çamlı köşk kır düğün bahçesi
Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi Adres Maltepe Mah. Cemil Meriç Cad. Maltepe Spor Lokali, No:21 Çiğli / İzmir
Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi Telefon 0232 335 5208

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi hakkında

1985’ten beri Çiğli’de hizmet veren Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi, düğünümü nerede yapacağına karar veremeyenler için tavsiye edebileceğimiz bir alan. Müthiş bir kır bahçesine sahip mekan; yemyeşil alanı, orman manzarası, doğanın içinde ve şehrin merkezindeki konumuyla İzmir’deki gözde düğün salonları arasında. Bu mekan hakkında daha fazla bilgi ise seni yazımızın devamında bekliyor.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Bir kır düğünü mekanı için gayet ortalama fiyatlara sahip bir alternatif olarak önümüze çıkıyor.
 • Hafta içi/hafta sonu ve yemekli/kokteylli seçimlerinle değişen fiyatlar sayesinde bütçene uygun ayarlamayı yapabilmen için esneklik sağlıyorlar.
 • İzmir kır düğünü mekanları arasında şıklığıyla da göze çarpan Çamlı Köşk için düğün tarihinden uygun bir süre öncesinde konuşup rezervasyon yapmanı öneririz.
 • Sana uygun fiyat tekliflerini öğrenmen ve mekan hakkında daha fazla bilgi alabilmen için aşağıdaki butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi paketleri

Kokteylli ve yemekli düğün paketleri sunan mekan, misafirlerine sunacakların konusunda içinin rahat olması için menü tadımı imkanı sağlıyor. Menüde değişiklik imkanı da sunan mekanda konuklarına istediğin lezzetleri ikram edebilirsin. Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejeteryan seçenekli geniş bir menü sunan mekan istersen dışarıdan catering firması getirmene de izin veriyor.

Bunların dışında Çamlıköşk Kır Düğün Salonu Çiğli’de düğün yapacak çiftlere özel hazırlık odası hizmeti sunuluyor. Ayrıca düğünün her anında yardımcı olacak bir organizasyon sorumlusu da sağlayan mekanda istersen dışarıdan anlaştığın bir organizasyon şirketiyle de çalışabilirsin. 23:30’a kadar servis veren Çamlıköşk Kır Düğün Salonu’nun dikkat çeken diğer hizmetleri şöyle:

 • Çift için düğün öncesinde örnek masa
 • Ses, ışık ve sahne sistemleri
 • Orkestra
 • Düğün klibi çekimi
 • Gelin odası
 • Otopark

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Dekorasyon ve süsleme

 • Tam bir kır düğünü mekanı olan Çamlı Köşk, şehrin merkezinde olmasına rağmen yemyeşil bir ortamda ve orman manzarasına karşı kurulmuş.
 • Dekorasyonda genel olarak beyaz kullanılan mekan, bizce bir kır düğününe en çok yakışan rengi kullanarak doğru kararı vermiş.
 • Yuvarlak banket veya uzun masalar ve krem rengi Napolyon sandalyeler kullanılan alanda oturma düzeninin ideal olması konuklarının yerleşimi için kolaylık sağlamış.
 • Renkli sarkıt fenerler ile ağaç ışıklandırılmaları yapmışlar. Bu sayede özellikle gece muazzam bir manzara sunuyor.
 • Masa süslemesinde ise çiçek detaylı mumluklar kullanılmış ve bu sayede mekana hoş bir hava katılmış.
 • Alanın oldukça geniş olması sayesinde misafirlerin ferah ve taze kır manzarasının tadını çıkarabilecekler.
 • Organizasyon için mekanla anlaştığın takdirde tam 7 farklı giydirme seçeneği sunuyorlar. İstediğin takdirde organizasyon firması da getirmene izin veriyorlar.
 • 100 metrekare dans pisti de bulunan alanda eşin ile en mutlu gününde özgürce dans etmemen için hiçbir neden yok.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Müzik

Müzik bir düğünün olmazsa olmazı kesinlikle. Sevdiklerinle beraber dans pistinin tozunu attırabilmen için mekanın son teknolojilerden oluşan canlı müzik sahnesi ve ses sistemleri mevcut. Bunun dışında mekanın ses sanatçısı, klarnet ve davuldan oluşan orkestrası bulunuyor. Müziğin 23:30’a kadar çalınabildiği mekan, uzun sürecek düğün isteyen çiftlerin tercihi.

Düğün fotoğrafçısı

En mutlu gününün tekrar tekrar açıp bakacağın, eşine-dostuna ve ilerde çocuklarına göstereceğin anıları olan düğün fotoğraflarını şimdiden düşünmekte oldukça haklısın. Ancak Çamlı Köşk İzmir bu sorumluluğu senin omuzlarından alarak düğün fotoğrafçısı ve düğün klibi çekim hizmetini sağlıyor. Bu sayede senin fotoğraf ve klip ekibi bulmakla uğraşmana gerek kalmıyor.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Otopark

Mekanın şehrin merkezinde yer alması nedeniyle, gelecek konukların araçlarını nereye park edecekleri sorusu kafanı kurcalıyor olabilir. Ancak mekan bu soruyu kafandan silip atacak! Çünkü 250 araca kadar kapasitesi olan bir otoparkları mevcut. Geniş alanlarını çok verimli kullanmışlar. Düğününe gelirken kendi araçlarıyla ulaşım sağlayacak konuklarını düşünmene gerek kalmayacak.

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi diğer organizasyonlar

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi İzmir’de başka ne tür organizasyonlar yapabileceğini soruyorsan hemen yanıtlayalım! Burada açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına gecesi, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, nişan, parti, sünnet düğünü yapabilmenin mümkün olduğunu söylemeden geçmeyelim. İstersen bu tür organizasyonların için de aşağıdaki pembe butona tıklayarak fiyat bilgisi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • 1 dönümü aşan devasa bir alanda kurulu olan Çamlı Köşk İzmir, çiftlere şehrin merkezinde kır düğünü imkanı sunabilmesiyle alkışımızı kazanıyor.
 • Sade bir şekilde ve beyaz renk kullanılarak dekore edilmiş mekanın hem dekorasyonunu hem de renkli fenerlerini biz çok ama çok beğendik.
 • İzmir düğün mekanları arasında tam 1985 yılından itibaren hizmet veren mekanın çiftlerin memnuniyetine son derece önem vermesi, düğün gününü riske atmak istemeyenler için ideal.
 • Müzik hizmetlerine verdikleri önem sayesinde en mutlu gününde dilediğince eğlenmene olanak sağlayan mekan buradan da bir alkışı kapıyor.
 • Düğün klibi, otopark, gelin odası gibi hizmetleri sayesinde bu mutlu gününde sana büyük kolaylık sağlayacaklar.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi çift yorumları

Hatice & Mahir: ”Mekan doğa ile iç içe, harika. Çalışanlar çok ilgili ve alakalı. Tüm isteklerinizi dile getirebiliyorsunuz rahatça ve anında yardımcı oluyorlar. Çam ağaçlarının vermiş olduğu serinlik yaz aylarında düğünler için ideal olmuş. İşini ciddiye alan, severek yapan insanlar iyi ki var. Keşkesiz bir düğün için kesinlikle doğru adres. Gönül rahatlığıyla düğününüzü yapabilirsiniz.”

Esra & Kemal: ”Düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Daha salonu tutmaya gittiğimiz ilk andan itibaren aşırı ilgililerdi. Salonda yapılacak yenilikler için bile görüş aldılar. Işıklandırma, orkestra her şey harikaydı. Çam ağaçlarının altında olmasından dolayı serin oluyor. Konumu harika bir yerde ulaşımı aşırı rahat. Kesinlikle tavsiye ediyoruz”

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Maltepe Mah. Cemil Meriç Cad. Maltepe Spor Lokali No:21 Çiğli / İzmir

Telefon: 0232 335 5208

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi iletişim bilgilerini yukarıda bulabilirsin. Eğer Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi fiyatlarını konuşmak ve alanı görmek için mekana gitmek istersen; 445. numaralı otobüsle Cemil Meriç Durağı’nda, 344 numaralı otobüsle Çifte Havuzlar Durağı’nda veya 247 ve 447 numaralı otobüslerle Göknar Durağı’nda indikten sonra 10 dakikalık yürüme mesafesinin ardından ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları