Panorama Restaurant Urla Adres Güvendik Mah. 261 Sokak No:8 Urla / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Panorama Restaurant Urla hakkında

Yemyeşil kırların içinde uçuş uçuş bir düğüne ne dersin? Urla Panorama Restaurant İzmir’de makul fiyatlarla hayalindeki konseptle kır düğünü yapabileceğin bir mekan. Bir tarafında deniz manzarası bir tarafında dağlar ve ağaçlar ile bu mekanın görüntüsüne bayılacaksın. Bu anlattıklarımız ilgini çektiyse okumaya devam et. Çünkü daha ayrıntılardan bahsetmedik bile!

Panorama Restaurant Urla düğün fiyatları

 • İzmir kır düğünü mekanları arasında Panorama Restaurant için bütçe dostu denebilir.
 • Hafta sonu hafta içi arasındaki farklı fiyatlandırma ile düğün gününü daha makul günlere ayarlayarak bütçeni koruyabilirsin.
 • Ücretler kişi başı olduğundan misafir sayınla orantılı bir ücret ödeyeceksin.
 • Ses, ışık ve sahne hizmeti Urla Panorama fiyatlarına dahil!
 • Fiyatlara organizasyon sorumlusunun da dahil olduğunu söylemiş miydik?
 • Daha detaylı ve sana özel bir teklif almak istersen aşağıdaki pembe butona tıklamayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  300 – 400 kişi
Kokteylli kapasite  300 – 400 kişi
Açık alan kapasitesi  300 – 400 kişi
Kapalı alan kapasitesi  100 – 200 kişi

Panorama Restaurant Urla düğün paketleri

Panorama Düğün Salonu paketlerine bir göz atalım. Mekanın biri açık biri kapalı olmak üzere 2 salonu var. Yaz ve bahar günlerinde açık alanı, soğuk-yağışlı kış günlerinde kapalı alanı tercih edebilirsin. Bu sayede hava şartları düğününe engel olmayacak! Ses, ışık ve sahne hizmetinin fiyata dahil olduğu paketlere istersen fotoğrafçıyı da dahil edebilirsin.

Bunlara ek olarak, Urla Güvendik Panorama Restaurant adından da anlaşıldığı üzere aynı zamanda her gün hizmet veren bir restoran. Yani davetlilerine sunacağın lezzetler usta şeflerin ellerinden çıkacak. Çocuklara özel, diyabet, Kosher, vegan, vejetaryen menüleri de mevcut. Mekanın tek istediği seni de misafirlerini de sunacağı güzel lezzetlerle memnun etmek!

Dekorasyon ve süsleme

 • Bir taraftan masmavi deniz ve dağlara bürünmüş manzarası, diğer yandan yemyeşil bahçesiyle İzmir Panorama düğünler için müthiş bir seçenek!
 • Bembeyaz örtülerle dekore edilmiş masaları biz çok beğendik. Bu şekilde doğayla iç içe olan mekanın ambiyansı bozulmamış oluyor.
 • Mekanın halihazırda bir organizasyon ekibi var. Ama sen farklı konseptler istersen de sadece mekanı kiralayıp kalan her şeyi gönlüne göre düzenleyebilirsin.
 • Banket şeklindeki masalar konuklarının samimi bir ortamda sohbetler edebilmesini sağlayacak.
 • Adeta bir gelin gibi giydirilmiş sandalyeler de konuklarına layık şıklıkta bizce!

Müzik

Yemyeşil kırlarda sevdiklerinle eğlenirken fonda çalan güzel bir müziğe kim hayır der? Önceden hazırlayacağın bir çalma listesini organizasyon ekibine verirsen, onlar senin için hazırladıkları ses sistemiyle tüm gece herkesi çok eğlendirecek. Ferah ve açık bir alanda danslar eşliğinde şarkı söylemek bizce çok keyifli olacak! Müzik yayınının 00:00’a kadar sürdüğünü de belirtelim.

Düğün fotoğrafçısı

Seneler sonra bile fotoğraflarını açıp duygulanacağın düğün anıların için fotoğrafçı şart elbette. İzmir Panorama Düğün Bahçesi’nin çalıştığı bir fotoğrafçı var. Ama dersen ki ”Dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışmak istiyorum” mekan buna da olanak tanıyor. Bu gecenin senin için çok özel olduğunun farkında olan yetkililer, senin ve misafirlerinin memnuniyeti için çalışıyor.

Otopark

Düğün günü geldi çattı. Misafirlerin birer birer mekana geliyor. Özel araçla gelen konukların park yeri sorunu yaşamadan hemen eğlencenin tadını çıkarmaya başlıyor. Çünkü Panorama Cafe Restaurant Urla’da 100 – 150 araçlık büyük bir otopark var. Bu sayede kimse park yeri ararken zaman kaybetmeyecek ve araçlarını düğün bitene kadar otoparka güvenle emanet edebilecekler.

Panorama Restaurant Urla diğer organizasyonlar

İzmir Panorama düğün organizasyonu dışında başka davetlere de ev sahipliği yapıyor. Bunları örneklendirecek olursak kına gecesi, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet, parti, bayi toplantısı diyebiliriz. Aslında kısaca aklına gelen hemen her türlü organizasyon için Panorama Restoran’la iletişime geçebilirsin. Aşağıdaki pembe butona bir tık yeterli olacak.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Adından da anlaşıldığı gibi panoramik bir İzmir manzarasına sahip olan mekanı biz çok beğendik.
 • Bu klasmandaki diğer mekanlara göre İzmir Panorama düğün fiyat listesi için oldukça makul diyebiliriz. Böylece bütçe dostu fiyatlarla çok keyifli bir düğün yapmak mümkün.
 • Mekanın özel beslenme alışkanlıklarına sahip konuklar için çeşitli menüleri olması sayesinde kimse düğününden aç ve mutsuz ayrılmayacak! Herkesin gönlü yapılacak!
 • İzmir gibi büyük bir şehirde olmasına rağmen herkese yetecek genişlikte bir otoparkının olması bizden tam puanı kaptı.
 • Mekanın sana neredeyse her hizmeti sunması zaten harika. Ama bir de bu hizmetleri tamamen isteklerin doğrultusunda dışarıdan alabilme imkanının olması da çok hoş.
 • Kır bahçesinin zevkli dekorasyonundan güler yüzlü hizmetine kadar olumlu birçok özelliği bulunuyor. Eğer sen de beğendiysen düğününe özel fiyat teklifi almak için mekanla iletişime geçebilirsin.

Panorama Restaurant Urla nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Güvendik Mah. 261 Sokak No:8 Urla / İzmir

Gelelim bu güzel mekana nasıl ulaşabileceğine. Özel aracınla Urla Meydanı’ndan sadece 20 dakika uzaklıkta olan restorana rahatlıkla ulaşabilirsin. Tabii sadece özel araçla değil toplu taşımayla da ulaşım mümkün. Yine meydandan bineceğin 738 numaralı otobüsle Çeşmealtı Zeytinlik Durağı’nda inip 10 dakika yürüyerek de mekana kolayca ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.