Zeytin Garden Adres Çınarköy Mah. Ulucak Kemalpaşa Cad. No:10 Kemalpaşa / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Zeytin Garden hakkında

İzmir’in yeşil bölgelerinden biri olan Kemalpaşa’da faaliyet gösteren Zeytin Garden, ağaçlarla çevrili keyifli kır bahçesiyle karşımıza çıkıyor. 2008’den bu yana hizmet ve davet sektöründe olan mekan memnuniyet ilkesine dayanarak dinamik, güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip ile çalışıyor. Açık ve kapalı davet alanları sayesinde Zeytin Garden İzmir’in tadını dört mevsim boyunca çıkarabilirsin!

Nif Dağı’nın muhteşem orman manzarasının da bu mutlu gününe eşlik edecek olması bir harika. Garden Kemalpaşa Cafe Restaurant olarak da hizmet veriyor. Yemek servisi konusunda ise epey başarılılar. Kullandıkları doğal ve taze ürünlerden bazılarını ise kendileri üretiyorlar. Düğününü ziyafete çevirmek isteyenlerdensen, ön tadıma giderek organizasyonuna özel bir davet menüsü oluşturabilirsin. Haydi, detaylara geçelim. 😊

Zeytin Garden düğün fiyatları

 • Yemekli ya da kokteylli bir düğün organize edebileceğin Zeytin Garden fiyatlarına göz gezdirdiğimizde, İzmir kır düğün mekanlarının ortalamasında seyrettiğini görüyoruz.
 • Tabloda da göreceğin üzere kokteylli davet fiyatları yemeklilere göre biraz daha uygun oluyor.
 • Yemekli düğünlerde ise ana yemek seçimi ve gelecek davetli sayısı gibi faktörler oldukça önem arz ediyor.
 • Fiyat dahilinde menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı da sağlıyorlar.
 • Halihazırda yeme – içme hizmeti de veren Zeytin Garden tüm catering işini kendi bünyesinde hallediyor.
 • Yemek, ikram ve meşrubat servisi gece saat 00:00’da son buluyor.
 • Tamamen sana özel hazırlanmış bir fiyat teklifi almak istersen, hemen alttaki pembe butona tıklayıp çıkan formu doldurabilirsin. Firma en kısa zamanda teklifini sana ulaştıracaktır!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 400-500 kişi

Zeytin Garden düğün paketleri

Zeytin Garden’da kusursuz bir düğün organizasyonuna hazır mısın? Hizmet vermeye başladıkları günden bu yana çiftlerin talep ve beklentileri doğrultusunda çalışan mekan, temelde iki farklı paket hazırlamış. Gittiğinde sana soracakları ilk şey düğününde yemek servis edip etmeyeceğin olacak. Ardından da profesyonel organizasyon sorumlusu ile detayları görüşmeye başlayacaksın. Dilersen, şimdi de sana sundukları genel hizmetlerden bahsedelim.

 • Yemek / kokteyl servisi
 • Güler yüzlü ve hızlı servis personelleri
 • Menü tadımı
 • Menülerde değişiklik imkanı
 • Çocuklara özel menü seçeneği
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Mekan süslemeleri
 • Masa – sandalye giydirmeleri
 • Ses, ışık ve sahne sistemleri
 • Orkestra
 • Hazırlık odası
 • Otopark

Dekorasyon ve süsleme

Davet alanına girdiğin ilk anda yeşiller içinde bir kır bahçesiyle karşılaşacaksın. Bu doğal güzelliklerle dolu atmosferi şık bir süslemeyle birleştiren Zeytin Garden, iç açıcı bir görünüme ulaşmış diyebiliriz. Gözünü çevirdiğin her yerde birbirinden güzel çiçek aranjmanları seni büyüleyecek. Bembeyaz kır sandalyeleriyle çevrili yuvarlak ziyafet masalarını ise istek ve beğenilerin doğrultusunda farklı şekillerde donatabiliyorlar. Detaylar için galeriye göz atmayı unutma! 😊

Müzik

Yüksek bir platform üzerine yerleştirdikleri sahne oldukça donanımlı. Eğlencenin dozunu arttıracak kaliteli ses ve ışık ekipmanları kullanarak dans pistini hiç boş bırakmamayı hedefliyorlar! Anlaşmalı orkestraları ile çalışan Zeytin Garden’da gece saat 00:00’a kadar doyasıya eğlenebilirsin. Romantik ilk dansla başlayan organizasyonun devamında isteğin doğrultusunda oyun havaları, halaylar ya da 90’lar Türkçe pop ile coşabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Zeytin Garden’da düğün yapan çiftlerin şahane fotoğraf kareleri oluyor. Niye mi? Çünkü fon yemyeşil ağaç ve çiçeklerle dolu! Bir peri masalını andıran fotoğraflar ve gecenin başından sonuna kadar alınan video kaydı ile düğün gününü istediğin zaman yeniden yaşayabilirsin. Profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti konusunda anlaşmalı çözüm ortakları ile çalışan mekandan daha detaylı bilgi almak istersen iletişime geçmeni öneririz.

Otopark

Zeytin Garden Kemalpaşa İzmir’in merkezine bir tık uzak bulunduğu için pek çok misafirinin özel aracı ile ulaşım sağlayacağını düşünüyoruz. Böyle durumlarda gerek duyulan otopark hizmeti ise mekan tarafından karşılanıyor. Zeytin Garden’a ait 50-75 araç kapasiteli park alanını hem sen hem de davetlilerin organizasyon gününde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Zeytin Garden diğer organizasyonlar

İşletmenin fiyatlarını, hizmetlerini ve farklı davet alanlarını düşündüğümüzde fonksiyonel bir tesise sahip olduklarını söyleyebiliriz. Burada düğünler dışında farklı etkinliklerini de hayata geçirebilirsin. Pek çok hizmeti kendi bünyesinde karşılayan Zeytin Garden, sağladığı kaliteli hizmetlerle çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek donanımda bir mekan. Nişan, sünnet, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, resepsiyon ve çok daha fazlası!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Zeytin Garden’ın huzur veren bahçesinde dünyaevine girmenin keyfini düşleyebiliyor musun? Biz şimdiden mutluluktan gülümsemeye başladık!
 • Kafe ve restoran olarak da hizmet veren mekanın menüleri hem çeşitli hem de leziz.
 • Yemekli düğünler için menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı sunmaları harika.
 • Engelli girişi büyük bir artı.
 • Dışarıdan fotoğrafçı ya da organizasyon firmasıyla çalışmana alan açmalarını çok sevdik.
 • Ortalamada seyreden başlangıç rakamları ise ekonomik bir kır düğün imkanı tanıyor!

Zeytin Garden nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Çınarköy Mah. Ulucak Kemalpaşa Cad. No:10 Kemalpaşa / İzmir

Yukarıya bıraktığımız açık adres sayesinde özel araçlarla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Bunun yanı sıra mekana toplu taşımayla da ulaşman mümkün. Zeytin Garden her ne kadar İzmir’in merkezine birazcık uzak bir konumda yer alsa da 988 numaralı otobüs kullanılarak Bornova Evka 3 Metro’dan Kemalpaşa’nın Çınarköy Mahallesi’ne gitmek mümkün. Kemalpaşa sınırları içerisinde ise dolmuş ya da minibüs tercih edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.