yaren garden
Adres Pınartepe Mah. Ziyade Sok. No: 27 Büyükçekmece İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Yaren Garden hakkında

Yaren Garden Büyükçekmece’de havadar bir alanda, uygun fiyatlarıyla dikkat çeken yeni bir kır düğünü mekanı. Kır düğünü dedik ama kapalı alanı da olduğundan her mevsim için uygun şartları sağlayabiliyor. Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nin yakınında bulunan Yaren Garden’ı kına gecesi için de tercih edebilirsin. İlgili personeli, makul fiyatları, şehrin kalabalığından ve sıkışıklığından uzak atmosferi ile tatlı bir yer. Konumu nedeniyle Beylikdüzü düğün salonları ve kır bahçeleri için de cazip bir alternatif olduğunu söyleyelim.

Yaren Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Düğün fiyatlarına set menü ve birçok organizasyon hizmeti dahil. Set menüler kırmızı et, beyaz et, kokteyl menü gibi çeşitli. Başlangıç fiyatları tablodaki gibi. Menülerin detayları ve net rakamları öğrenmek için fiyat teklifi alabilirsin.
 • Çocuklara özel menü istersen hazırlıyorlar.
 • Dışarıdan catering firması getirmeni kabul etmeyen profesyonel bir mutfak ekipleri var.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar. Menüde değişiklik istersen kabul ediyorlar.
 • Servis 24:00’e kadar devam ediyor.

Yaren Garden’ı en iyi İstanbul kır düğünü mekanları ile kıyasla.

Kapasite

Açık hava kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Otopark 150-250 araç

Düğün paketleri ve organizasyonu

Yaren Garden düğün için kapsamlı ve senin isteğin doğrultusunda şekillenecek bir organizasyon düzenliyor. Düğün için aklına gelebilecek her türlü imkan mevcut. Ya kendi ekipleri ile ya da çözüm ortakları ile makul fiyatlara çözüyorlar. Bu arada istersen İstanbul’daki düğün organizasyon şirketlerini de araştır, aklına yatan olursa mekana getirebilirsin. Yaren Garden’ın düğün için sunduğu hizmetlerden bazılarını yazalım. Sen fiyat teklifi aldığında veya mekanı aradığında daha detaylı bilgiye ulaşacaksın zaten. Ha bir de Yaren Garden İstanbul’da yeni bir düğün mekanı olduğu için epey indirimli düğün paketleri de sunuyor.

 • Standart masa-sandalye süsleme
 • Masa şamdanları, suplalar, masa çiçekleri
 • Gelin yolu süslemesi
 • Volkan ve konfeti şov
 • Canlı müzik, orkestra, DJ
 • Show pasta, davetlilere ikram edilecek yaş pasta
 • Sınırsız meşrubat
 • Sinevizyon

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Beyaz yuvarlak masa ve sandalyelerin serpiştirildiği alan sade ve hoş bir görünüme sahip. Sandalyelere bağlanacak farklı renklerde kumaş ve kurdeleleri mevcut. Yeşil ağaçlarla çevrili alan açık manzarası ile de insanın içini açıyor. Genel olarak sade, şık, zarif bir yer.

Müzik

Orkestra ve DJ ile tüm gece eğlence sürüyor. Düğün programı kapsamında 24.00’e kadar çalacak olan müziği uzatmak istersen after party için mekanın yetkilileri ile görüşebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

İstanbul’daki düğün mekanlarının çoğu gibi dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul etmiyorlar. Fotoğraf ve gece boyunca çekilen düğün videosu CD şeklinde teslim ediliyor. Fotoğrafların sayısı düğün paketlerine göre değişiyor.

Otopark

150-250 araçlık otoparkında vale hizmeti de var.

Alkışlarımız

 • Beylikdüzü kır düğünü mekanları için büyük ve ekonomik bir alternatif. Büyükçekmece düğün salonlarına bakıyorsan da burası hem açık hem de kapalı alanıyla radarında olmalı.
 • Hem lezzetli yemekleri hem de kapsamlı organizasyon hizmetlerine bakınca İstanbul düğün salonları fiyatları ortalamasının altında rakamlar sunuyor. Daha önceden hazırladığımız İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanları arasına ekleyeceğiz yakında burayı. ?
 • Dışarıdan organizasyon firması kabul etmeleri de esneklik sağlıyor.
 • Kendine ait otoparkının olması çok iyi. Üstelik sıkış sıkış değil, gayet ferah.
 • İnternetteki Yaren Garden yorumlarına baktığımızda personelin güler yüzlü, yetkililerin ilgili, yemeklerin lezzetli, genel olarak mekanın hoş bir yer olduğuna dair yorumlar okuduk.

Keşkelerimiz

 • Gözümüze çarpan bir durum olmadı. Senin varsa yorumunu aşağıda paylaşırsan çok seviniriz. Diğer çiftlere fikir vermiş olursun. ?

Yakınlardaki mekanlara baktığını da biliyoruz. Avcılar düğün salonları ve kır bahçeleri için de liste yapmıştık, bakmadan geçme bizce.

Yaren Garden kına fiyatları

Yaren Garden Büyükçekmece kına mekanları için de yeni ve hoş bir alternatif. Kına tahtı, kına süslemeleri, kına merasimi için geleneklere uygun olarak organizasyonu düzenliyorlar. Yaren Garden kına fiyatları da kişi başı 50-80 TL’den başlıyor.

Yaren Garden Büyükçekmece’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Pınartepe Mah. Ziyade Sok. No: 27 Büyükçekmece İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları