tria garden
Adres 29 Ekim Mah. 2202. Sok. No: 18/1 Kaynaklar-Buca/İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Tria Garden hakkında

Tria Garden muhteşem doğası, seçkin süslemeleri ve eğlenceli sahnesiyle öne çıkan İzmir kır düğünü mekanlarından. En iyi Buca düğün salonları listesinde de yer verdiğimiz Tria Garden, havuz başı düğünü kır düğünü ile birleştiren elit bir yer. Karşılama kokteylinden düğün fotoğrafları konseptine, her detayın incelikle düşünüldüğü bir yer burası. Hemen bir tanıtım videosu paylaşalım ve ayrıntılara geçelim.

Tria Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)200 - 350 TL
 • Tria Garden’ın fiyatları İzmir’deki kır düğünü mekanları ile benzer ortalamada.
 • Düğün fiyatlarını belirleyen ana faktör, menü. Menüdeki yemeklerin çeşidine, organizasyondaki hizmetlerin kapsamına göre fiyatlar değişiyor. Ayrıntıları mekanın yetkilisi ile konuşmalı veya fiyat teklifi al butonunu tıklamalısın.
 • Dışarıdan catering firması getirebileceğin nadir düğün salonları arasında.
 • Servis 23:30’da bitiyor.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar. Değişiklik istersen yardımcı oluyorlar.
Kapasite
Yemekli Düğün Kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı Salon 750-1.000 kişi
Otopark Kapasitesi 250-500

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Düğün organizasyonu konusunda çok zengin bir yelpazeye sahipler. Yemyeşil bahçesinde yapılan kır düğünü konseptindeki dekorasyon, masa-sandalye süslemeleri, canlı çiçeklerle yarattıkları çeşitli alanlar, canlı müzik, karşılama müziği, DJ, ses ve ışık sistemleri, sahne kurulumu, düğün pastası vb olması gereken her şeyi titizlikle yerine getiriyorlar. Bahçenin içindeki iki katlı evdeki hazırlık odalarından çıkan gelinle damat, havuzun kenarından, yer volkanları ile süslenmiş gelin-damat yolundan geçip piste çıkıyorlar.
 • Before party diye bir olayları da var. Düğünden önce DJ müziği, sınırsız meşrubat ikramı, kokteyl düzeninde atıştırmalıklarla misafirlerini süper geceye hazırlıyorlar. Fotoğraf ve video çekimini istersen gelin-damat hazırlık odasından başlatıp hikayeye çevirebiliyorsun. Drone’la video çekimi de mevcut.

 • İstersen başka bir düğün organizasyon şirketi ile de el sıkışıp mekana getirebilirsin.
 • Düğün salonlarının çoğu gibi dönemsel olarak değişen kampanyaları mevcut. Güncel düğün indirimleri için aşağıdaki buton sana yardımcı olacak. ?

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Tria Garden İzmir kır düğünü salonları arasında dekoru ile en çok beğenilenlerden. Masaların üzerinden sarkıtılan canlı çiçekler, kır düğünü konseptine uygun vintage ve rustik süslemeler, beyazın hakimiyetinde renk seçimi ile çok zarif, natürel ve trend bir atmosfere sahip.

Müzik

 • Düğününde sahneye çıkacak solistin performansından ses sistemi ve sahne kurulumuna müzik, konser kalitesinde. Saksafonlu ve şapkalı müzisyenler, karşılama müziği, DJ performansı tüm gece konuklarını doyasıya eğlendirecek.
 • Tria Garden düğünlerinde müzik 24:00’te sona eriyor ama eğlence bitmesin istersen after party hizmetleri var. Saatini, ikramlarını, detaylarını mekanın yetkilisi ile konuşabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

İzmir düğün salonlarının çoğu gibi Tria Garden da dışarıdan düğün fotoğrafçısı kabul etmiyor. Düğün boyunca çekilen fotoğrafların sayısı, drone ve video çekim, paketin kapsamına, anlaşmanıza bağlı olarak değişiyor. Gelin ve damat odasından başlayan hazırlık, düğün öncesi muhteşem bahçede düğün için yapılan dekorların etrafında çekilen fotoğraflar ve daha fazlasından örnekler görebileceğin videoyu izlemelisin:

Otopark

Otopark kapasitesi ortalama 300-350 araçlık. Valesi de var.

Alkışlarımız

 • Tria Garden nezih, modern, keyifli bir kır düğünü mekanı. Hem dekorasyon hem hizmet kaliteli.
 • Açık havada havuz başı düğünü ile kır düğünü konseptini birleştirmeleri harika. Kokteyl düğünleri de havuzun kenarında düzenleniyor ve çok keyifli oluyor.
 • Hem catering hem de organizasyon şirketi getirmene izin veren çok az sayıdaki İzmir kır düğünü salonu arasında yer alıyor. İster kendi çözüm ortakları ile ister kendi bulduğun firmalarla anlaşmana müsaade etmeleri sana daha fazla özgürlük tanıyor.
 • Düğün fotoğraflarının harika olacağını söylememize gerek yok değil mi? Ortam çok güzel. Çiçekler, tüller, natürel dekorlar bir harika.
 • Otoparkının büyük olması da aracıyla gelecek konukların için büyük rahatlık olacak.
 • Ses ve ışık sistemleri, drone çekim gibi teknik altyapıları güçlü. Standartların üzerinde bir düğün mekanı burası.
 • Menü tadımı ve değişikliği imkanı sunmasalar şaşardık zaten.

Keşkelerimiz

 • Bizim gözümüze kulağımıza batan bir şey yok. Düğün fotoğrafçını da kendin seçebilsen iyiydi belki ama mekanlarda genel olarak böyle bir durum yok.

Diğer organizasyonlar

Tria Garden kına, sünnet düğünü, mezuniyet, baby shower, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyon için de kapılarını açan bir mekan. Bu tür organizasyonları Fruit Garden isimli daha küçük bahçesinde düzenlediğini de belirtelim.

Tria Garden nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: 29 Ekim Mah. 2202. Sok. No: 18/1 Kaynaklar-Buca/İzmir

Tria Garden Belenbaşı yolu üzerinde. İstersen Buca-Kaynaklar minibüsüne atlayarak da mekanı görmeye gidebilirsin. Minibüs önünden geçiyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Sence Tria Garden nasıl bir düğün yeri? Yorumlarını ve değerlendirmeni merak ediyoruz. ?

Yorum Ekle
Benzer Mekanlar

Düğün Uzmanı, hayalindeki düğün için en uygun mekanları inceler, karşılaştırır ve senin için listeler.

2023 © Dugunuzmani.net - Tüm hakları saklıdır. ref:DF-52-3-0