alyans plus kır düğünü
Alyans Plus Kır Düğünü Adres Gürpınar Mah. 7033. Sok. No:15, 35060 Bornova / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Alyans Plus Kır Düğünü hakkında

Düğün organizasyonunu İzmir gibi güzel bir şehirde, doğayla iç içe, geniş ve ferah bir mekanda gerçekleştirmeyi düşünüyorsan Alyans Plus Düğün Salonu’nu sana gönül rahatlığıyla önerebiliriz! Burada; düğün paketlerinde yer alan birçok hizmet, makul fiyatlar karşılığında çiftlere sunuluyor. Mekanın kapasitesi de oldukça yüksek. Kır düğünü detayları için yazımızın tamamını okuyabilirsin! ?

alyans plus kır düğünü

Alyans Plus Kır Düğünü fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • İzmir kır düğünü mekanları arasında yer alan Alyans Plus Garden, fiyat olarak konuklarına ortalama bir ücret sunuyor.
 • Alyans Plus Kır Düğünü’nün yemekli ya da kokteylli seçenekleri bulunuyor. Başlangıç fiyatları her iki seçenekte de aynı. Hafta sonu başlangıç fiyatları hafta içine göre daha yüksek.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri ile yaptığın tercihler ödeyeceğin ücreti değiştirebiliyor.
 • Burada, çocuklara özel menü seçenekleri de bulunuyor.
 • Ek olarak almak istediğin hizmetler, davetli sayın ve menü tercihin gibi unsurlar fiyatlarda farklılıklar yaratıyor olsa da İzmir Alyans Plus fiyatları genel olarak bütçe dostu diyebiliriz.
 • Mekanın, sana özel, kişiselleştirilmiş fiyat teklifini öğrenmek istiyorsan aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Alyans Plus Kır Düğünü paketleri

İzmir Alyans Plus düğün paketlerinin içine birçok hizmeti sığdırıyor. Çiftlere, düğün öncesi menü tadımı ile menüde değişiklik yapma seçeneği sunuluyor. Çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Tercih edilen yemeklerin servisi güler yüzlü garsonlar tarafından, özenli bir şekilde yapılıyor. Catering firması getirmene de müsaade ediliyor. Düğün paketlerinin içerisinde bulunan diğer hizmetler şu şekilde:

 • Hazırlık odası
 • Organizasyon firması ve sorumlusu getirme
 • Çocuk oyun alanı
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Fotoğrafçı ve kameraman
 • Otopark ve vale hizmeti
 • After party alanı
 • Engelli girişi
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Dekorasyon ve süsleme

2000 m²’lik geniş bir alanda hizmet veren Alyans Plus Düğün Salonu Pınarbaşı, yemekli veya kokteylli organizasyon seçenekleri için yuvarlak masalar ve beyaz lake sandalyeler tercih ediyor. Dilediğin konsepte uygun süslemeler yapılıyor. Yerde bulunan gerçek çimlere, rengarenk çiçekler eşlik ediyor. Renkli ışıklandırmalar mekanı aydınlatıyor. Böylece doğal, sade ve şık bir görünüm elde ediliyor.

alyans plus kır düğünü

Müzik

Alyans Plus Düğün Davet Organizasyon’da bulunan dans pistini değerlendirmemek olur mu? Bizce olmaz! Organizasyonların en eğlenceli kısmı olan müzik ve dans için mekan ışık, ses ve sahne hizmetlerini çiftler ve konuklarla buluşturuyor. Müzik 00:00’a kadar devam ediyor. Sahneyi aydınlatan renkli ışıklar ve kaliteli ses hizmetiyle eğlencenin tadını çıkaracağın bir gece seni bekliyor!

Düğün fotoğrafçısı

Bornova Alyans Plus düğün paketi içerisinde fotoğrafçı getirme hizmeti bulunuyor. Dilersen mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameraman ile dilersen de dışarıdan anlaşacağın bir ekip ile en özel gününü unutulmaz kılabilirsin. Şahane bir kır düğününde, doğa manzaralı fotoğraflara kim hayır diyebilir ki? Vereceğin pozları şimdiden düşünmeye başla. Sosyal medya hesaplarında paylaşacağın epey fotoğraf olacak! ?

Otopark

Bornova Alyans Plus Düğün Salonu Pınarbaşı, çiftlerin yanı sıra konukların da memnuniyetini oldukça önemseyen bir mekan. Alyans Plus, İzmir gibi büyük bir şehirde, konuklar park yeri bulma problemi yaşamasınlar diye, harika bir hizmet ile karşında! Burada 50 aracın rahatlıkla sığabileceği bir otopark bulunuyor. Otoparkın yanı sıra vale hizmeti de konuklarla buluşturuluyor!

Alyans Plus Kır Düğünü diğer organizasyonlar

Eşsiz, doğa manzaralı, geniş bir mekanın yalnızca düğünlere ev sahipliği yapacağı düşünülemezdi. Burada düğün dışında kına, parti, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi kutlama ve eğlenceler de yapılıyor. Bunların yanı sıra açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar da gerçekleştirilebiliyor. Bornova Alyans Plus iletişime geçtiğin zaman sana, gerçekleştirmek istediğin organizasyon hakkında detaylı bilgi verecektir!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bornova Alyans Plus Düğün Davet Organizasyon başlangıç fiyatları oldukça makul. Düğün paketlerinin içerisinde de birçok hizmet yer alıyor.
 • Son hazırlıkların tamamlanması için çiftlere hazırlık odası verilmesi harika.
 • Alyans Plus Kır Düğün Salonu’nun özel tercihler doğrultusunda menülerde değişiklik yapabilmesi büyük bir artı.
 • Mekanda minik misafirlerin yüzlerini güldürecek birçok hizmet bulunuyor. Çocuklara özel menü seçenekleri ve çocuk oyun alanı bu hizmetlerin başında yer alıyor.
 • Bornova Alyans Plus kır düğünü organizasyonlarında, tamamen çiftlerin zevk, istek ve tercihleri ön planda tutuluyor.
 • Yemek servisi ve müzik 00:00’a kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor.
 • Mekanda bulunan otopark ve vale hizmetleri sayesinde park yeri bulmak bir sorun olmaktan çıkıyor.
 • Bornova Alyans Plus Düğün Salonu, dışarıdan profesyonel bir ekip ile anlaşıp organizasyona getirmene müsaade ediyor. Oldukça anlayışlı bir mekan!
 • Mekanın girişinde bulunan engelli girişi ile tüm misafirlerin rahatı amaçlanıyor.

alyans plus kır düğünü

Alyans Plus Kır Düğünü nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Gürpınar Mah. 7033. Sok. No:15, 35060 Bornova / İzmir

Alyans Plus Kır Düğün Salonu İzmir Bornova’da yer alıyor. Sana, buraya nasıl ulaşım sağlayabileceğini anlatalım hemen. Mekana, kendi aracın dışında otobüsle de rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. 267, 560, 60 ve 67 numaralı otobüsler alanın yakınından geçiyor. Alyans Plus ile Gürpınar Durağı arası yürüme mesafesi yaklaşık olarak 7 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları