesi, sahne ve ışık sistemi hazırlıkları, organizasyon sorumlusunun tahsis edilmesi gibi hizmetler düğünden önce yapılıyor. Düğünde yemek servisi, ikramlar, servis personeli, hazırlık odası, müzik yayını, otopark ve vale hizmetleri de düğün paketlerine dahil oluyor.

naturla

Dekorasyon ve süsleme

 • Naturla, dekorasyon ve süslemeler için organizasyon firmasıyla koordineli olarak çalışıyor.
 • Naturla’da yuvarlak masalar ve Tiffany sandalyeler kullanılıyor. Düğün organizasyonları için beyaz renkte ya da ahşap tonlarında tercih edilmiş.
 • Bembeyaz tüllerden çiçek buketlerine, şık ve loş ışıklardan duvar süslemelerine kadar pek çok dekorasyon ögesine bu mekanda rastlamak mümkün.
 • Masalardaki ahşap suplalar, kristal şamdanlar ve kurutulmuş çiçeklerle süslenmiş servisler oldukça şık.
 • Mekan ayrıca nikah töreni platformu, gelin yolu ve dans pistini de konsepte uygun biçimde süslüyor.

Müzik

Naturla böylesine iyi bir davet vermeyi aklına koymuşken müziği de unutmuyor tabii. Gece saat 00.00’a kadar devam eden müzikle hem sen hem de misafirlerin ezgilerin her türlüsüne doyacaksınız. Çiftlerin müzik konusundaki isteklerini de dikkate alan mekanda ayrıca bir after party alanı da bulunuyor. Bu düğünde oturana aşk olsun! ?

naturla

Düğün fotoğrafçısı

Dileyen çiftler Naturla Çiftlik Evi Urla’ya dışarıdan anlaştıkları bir fotoğraf ekibini getirebiliyorlar. Bu sayede hem gece boyu kayıt alabiliyor, hem de sonsuza dek saklayabilecekleri pek çok hatıra fotoğrafı çekinmiş oluyorlar. Ayrıca istediğin konseptte fotoğraf köşeleri hazırlaman da mümkün. Düğün gününden kalacak tüm karelerde ışıltı saçacağını şimdiden görüyor gibiyiz.

Otopark

Naturla Butik Otel’in yaklaşık 100-150 araçlık bir özel otoparkı bulunuyor. Mekanın şehir merkezinde biraz uzakta bulunduğunu düşünürsek buraya pek çok misafirin özel aracıyla geleceğini söyleyebiliriz. Bu otopark ve vale hizmeti sayesinde, misafirlerin bir de park sorunuyla karşılaşmasına gerek kalmayacak.

naturla

Naturla diğer organizasyonlar

Eğer bu mekanı beğendiysen ve düğünden başka organizasyonlar düzenlemek istiyorsan bu da mümkün elbette. Açılışlar, kına geceleri, nişanlar, mezuniyetler, baby showerlar gibi pek çok diğer organizasyona Naturla Çiftlik’te ev sahipliği yapabilirsin. Her türlü istek ve talebini yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarına eminiz. Bu sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak mekanla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Eğer galeriye bakma fırsatın olduysa görmüş olabileceğin gibi, Naturla’nın doğal güzelliği ve insan emeği dekorasyon ögeleri güzellikte birbiriyle yarışıyor diyebiliriz.
 • Restaurant olarak da hizmet veren mekanın menüleri oldukça çeşitli ve lezzetli.
 • Özellikle dekorasyon konusunda bu mekanı seçtiğine yanılacağını hiç sanmıyoruz!
 • Mekana engelli girişi bulunuyor.

 • Şehir merkezine biraz uzakta kaldığı düşünülürse şahsi otoparkı olması ve vale hizmeti vermesi oldukça avantajlı.
 • Otelde konaklama opsiyonu bulunuyor.

Naturla çift yorumları

Merve & Hasan: Kır konseptine uygun doğa içerisinde harika bir mekan. Süslemeler ve yemekler her şey istediğimiz gibi oldu. Bir çok mekan inceledik Naturla’da karar kıldık, herkese tavsiye ederiz.

Naturla nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: 8034. Sok. No: 49/A Kuşçular Köyü, Urla – İzmir

Telefon: 0232 335 5072

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi, Naturla Göl Evi Urla Kuşçular Köyü’nde bulunuyor. Bu lokasyona ulaşmak için özel aracını veya taksiyi kullanmanı öneriririz çünkü Urla’nın da biraz dışında bulunan bu mekana şehir merkezinden ulaşmak biraz meşakkatli. Yine de dileyen misafirler Urla’dan kalkan 733 numaralı otobüsü kullanıp Kuşçular’da inebilirler. Detaylı ulaşım bilgileri için bu sayfadaki iletişim adreslerini kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları