Palm Park Çiğli Düğün
Adres Kaklıç Mah. Ahmet Piriştina Cad. No: 26 Çiğli/İzmir

Fiyat Teklifi Al

Palm Park hakkında

Palm Park Çiğli düğün salonları arasında kır bahçesi ve kapalı salonuyla hizmet veren bir mekan. Son derece şık ve trend süslemeleri ile görsel açıdan güçlü, fiyatları ile İzmir ortalamasında. Davetli listen kalabalıksa hem kapalı salonu hem de kır bahçesi yeterli büyüklükte olduğu için burayı düşünebi<div class=”provider-data” data-provider-id=”64164″></div> organize eden Palm Park, düğünden önce ve organizasyon boyunca gelinle damadın etrafında pervane olan organizatörlere sahip.

Palm Park kır düğünü fiyatları

 

Palm Park gördüğün gibi düğün salonu ve kır bahçesi özelinde fiyatlandırma yapıyor. Hafta sonu düğün her yerde olduğu gibi hafta içine oranla daha pahalı. Menülerin kapsamı en belirleyici faktör. Başlangıç fiyatları bu şekilde ama menüler de kendi içinde çeşitli. Örneğin beyaz et menü, kırmızı et menüye göre daha uygun. Düğün tarihine ve davetli sayına göre bir fiyatlandırma yapabilmeleri için aşağıdaki butonu tıklayarak teklif alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

İzmir kapalı düğün salonu bakımından kır bahçeleri kadar çok seçeneğe sahip değil maalesef. En iyilerinden oluşan bir liste yaptık, mutlaka göz at, mekanları karşılaştır: https://dugunuzmani.net/izmir-kapali-dugun-salonlari-yagmur-soguk-size-viz-gelsin/

Kapasite

Kır Bahçesi 750-1000 kişi 
Kapalı Düğün Salonu 750-1000 kişi 

Düğün paketleri ve organizasyonu

Palm Park kır düğünü ya da salon düğünü organizasyonlarını çiftlerin taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyor. Süslemelere, belirlenecek temaya, menülere karar verildikten sonra düğün mekanı hazırlanıyor. Hatta catering firmasından organizasyon şirketine, kendi anlaştığın profesyonellerle de çalışmana izin veriyorlar. Nasıl istersen. Genel bir liste çıkaralım sana ama düğün paketleri sezonsal olarak da çiftlerin taleplerine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Sen fiyat teklifi istediğinde tablo netleşecek.

 • Konsepte göre salon ya da bahçe süslemesi
 • Sandalye ve masa giydirme/süsleme
 • Şamdan, çiçek, vazo, rustik ögeler gibi konsepte göre değişen masa süslemeleri
 • Gelin ve damat yolu süslemesi, ışıklandırması
 • Nikah masası ve sandalyesi (Tercihe göre nikah kürsüsü)
 • Orkestra
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Ses ve ışık sistemi
 • Menü tadımı
 • Düğün pastası

Dekorasyon ve süsleme

Palm Park kır düğünü bahçesinde de salonunda da zarif beyazı ağırlıklı olarak kullanan bir mekan. Süslemeleri günün trendlerine göre değiştiriyor, kendilerini yeniliyorlar. Hayalindeki düğünü anlattığında beğendiğin temayı anlayıp buna uygun bir süsleme yapıyorlar. Yaklaşımlarını beğendik. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece süslemeler için istersen kendin bir organizasyon şirketi ile de anlaşabilirsin.

Müzik

24:00’e kadar coşkuyla süren müzik, kır bahçesinde düğün yapanlar için daha geç saatlere kadar da uzayabiliyor. After party alıp en sevdiğin şarkılar eşliğinde düğün geceni sabahın ilk ışıklarına dek uzatabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimi düğün paketine dahil mi, hediye pozların sayısı kaç, videonun süresi nedir, fiyat teklifi istediğinde öğrenebileceksin. Çünkü çekimler bazı paketlere dahilken bazılarında ekstraya girebiliyor. Bir de kendin fotoğrafçı getirmek istersen Palm Park için sorun yok, kimi istersen düğününe getirebilirsin. 🙂

Otopark

750-1.000 araçlık devasa otoparkı ve valesi var.

Alkışlarımız

 • Palm Park Çiğli düğün salonları arasında hem kapalı alanı hem de kır bahçesi ile alternatif sunan bir yer. Büyük olması en kalabalık davetler için de mekanı uygun kılıyor.
 • İzmir düğün mekanları fiyatlarına göre pahalı bir yer değil.
 • Dışarıdan fotoğrafçı bile getirebileceğin, esnek, çiftleri kısıtlamayan bir yer.
 • Dekorasyon konusunda trendlere yönelik değişiklikler yapmaları, her sene kendilerini yenilemeleri güzel.
 • Kocaman otoparkı var. Aracı ile gelecek konukların park sorunu yaşamayacak. Valesi de mevcut.
 • After party paketi ile eğlenceyi gece yarısında bitirmek zorunda değilsin.
 • Menü tadımı yaptırmaları da alkışlık.
 • Menülerinde çeşit bol. Vejetaryen misafirlerin, diyabeti olanlar ve minikler için ayrı menü hazırlayabiliyorlar.
 • Engelli girişi bulunuyor.

Keşkelerimiz

 • Sasalı Piknik Alanı’nın karşısında bulunan mekan pek merkezi bir yerde değil. Hani çok merkezi bir lokasyon olsun istiyorsan ters bir yerde kalabilir senin için. Ama Çiğli ve çevresi için kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir mekan.

Diğer organizasyonlar

Palm Park misler gibi bahçesinde ve zarif salonunda nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, partiler, açılış geceleri gibi kutlamalar da düzenliyor.

Palm Park Çiğli’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Kaklıç Mah. Ahmet Piriştina Cad. No: 26 Çiğli/İzmir

Düğün tarihinde mekanın uygun olduğunu öğrendiğin an atla git, mekanı gözlerinle gör deriz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Palm Park’tan fiyat teklifi aldıktan sonra olaylar nasıl gelişirse gelişsin yorum kısmından diğer çiftlerimizle paylaşır mısın? 🙂 Senin gibi diğer düğün arefesindeki okuyucularımız için yorumlar çok önemli. Umarız harika bir düğün yaparsın ve ömür boyu çok mutlu olursun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.