çamlı köşk kır düğün bahçesi
Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi Adres Maltepe Mah. Cemil Meriç Cad. Maltepe Spor Lokali, No:21 Çiğli / İzmir
Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi Telefon 0232 335 5208

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi hakkında

Hayallerindeki kır düğününü gerçeğe dönüştürmek için Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi yanında! Yarım asırlık çam ağaçlarıyla kaplı bir alan üzerine kurulmuş olan mekan, doğa tutkunuysan tam sana göre. Geniş ve tecrübeli ekibi ile düğününün her detayıyla yakından ilgilenen mekan hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam etmeni öneririz!

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Çamlı Köşk Kır Düğün Salonu, İzmir kır düğünü mekanları arasında lüks diyebileceğimiz mekanlardan. Fiyat aralıkları ortalamanın üzerinde bulunuyor.
 • Misafirlerin için yemekli ya da kokteylli menüler tercih edebilirsin. Fiyatlar kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor.
 • Hafta sonu yemekli düğünler diğer alternatiflere göre biraz daha yüksek fiyatlı. Tarih seçerken buna dikkat etmeni tavsiye ediyoruz.
 • Organizasyon sorumlusu da fiyatlara dahil edilen hizmetlerden.
 • Düğününe özel teklifleri değerlendirmek ve diğer avantajları öğrenmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi paketleri

Çamlı Köşk Düğün Salonu Çiğli’de çam ağaçlarının kapladığı bir alanın üzerinde bulunuyor. Doğa ile iç içe ve huzurlu bir kır düğünü planlamak için mekan birçok hizmeti bir arada sunuyor. Düğün paketlerine dahil edilen hizmetler arasında hazırlık odası ve olumsuz hava koşullarına karşı önlemler bulunuyor. Diğer hizmetleri ise şu şekilde listeleyebiliriz:

 • 1985 yılından bu yana sektörün içerisinde bulunan ekip her anında yanında oluyor.
 • Yemek servisinin yanı sıra menü tadımı ve menüde değişiklik hakkın da var. Böylece misafirlerine en lezzetli yemekleri ikram ettiğinden emin olabilirsin.
 • İstersen dışarıdan bir organizasyon ve catering firmasıyla çalışman da mümkün. Mekan tamamen senin memnuniyetine odaklanıyor.
 • Müzik ve servis saat 23:30’a kadar sürüyor.
 • Özel menüler arasında diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuk menüleri bulunuyor. Tüm damak zevklerine hitap edecek seçenekler sunduklarını söyleyebiliriz. ?
 • Mekanın sunduğu düğün klibi hizmeti de paket dahilinde sunuluyor.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Dekorasyon ve süsleme

 • Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi’nin yalnızca açık davet alanı bulunuyor ve bu alanın dekorasyonu özel olarak mekanın ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.
 • Dekorasyon ve süsleme konusunda mekanın organizasyon sorumlusu ile iletişime geçebilir ya da dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşarak detayları onlarla planlayabilirsin.
 • Mekanda ağırlıklı olarak krem rengi tercih edilmiş. Böylece romantik ve şık bir görünüm oluşturulmuş.
 • Banket ve yuvarlak masalar Napolyon sandalyelerle beraber kullanılıyor. Böylece tüm misafirlerinin sahneyi gördüğünden emin olabiliyorsun.
 • Sandalye süslemeleri için 7 farklı renk seçeneği sunuluyor.
 • Masa süslemeleri için çiçek detaylı mumluklar tercih edilmiş.
 • Bahçe süslemelerinde ise renkli fenerler kullanılarak enerjik bir atmosfer oluşturulmuş.

Müzik

Çamlı Köşk Kır Düğünü fiyatlarına canlı müzik de dahil! 100 metrekarelik dans pistine ek olarak sahnesi de bulunan mekanda bol bol dans edeceğini şimdiden görebiliyoruz!? Davulcu, ses sanatçısı ve klarnetçiden oluşan bir orkestra da gece boyunca seni pistte tutmaya kararlı. Bu sayede ekstra ücret ödeyerek dışarıdan bir orkestra bulmana gerek yok.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Düğün fotoğrafçısı

Düğünün bir gün sürse de hatıralar hep seninle. Bu hatıraları ölümsüzleştirmek de elbette fotoğraflar ile mümkün oluyor. Hayalindeki kır düğününden kalan anıları fotoğraflarla canlı tutmak için Çiğli Çamlı Köşk gelişmiş bir ışık sistemi kullanıyor. Düğün klibi hizmetinin yanında fotoğraf çekimi de sunuluyor.

Otopark

Şehrin gürültüsünden uzak bir kır düğününe engel olabilecek en önemli özelliklerden birisi de park sorunu. Fakat Çamlı Köşk Kır Düğün Salonu bu sorunu otoparkı sayesinde kolayca çözmüş. 150-250 araçlık kapasitesi bulunan otoparklarıyla misafirlerini ulaşımda sıkıntı yaşamayacak şekilde ağırlıyorlar. Bu sayede en güzel anları birlikte yaşayabileceksiniz ve gece boyunca doyasıya eğleneceksiniz.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi kına gecesi organizasyonu

Çiğli Çamlı Köşk Düğün Salonu kır düğünü dışındaki organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Eğer düğününden önce kına gecesi düzenlemek istiyorsan Çamlı Köşk Çiğli seni karşılamaya hazır. Mekanın organizasyon sorumlusuyla çalışarak her karara aktif bir şekilde katılman mümkün. Dilersen dışarıdan bir organizasyon ve catering firmasıyla da anlaşabilirsin. Mekanın sunduğu farklı süsleme çeşitlerinin geceni güzelleştireceğinden eminiz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekanın geniş bir dans pistine sahip olması bizi mutlu ediyor. Seni de mutlu edeceğinden eminiz! ?
 • Dışarıdan bir organizasyon ve catering firmasıyla çalışmana müsaade ediyorlar.
 • Çamlı Köşk Çiğli’nin dekorasyon ve süslemesi düğününe romantik bir hava katıyor.
 • Vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuklara özel menüler bulundurulması bizce alkışı hak ediyor.
 • Canlı müzik sayesinde tüm gece boyunca doyasıya eğlenebilirsin.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri misafirlerine kusursuz bir menü sunmanı sağlayacak.

çamlı köşk kır düğün bahçesi

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Maltepe Mah. Cemil Meriç Cad. Maltepe Spor Lokali, No:21 Çiğli / İzmir

Telefon: 0232 335 5208

Çamlıköşk Kır Düğün Salonu Çiğli ilçesinde bulunuyor. Mekanın konumu şehir merkezinden biraz uzak olduğu için toplu taşımayla belirli bir noktaya kadar gidip sonrasında özel araca geçmen gerekebilir. Bunun için 445, 800 ya da 912 otobüslerini veya Menemen-Cumaovası trenini kullanabilirsin. Daha sonra Maltepe Durağı’nda inip özel araca geçebilir ve mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları