sasa harmanlık sapanca
Adres Göl Mah. Prof. Dr. Mehmet Abuç Cad. No: 167 Harmanlık mevki Sapanca / Sakarya

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Sasa Harmanlık Sapanca hakkında

Sasa Sapanca, hafta sonu kaçamağı tadında düğün yapabileceğin çok keyifli bir mekan! Burada açık ve kapalı alanlarda organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Sapanca Gölü’nün hemen kenarında yer alması sayesinde çifte ve davetlilere leziz bir manzara vaat ediyor.

Doğasına hayran kalacağına inandığımız bu mekana kır düğünü organizasyonları ve kına geceleri yoğun ilgi görüyor. Mekanla ilgili sana fikir vereceğini düşündüğümüz detaylara bakalım şimdi:

Sasa Harmanlık Sapanca düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Sasa Otel Sapanca düğün fiyatları, düğün sezonuna ve hizmet içeriğine göre değişiklik gösteriyor.
 • Fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden bir diğeri de menü seçimi oluyor.
 • Sasa Harmanlık menülerinde makarnadan salataya, balıktan kırmızı ete kadar birçok farklı lezzet sunuluyor.
 • Sasa Sapanca’nın menülerinde değişiklik yapma imkanın da var.
 • Dilersen çocuklara özel, vegan, vejetaryen menüler de hazırlayabiliyorlar.

Yukarıdaki Sasa Harmanlık fiyat listesi, başlangıç menüleri için geçerli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Sasa Harmanlık restoranı ve peyzajıyla dikkat çeken bahçesiyle çiftlerin mutluluklarına ortak oluyor. Davetli sayına ve düğün yapacağın mevsime göre en uygun olanını tercih edebiliyorsun. Kapalı alanları daha çok butik organizasyonlar için kullanılıyor.

Sasa Harmanlık Sapanca düğün paketleri

Sasa Harmanlık düğün yapmayı düşünen çiftlere birbirinden farklı düğün paketleri sunuyor. Bunlardan dilediğini seçebilirsin. Mekanın organizasyon sorumlusu, bu paketteki hizmetleri en iyi şekilde alman için tüm planlamaları yapacaktır. Paket dahilinde mekandan alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek / Kokteyl servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Canlı müzik / DJ
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Mekan süslemeleri
 • Otopark
 • Organizasyon sorumlusu
 • Menü tadımı

Sasa Harmanlık Sapanca iletişime geçen çiftlere de güncel düğün paketleriyle ilgili bilgi verip; sorulan tüm soruları yanıtlıyor.

Dekorasyon ve süsleme

Sapanca Sasa Harmanlık Otel’in organizasyonlara özel tasarladığı farklı konseptleri bulunuyor. Sandalye ve masalarda beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanıyorlar. Ortama hareket kazandıran farklı renkler ise aksesuarlarda tercih ediliyor.

Davet alanlarında; konsepte uygun renklerde çiçekler, servis takımları, peçeteler, tüller kullanılıyor. Aynı tonlarda canlı çiçeklerle de göz alıcı gelin yolu tasarımları yapıyorlar. Kır düğününe yakışır süslemeler görüyoruz sayelerinde.

Mekandaki oturma düzeni, davetli sayısına göre oluşturuluyor. Ayrıca nikah seremonisi için de çok şık bir alan tasarlayabiliyorlar. Sandalyeler kilise nikahı düzeninde diziliyor ve nikah kıyılan alanın arkasına konsepte uygun şekilde hazırlanmış bir gelin tagı yerleştiriliyor.

Müzik

Mekanda gece 01:00’e kadar canlı müzik / DJ ile eğlence devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Sasa Harmanlık Sapanca, düğünlerin yanı sıra fotoğraf çekimi için de muazzam bir mekan. Öncelikle mekanın çevresindeki doğal güzellikler dış çekim için ideal. Davet alanlarının şık süslemeleriyle, göl manzarasıyla, ağaçların arasında birbirinden güzel kareler çektirebilirsin. Özellikle gün batımı manzarası eşliğinde, ters ışıkta fotoğraf çektirmeyi unutma.

Mekanın etrafındaki alanları da dış çekim için değerlendirebilirsin. Sasa Harmanlık yürüyüş yolunda yolculuk ve doğa temalı karelere sahip olabilirsin.

Bu arada Sasa Harmanlık düğün paketi dahilinde fotoğraf ve video hizmeti sunuluyor. Dışarıdan da fotoğrafçı getirebiliyorsun dilersen.

Otopark

Sasa Harmanlık Sapanca’nın 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı var.

Alkışlarımız

 • Sasa Harmanlık Sapanca; İstanbul’a bir saat, Ankara’ya iki saat uzaklıkta yer alıyor. Yani sadece Sakarya’daki değil, İstanbul ve çevre illerdeki konukların da mekana rahatlıkla ulaşım sağlayabilir.
 • Dünya mutfağından harmanladıkları zengin bir menüleri var.
 • Menü tadımı imkanı sunmaları çok hoş. Düğünden önce davetlilerine sunacağın lezzetleri denemek büyük avantaj.
 • Mekanın after party alanı da bulunuyor. Eğlenceye doyamayanlar, biraz da yakın arkadaşlarıyla özgürce dans etmek isteyenler bunu bir düşünsün bizce.
 • Sasa Harmanlık Sapanca konaklama imkanıyla da ilgi görüyor. Uzaktan gelen misafirlerin düğünden sonra burada birkaç günlük tatil yapabilirler mesela.

Diğer organizasyonlar

Sasa Harmanlık Sapanca, düzenlediği keyifli düğünlerle nam salmış bir yer! Ama övgü aldıkları daha birçok organizasyonları oluyor. Burada; kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlik, doğum günü, baby shower, açılış gibi birçok farklı organizasyon düzenlenebiliyor.

Kına gecesi organizasyonları için farklı konseptler hazırlayabiliyorlar. Özellikle pembe tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı süslemeler, mekana çok yakışıyor. Dilersen kına gecesini de düğün organizasyonuna ekleterek, ikisini bir arada yapabilirsin. Son zamanlarda bu tarz organizasyonları geçmişe göre daha sık görmeye başladık.

Şimdi Sasa Harmanlık kına gecesi fiyatlarına bakalım:

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Sasa Harmanlık nerede?

Adres: Göl Mah. Prof. Dr. Mehmet Abuç Cad. No: 167 Harmanlık mevki Sapanca / Sakarya

Sasa Harmanlık Sapanca’da kolayca ulaşabileceğin bir noktada yer alıyor. Özel araçlarla da toplu taşımayla da mekana gidilebiliyor. Şahsi araçlarıyla gelecek olan davetlilerin için de otopark hizmetleri bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları