Vadi Park Adres Sofular Mah. İstanbul Şile Yolu No:92 Şile / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Vadi Park hakkında

Vadi Park Et Mangal, şehrin gürültüsünden uzak bir noktada düğün yapmak isteyen çiftleri bekliyor! Şile’de yer alan kır bahçesi, ormanın içinde yer alıyor. Etrafı ağaçlarla ve hatta ormanlarla kaplı bir yerden bahsediyoruz. Doğanın ortasında ve çok uygun rakamlar karşılığında, mutluluğa ‘Evet’ demenin mümkün olduğunu gösteriyorlar herkese.

Vadi Park düğün fiyatları

 • Şile’de uygun fiyata kır düğünü yapabileceğin bir mekan arıyorsan, burası tam senlik!
 • Talep ettikleri makul fiyatlarla çiftlerin bütçelerini sarsmamayı hedefliyorlar.
 • Hafta sonu-hafta içi düğünlerinde fiyat farkı bulunmuyor.
 • Yemek servisi için mekanla görüşebileceğin gibi dışarıdan bir catering firmasıyla da anlaşabiliyorsun.
 • Vadi Park menüleri hakkında bilgiyi kendisiyle iletişime geçen çiftlere anında aktarıyor.
 • Alan kiralama hizmeti için bir fiyat sunuyorlar ve onun dışında talep ettiğin diğer hizmetler ekstra olarak bu fiyatın üstüne ekleniyor.
 • Düğün yapmak istediğin tarihi ve davetli sayını belirterek sana özel fiyat teklifi almak istersen, alttaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi Kapalı alan yok

Vadi Park düğün paketleri

Vadi Park Şile, yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Buranın bir davet sorumlusu bulunuyor. Kendisi, taleplerine göre sana uygun hizmetleri derlediği düğün paketini oluşturuyor. Mekandan alacağın temel hizmet alan kiralama. Belirli sayıda masa ve sandalyelerin bulunduğu alanı dilediğin gibi süsletebiliyor; buraya fotoğrafçı, organizasyon firması, catering, orkestra getirebiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

 • Vadi Park’ta dikdörtgen masalar ve plastik sandalyeler bulunuyor.
 • Herhangi bir yağış durumunda misafirlerin etkilenmemesi için büyük şemsiyeleri de hazırda bekletiyorlar.
 • Alandaki çardaklar ve ahşap kulübeler ortama daha güzel bir hava kazandırıyor.
 • Düğününde görmek istediğin bir konsept varsa, dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşıp onları mekana getirebilirsin.

Müzik

Geniş kır mekanında düğün yapacak olmanın avantajlarından biri kesinlikle dans etmek için çok alanın olması!😊 Konukların sıkışmadan, gönüllerince eğlenebilecekler burada. Vadi Park’ta gece yarısına kadar müzik yayını yapılabiliyor. Kayıttan çalan şarkılarla yetinebileceğin gibi mekana orkestra da getirebilirsin. Tamamen senin eğlence anlayışına kalmış.

Düğün fotoğrafçısı

Vadi Park’ın diğer İstanbul kır düğünü mekanlarına göre minik bir farkı olduğunu belirtmiştik. Evet, mekandan alabileceğin ana hizmet alan kiralama olacak. O nedenle düğün fotoğrafçısı için dışarıdan bir ekip bulman gerekiyor. Anlaştığın fotoğrafçıları ve kameramanları davet günü buraya getirebiliyorsun. Yemyeşil bir alanları olduğu için düğün albümü çekimlerini de burada yaptırabilirsin.

Otopark

Şile’de düzenlenen organizasyonlara konuklar genelde şahsi araçlarıyla gelmeyi tercih ediyor. Durum böyle olunca da düğün mekanlarında bir otopark ihtiyacı ortaya çıkıyor. Vadi Park’ın kendisine ait 50-75 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Düğün günü özel aracıyla gelen tüm konukların bu otoparkı kullanabiliyor. Sıkça sorulan o soruyun da cevaplayalım; vale hizmetleri bulunmuyor.

Vadi Park kına gecesi organizasyonu

Vadi Park İstanbullu çiftler için birçok davete kapısını açıyor! Bu davetlerden en çok rağbet görenlerinden biri kına geceleri oluyor. Dışarıdan bir kına organizasyon firması buluyorsun ve bu kır bahçesinde dilediğin gibi bir etkinlik düzenliyorsun. Oldukça geniş bir alana sahip olmaları, kına gecesi koreografileri ve kına töreni için çok avantajlı.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Vadi Park’ın ennn sevdiğimiz özelliği kesinlikle orman içinde yer alması oldu. Mis gibi oksijen, yemyeşil doğa manzarası, kocaman ağaçlar… Müthiş!
 • Burayı dilediğin gibi süsleyebilirsin. Çiftler için geniş bir özgürlük alanı oluşturmaları çok hoş.
 • Engelli girişi gibi mutlaka olması gereken bir detayı atlamamışlar.
 • Yemekli organizasyonlar için menü tadımı imkanı sunmaları çiftlerin hoşuna giden detaylar arasında yer alıyor.
 • Organizasyonları düğünlerle kısıtlamıyorlar. Kına gecesi, nişan, söz, doğum günü, baby shower, piknik, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler için de mekanla görüşebilirsin.

Vadi Park nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sofular Mah. İstanbul Şile Yolu No:92 Şile / İstanbul

Vadi Park, Şile’de yer alıyor ve şehir merkezine biraz uzakta konumlanmış durumda. Ama merkeze uzak olması toplu taşımayla buraya ulaşılamayacağı anlamına gelmiyor elbette. 139, 139A, 139T hatlı otobüslerden birini kullanıp; Kızılcaköy Sapağı Durağı’nda indiğinde mekan yürüme mesafesinde yer alıyor. Avrupa Yakası’ndan gelecek konuklarının otobüs öncesinde aktarma yapması gerekecek tabii ki.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.