Yemyeşil Restaurant Adres Yıldırım Kemal Cad. No: 9 Narlıdere/İzmir

Fiyat Teklifi Al

Yemyeşil Restaurant hakkında

Bu yazımızda İzmir’in Narlıdere ilçesinde bulunan ve adının hakkını fazlasıyla veren bir kır düğünü mekanını ele alacağız: Yemyeşil Restaurant! Aslında bir mangal restoranı olarak hizmet veren bu müessese bünyesinde düğün ve nişan gibi pek çok etkinlik de düzenliyor. 200 kişiye varan kapasitesiyle küçük bir düğün planlayan çiftler için güçlü ve oldukça lezzetli bir seçenek burası.

Yemyeşil Restaurant düğün fiyatları

 • İzmir kır düğünü organizasyonu fiyatlarıyla karşılaştırdığımızda görüyoruz ki Yemyeşil Restaurant’ın fiyatları ortalamada seyrediyor.
 • Yalnızca yemekli davetler düzenlenebiliyor bu mekanda.
 • Halihazırda bir restoran olarak çalışan mekana dışarıdan bir catering firması getiremiyorsun.
 • Geleneksel Osmanlı ve Anadolu mutfağından yemekler servis eden restoranda menü tadımına katılabiliyorsun. Ayrıca menülerde değişiklik yapma hakkın da var.
 • Yemek servisi 23:30’a kadar devam ediyor.
 • Fiyatlar konusunda en doğru bilgiye ancak firmadan ulaşabilirsin elbette. Sayfamızda bulunan pembe butonları kullanarak firmadan ücretsiz biçimde fiyat teklifi alman mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Girişte de belirttiğimiz gibi Yemyeşil Restaurant Narlıdere kalabalık davetler için pek de müsait bir mekan değil. Açık alanında yaklaşık 100-200 kişiye ev sahipliği yapabilen bu restoranın ayrıca bir de kapalı alanı bulunuyor. Bu kapalı alan da yaklaşık 50 kişilik bir kapasiteye sahip. “Ben zaten yalnızca en sevdiklerimi istiyorum yanımda!” diyorsan burası tam senlik!

Yemyeşil Restaurant düğün paketleri

Düğün paketleri konusuna gelecek olursak… Yemyeşil Restoran işe senin için bir organizasyon sorumlusu tahsis ederek başlıyor. Menü tadımı ve planlaması da bunu takip ediyor. Düğün için mekan dekore ediliyor ve gereken ışık-ses sistemleri düzenleniyor. Düğün günü yapılan yemek servisi, müzik yayını, otopark hizmeti de paketin diğer önemli detaylarından.

Dekorasyon ve süsleme

 • Dekorasyon bir düğündeki en önemli detaylardan biri! Kır düğünlerinde genellikle beyaz ağırlıklı süslemelerin tercih edildiğini duyuyoruz, Yemyeşil Restaurant da bu konuda bizi şaşırtmıyor.
 • Mekanda ahşap masa ve sandalyeler tercih edilmiş. Bunlar genellikle krem ve kırmızı renkte runnerlar ile süsleniyor.
 • Yemyeşil bahçede bulunan ağaçlar rengarenk kandiller, dilek fenerleri ve tüllerle süsleniyor.
 • Eğer süslemeler konusunda özellikle izlemek istediğin bir konsept varsa dışarıdan bir organizasyon firmasıyla beraber çalışabiliyorsun.

Müzik

Normal koşullarda cuma günleri bünyesinde fasıl ve canlı müzik organizasyonları düzenleyen mekanda düğünün çok ama çok eğlenceli geçecek. Eğer dilersen senin için deneyimli müzisyenleri düğününe davet edebilirler. Müzik yayınının gece yarısına kadar sürebildiği mekanda gerekli olan tüm ışık, sahne ve ses sistemleri bulunuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün planlayan çiftlerin merak ettiği bir diğer soruyu daha cevaplayalım: Bildiğimiz kadarıyla mekanın beraber çalıştığı bir fotoğraf ekibi yok. Ancak düğünlerde fotoğrafın ne kadar önemli olduğunu bildikleri için dışarıdan anlaştığın bir ekibi getirmene izin veriyorlar. Bu ekip sayesinde düğününü video kaydına ve hatıra olarak saklayacağın pek çok fotoğrafa sahip olabilirsin.

Otopark

Düğününe gelirken özel aracını kullanacak misafirlerine müjdemiz var! Yemyeşil Et Mangal İzmir’in kendisine ait bir özel otoparkı var. 50 kadar araca ev sahipliği yapabiliyor bu otopark, yani yeter de artar bile! Bildiğimiz kadarıyla mekanın sunduğu bir vale hizmeti bulunmuyor. Her koşulda, düğün gününde park sorunuyla ilgilenmeyecek olman mutluluk verici.

Yemyeşil Restaurant diğer organizasyonlar

Canın öylesine bu restorana gelmek ve bir şeyler yemek isterse haftanın her günü bunu yapabilirsin. Ayrıca açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına geceleri, doğum günü partileri, yıl dönümü kutlamaları ve aklımıza gelmeyen daha pek çok etkinlik için bu mekandan faydalanabilirsin. Yapman gereken tek şey mekanla iletişim kurmak ve aklındaki planı onlara aktarmak, gerisi emin ellerde!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ekonomik ve küçük bir kır düğünü planlayan çiftlerimiz için oldukça ideal bir alternatif Yemyeşil İzmir!
 • Fasıl ve canlı müzik opsiyonları düğününü çok daha neşeli bir hale getirecek.
 • Eğer dilersen mekana hemen gidip lezzetli yemeklerini tadabilirsin.
 • Konumu dolayısıyla özel aracınla da toplu taşımayla da buraya kolaylıkla ulaşabiliyorsun. Üstelik özel bir otoparkları da var.
 • Şayet düğününü bu mekanda organize etmeye karar verirsen o gün yalnızca senin organizasyonun gerçekleştiriliyor.
 • Mekanda bir engelli girişi bulunduğunu da belirtelim. Kapsayıcı mekanları hep çok seviyoruz!

Yemyeşil Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yıldırım Kemal Cad. No: 9 Narlıdere/İzmir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, şahsi araçlarıyla gelecek misafirler mekanın otoparkını kullanabilirler. Ulaşım için gerekli olan açık adresleri de hemen yukarıda bulunuyor. Eğer toplu taşımayla gelmeyi tercih ediyorsan 950 numaralı otobüsten Şehitlik Durağı’nda inip birkaç dakika yürüyerek kolayca Yemyeşil Restaurant İzmir’e ulaşabiliyorsun. Tabii ki taksi de senin için kolay bir çözüm olabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.