paşa garden
Adres İncirköy Mah. Gümüşsuyu Cad. Ensar Sok. No:36/A Beykoz / İstanbul
Telefon 0850 532 1205

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Paşa Garden (Pasha Garden) hakkında

Paşa Garden Beykoz’da açık ve kapalı alanlarıyla düğünlere ev sahipliği yapan çok tatlı bir mekan! Beykoz kır düğünü mekanları arasında da oldukça popüler. Hem fiyat konusunda makuller hem de verdikleri hizmet çok kaliteli.

Upuzun ağaçların gölgesinde, kır düğününün hakkını vermek isteyen çiftler burayı çok seviyor. Yağmur ihtimaline karşı yedek olarak bekletilen ve aynı zamanda butik organizasyonlara göre tasarlanan kapalı salon seçeneklerinin bulunması da mekana büyük bir artı kazandırıyor.

Paşa Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Paşa Garden’ın fiyatlarına baktığımızda, ortalama rakamlar talep ettiklerini görüyoruz. Hatta birçok kır mekanına göre daha uygun olduğunu dahi söyleyebiliriz.
 • Sundukları yemek menülerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor.
 • Mekanın standart menüleri var. Ama dilersen bu menülerde değişiklik yapabiliyorlar.
 • Düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapma imkanın bulunuyor.
 • Alkollü içecek servisi yapmıyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Paşa Garden düğün paketleri

Paşa Garden Düğün & Davet’te, dolu dolu düğün paketleri sunuluyor. Bu paketlerin içeriği çiftlerin taleplerine göre şekilleniyor. Mekanın sunduğu düğün paketlerinden; yemek servisi, canlı müzik, DJ, fotoğraf, video, süsleme gibi ihtiyacın olan tüm hizmetleri alabiliyorsun. Ayrıca after party gibi ekstra hizmetleri de pakete dahil etmelerini isteyebilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Paşa Garden’ın tamamen süslemelerle ilgilenen bir ekibi var. Bu ekip tarafından, çiftin talepleri göz önünde bulundurularak farklı konseptler hazırlanabiliyor. Bizim dikkatimizi çeken detaylar da şöyle:

 • Yuvarlak ve dikdörtgen masalar bir arada kullanılıyor.
 • Nikah seremonisi düzeni oluşturabiliyorlar.
 • Nikah masası süslemesi, tül kumaş ve çiçeklerle yapılıyor.
 • Sandalyelere farklı renklerde tüller bağlanabiliyor. Renk seçimi çifte bırakılıyor.
 • Çiçeklerle yaptıkları gelin yolu çok hoş.
 • Masa üstünde kullanılan çiçek aranjmanları, organizasyon konseptindeki renklere göre belirleniyor.
 • Led ışıklarla yapılan fonlar, mekana bambaşka bir ambiyans kazandırıyor.

Beykoz’daki düğün salonlarına bakıp, öyle karar vermek istersen: Fiyat Yelpazesi Geniş, En İyi Beykoz Düğün Salonları

Müzik

Beykoz Paşa Garden’ın düğün paketi dahilinde canlı müzik ve DJ hizmeti de yer alıyor. Hatta düğün organizasyonu sonrasında after party yapabiliyor, anlaşmalı DJ’lerinin keyifli repertuarı ile eğlenceye tam gaz devam edebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Çoğu düğün mekanında olduğu gibi Paşa Garden’da da fotoğraf ve video hizmeti bulunuyor. Anlaşmalı olarak çalıştıkları fotoğraf ekibi, senelerdir bu alanda çalıştığı için artık işinde uzman hale gelmiş. Dersen ki “Ben başka bir fotoğrafçı getirmek istiyorum” ne yazık ki ona müsaade etmiyorlar.

Otopark

Paşa Garden’ın 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Şahsi araçlarıyla gelecek davetlilerinin çok işine yarayacak bu otoparkta, onları bir de vale karşılıyor olacak.

Diğer organizasyonlar

Paşa Garden’da düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, doğum günü, baby shower, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Mekanda kına gecesi yapmak istersen, farklı konseptlerden dilediğini seçebiliyorsun. Osmanlı konseptinden prenses süslemelerine kadar sundukları seçeneklerin hepsi de birbirinden şık açıkçası. Seçim yapmakta biraz zorlanabilirsin.

Paşa Garden iletişime geçen çiftlere merak ettikleri tüm konularla ilgili bilgilendirme yapıyor. Fiyat Teklifi Al butonu, bu konuda çok işine yarayacak:

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Paşa Garden’da aynı gün içerisinde tek düğün yapılıyor! Mekan tüm gün tamamen sana ait oluyor.
 • Kapalı alanını da açık alanını da dilediğin gibi kullanabiliyorsun.
 • Kapalı alanında, açılır kapanır tavan sistemi bulunuyor. Yani kapalı dediysek, öyle boğucu bir salon filan düşünme. Bayağı ferah bir alandan bahsediyoruz.
 • Yemekli düğün yapacaksan; mekanın aşçılarından çocuklara özel, diyabet, vejetaryen menü talebinde bulunabiliyorsun.
 • Dilersen Paşa Garden’da after party de düzenleyebilirsin. Böylece gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmeye devam edebilirsin.
 • Mekanın bazı dönemlerde sunduğu indirimler oluyor! Bunları kaçırmamak için sayfalarını takip etmeni öneriyoruz.

Paşa Garden çift yorumları

Paşa Garden’da daha önce düğün yapmış olan çiftlerin tecrübelerini okumak istersin diye düşündük. İşte sana fikir verecek birkaç yorum:

Banu & Sercan: “Çok güler yüzlü bir yöneticisi var. Ellerinden gelen kolaylığı ve yardımı yapıyorlar. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz. Pişman olmazsınız. Ayrıca ikramlar ve çalışanlar da gayet iyiydi. Açık havada düğün düşünenler için çok iyi bir tercih.”

Mehtap & Soner: “Ufak bir alan güzel dekorlarla süslenmiş. Sandalye giydirmeleri hoş görünüyor. Oynama alanı geniş ve çim zemin. Tatlı şirin bir yer biz gayet memnunuz.”

Paşa Garden nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: İncirköy Mah. Gümüşsuyu Cad. Ensar Sok. No:36/A Beykoz / İstanbul

Telefon: 0850 532 1205

Sultaniye Parkı karşısında yer alan Paşa Garden’a ulaşmak çok kolay. Özel araçlarla gelecek olanlar şu yol tarifini değerlendirebilirler: Beykoz Belediyesi’ne gitmeden 400 metre geride, Eski şişe cam fabrikasını geçince Sultaniye Park bitiminden sağa dönüşte yer alıyor. Toplu taşıma araçlarıyla da buraya ulaşım sağlanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları