Saklıbahçe Kavacık Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Adaklı Sok. No:7, 34805 Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Saklıbahçe Kavacık hakkında

Düğününü sevdiklerinle ve doğayla iç içe olabileceğin bir mekanda gerçekleştirmek istiyor ama bu mekan şehrin merkezine çok da uzak olmasın mı istiyorsun? İşte bunun için sana yapacağımız önerilerden en isabetlisi Saklıbahçe Kavacık Düğün Salonu! Beykoz’da yer alan Kavacık Saklıbahçe, düğününü deniz ve şehir manzaralı bir kır atmosferinde gerçekleştirmek istiyorsan tam sana göre.

Kavacık Saklı Bahçe’nin senin için sunduğu olanaklar yalnızca güzel bir manzarayla sınırlı değil. Mekan aynı zamanda en mutlu gününü kolaylaştırmak için kendi organizasyon sorumlusuna, yemek servisine, çeşitli ışık, ses ve sahne ekipmanlarına ve vale hizmetine sahip. Saklıbahçe Kavacık, düğününü dilediğin şekilde tasarlayabilmen için kendi organizasyon firmanı ve fotoğrafçını getirmene de olanak tanıyor.

Saklıbahçe Kavacık düğün fiyatları

 • Saklıbahçe Kavacık fiyat konusundaki tutumuyla yüzünü güldürmeyi başaracak. 😊  Sen de ”Zaten epey harcamam olacak, benim için en önemlisi cep yakmayan bir düğün mekanı” diyorsan burası tam aradığın yer!
 • Düğününü yemekli veya kokteyl ikramlı olacak şekilde düzenleyebileceğin bir hizmet sunuyorlar.
 • Dilersen hafta içi, dilersen hafta sonu yapmayı planladığın düğünün için şunu eklemeyi unutmayalım: Talep ettikleri rakamlar İstanbul kır düğün mekanlarına göre oldukça uygun. Fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsan, aşağıdaki butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  200-300 kişi
Kokteylli kapasite  300-400 kişi
Açık alan kapasitesi  200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi  200-300 kişi

Samimi bir organizasyon düzenlemek isteyen ve aşırı kalabalıktan hoşlanmayanlar burada mı? Saklıbahçe Kavacık’ın davet alanının genişliği tam da hayal ettiğin gibi! Saklıbahçe Kavacık Restaurant yemekli düğünlerin için 200-300 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Sadece kokteyl ikramlı bir düğün hayal ediyorsan da mekan bu sayıyı 400 kişiye kadar çıkarabiliyor.

Saklıbahçe Kavacık düğün paketleri

Şehir merkezine yakın bir kır düğünü yapmak istiyorsan, mekanın düğün paketlerini merak ediyor olmalısın. Düğününü yemekli şekilde dizayn etmek istiyorsan iddialı bir mutfak ekibi seni bekliyor. Ekip tam düğününe layık bir menü oluşturman için sana pek çok farklı seçenekle yardımcı olmayı vadediyor. Damak zevkine uygun bir tabak hazırlatmak için menü tadımına katılmayı unutma! 😊

Saklıbahçe Kavacık Düğün Salonu’nun düğün paketi sadece yemekle sınırlı değil. İster kendi organizasyon sorumlunu getir, istersen salonun tecrübeli ekibiyle çalışmayı tercih et.  Ses, ışık ve sahne düzeni, masaları istediğin gibi organize edebilme, vale hizmeti ve kendi düğün fotoğrafçını getirebilme gibi bir düğünün olmazsa olmazı hizmetler de mekanda bulabileceklerin arasında!

Dekorasyon ve süsleme

 • Düğününü ister iç mekanda ister dış mekanda yap, Saklıbahçe Kavacık sana iki şekilde de havadar bir atmosfer sunabilir. İç mekanın boydan boya camlı oluşu gün batımı manzarasını kaçırmamanı sağlıyor.
 • Mekanın ışık düzenlemesi ise oldukça doğal. Özellikle sarı tonlarındaki ışıklandırmanın ve küçük beyaz abajurların oldukça hoş ve zarif göründüğünü söylememiz mümkün.
 • Saklıbahçe’nin sunduğu panoramik İstanbul manzarasının ise sana şehir ayaklarının altındaymış gibi hissettireceğinden eminiz.
 • Mekanın gerçek kır atmosferiyle uyumlu olacak şekilde tasarladığı tahta banklar ve beyaz masa sandalyeler ise oldukça zarif bir görünüm sunuyor.
 • Elbette renkleri ve desenleri tamamen senin belirleyeceğin şekilde oluşturabileceğin masa ve sandalye süslemeleri ise göz ardı etmemen gereken bir diğer özellik diyebiliriz.

Müzik

İster geleneksel istersen popüler müziklerle eğlenmek önceliğin olsun, Saklıbahçe Kavacık Düğün Salonu sana kendi orkestranı veya ses sistemini getirme olanağı tanıyor. Sen de ”Düğün için çalma listem zaten hazır, düğünümden beklentim sevdiklerimle geç saatlere kadar eğlenebileceğim ferah bir mekan” diyenlerdensen, kır düğünü konseptini hakkıyla yerine getiren Kavacık Saklıbahçe aradığın yer olabilir.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın kendi düğün fotoğrafçısı hizmeti ise üzülerek söylüyoruz ki bulunmuyor. Fakat bunu duyduğun için hemen endişelenme! Tıpkı müzik seçiminde olduğu gibi, kendi düğün fotoğrafçınla anlaşabilmen konusunda da sana esneklik sağlıyorlar. Bu özel gününde biriktirdiğin anılara tekrar tekrar dönebilmek için düğünü planlarken çalışmak istediğin fotoğrafçıyla erken bir vakitte iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Otopark

Mekanın otopark kapasitesinin gayet yeterli olduğunu söylemek mümkün. Senin ve sevdiklerinin park yeri derdiyle uğraşmadan araçlarını güvenli bir şekilde bırakabilmeleri için Saklıbahçe 100 araca kadar bir otopark imkanı sağlıyor. Park yeri bulmanın oldukça zor olduğu konumda, bu hizmet sana ve davetlilerine hızır gibi yetişecek. Üstelik alanında uzman bir vale de girişte bekliyor olacak!

Saklıbahçe Kavacık kına gecesi organizasyonu

Saklıbahçe Kavacık her ne kadar kır düğünleri için ideal bir mekan olsa da elbette farklı kullanım amaçlarına da uygun şekilde hizmet verebiliyor. Kına geceni ay ışığının romantik atmosferi altında gerçekleştirmek istiyorsan o da mümkün. Salon, düğün organizasyonlarında olduğu gibi kına gecesi geleneğini de gerçekleştirebilmen için sana mutlulukla yardımcı olma düşüncesinde.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekanın bizce alkışı hak eden ilk özelliği yeni evlenecek çiftlerin bütçesine uygun hizmet vermeyi önceliklendirmiş olması! Bununla kalmayıp düğünün her aşamasında senin kadar heyecanlı ve titiz davranacaklarını da söyleyelim.
 • Saklıbahçe, A’dan Z’ye her fikrin için esnek imkanları bulunan bir restoran.
 • Güzel bir manzara ve peyzajla seni şehrin gürültüsünden uzakta hissettirmeyi başarıyorlar.

Saklıbahçe Kavacık nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Adaklı Sok. No:7, 34805 Beykoz / İstanbul

Eğer buranın düğünün için uygun yer olduğunu düşünüyorsan aklındaki diğer konu Saklıbahçe Kavacık yol tarifi olmalı. Salona şehir içinden ulaşım oldukça kolay. İster kendi arabanla istersen de Beşiktaş, Kadıköy, Beyoğlu gibi merkez semtlerden binebileceğin 30M, 121BS/121A, 11ÇB kodlu İETT otobüsleriyle Dostluk Durağı’nda inerek salona iki dakika yürüme mesafesiyle ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.