diyar çay bahçesi
Diyar Çay Bahçesi Adres 8831 Sokak No:156 Kipa Ekspres Karşısı Çiğli / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Diyar Çay Bahçesi hakkında

Diyar Çay Bahçesi; kır düğün salonu konsepti ile düğün yapmak istersen, Çiğli’nin sakin havasıyla birlikte Egekent’te sana samimi ve dingin bir atmosfer vadediyor. Diyar Çay Bahçesi Egekent, yalnızca az sayıdaki misafirlerinin katılımıyla gerçekleştirebileceğin ve gönlünce tasarlayabileceğin özel bir düğün atmosferiyle seni buluşturacak. Düğününü unutulmaz kılmayı ve bu mutlu gününe seninle birlikte tanıklık etmeyi hedefliyorlar.

Bu mekan, düğün organizasyonu seçenekleri ile de her bütçeyi düşünen bir mekan. Organizasyonunu açık havada yapmak isteyenlerdensen, İzmir manzarasının ve günışığının tadını çıkarabilirsin. Düğün dışı davetlere ev sahipliği yapma, menüde değişiklik gibi harika hizmetlerden de yararlanabilirsin. ”Şehrin kalabalığından uzak bu mekan benim için doğru adres” diyorsan, yazımıza devam edelim!

diyar çay bahçesi

Diyar Çay Bahçesi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
  • İzmir kır düğünü mekanları arasında oldukça makul fiyatlar ile karşımıza çıkan Diyar Çay Bahçesi, ekonomik bir organizasyona imza atmak isteyenler için birebir!
  • Burada ister yemekli istersen de yemeksiz bir düğün düzenleyebilirsin.
  • Düğününü lezzet şölenine çevirmeyi düşünüyorsan, yemek servisinin 23:00’te sona erdiğini belirtelim.
  • Menüde değişiklik imkanından yararlanarak davet menünü kendi damak zevkine göre çeşitlendirebilirsin.
  • Fiyatlar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için hemen aşağıdaki pembe butonumuzu kullanabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  50-100 kişi
Açık alan kapasitesi  100-200 kişi

Egekent Diyar Çay Bahçesi, misafir ağırlama kapasitesini 200 kişiye kadar çıkarabiliyor. Düğününle ilgili önceliğin şehrin gürültüsünden uzakta olmak ise bu mekan sana istediğini verecek! Az sayıdaki davetlilerinle birlikte manzaraya karşı düğününü gerçekleştirebilirsin. Oldukça havadar ve ferah olan mekanın konforlu bir gece vadettiğini söylemeden geçmeyelim. Yeşilliklerle dolu atmosfere sahip bu davet alanı, değerlendirmen gereken bir seçenek.

Diyar Çay Bahçesi düğün paketleri

Mekan, düğün organizasyonu ve paketleri konusundaki esnekliğiyle bu özel gününü en ince ayrıntısıyla düşündüğünü biliyor ve sana yardımcı olmaya hazır! Kendi catering firmanı, fotoğrafçını ve organizasyon firmanı da seninle birlikte ağırlayacak olan bu mekan; aynı zamanda tüm bu karmaşa içinde çok yorulmak istemiyorsan sana kendi organizasyon sorumlularıyla çalışma imkanı da sağlıyor.

diyar çay bahçesi

Dekorasyon ve süsleme

Sert ve çim zeminin birlikte bulunduğu mekanda açık havada düğün yapmanın tüm avantajlarını yaşayacaksın! Standart hizmetleri arasında masa ve sandalye giydirmeleri, gelin yolu ve tag bulunuyor. Mavi tüller ile süsledikleri masalar, gökyüzü ile harika bir uyum yakalıyor. Yemyeşil ağaçlardan ise enfes kokular yayılıyor. Farklı konsept isteklerin için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmana da müsaade ediyorlar.

Müzik

Elbette düğünün için en hassas konulardan biri de misafirlerini nasıl bir müzik eşliğinde ağırlayacağın. Mekan yetkilileri bu konuyu da senin için düşünmüş ve bu sayede çalışma ekibine geniş repertuvara sahip bir orkestrayı da eklemiş. Gece boyunca sevdiklerinle birlikte enerjinizi diri tutacak müziklerin eşlik edeceğinden emin olabilirsin! Müzik yayınının saat 00:00’da bitmesi ise süper.

Düğün fotoğrafçısı

Günlük hizmet de veren bu çay bahçesi, düğün organizasyonu konusunda oldukça titiz bir  mekan. Öyle ki Ege’nin incisi İzmir’in yeşilin binbir tonuyla, gün batımının muhteşem ışıklarını buluşturdukları bir atmosfer yaratıyorlar. Bu özel anları da kendi profesyonel ekipleri ile kaydetme seçeneğini sana sunuyorlar. Yapman gereken tek şey bu büyülü zamanın tadını çıkarmak! ?

diyar çay bahçesi

Otopark

Diyar Çay Bahçesi, özel araçları ile gelecek davetlilerin için bir park alanı da sağlıyor. Gelin arabası ve düğün konvoyunda sana eşlik eden yakınlarının araçları için 50 araç kapasiteli bir otopark mevcut. Konukların için servis araçları kiralamayı düşünüyorsan, mekanın otoparkının bu ihtiyacına da cevap verebilecek nitelikte olduğunu belirtelim.

Diyar Çay Bahçesi diğer organizasyonlar

Yalnız düğününü değil; kına gecesi, nişan gibi organizasyonunu tamamlayacak önemli ve özel merasimleri de içine sinecek bir biçimde gerçekleştirmek için mekan arayışında mısın? O halde Diyar Çay Bahçesi’nin bu konularda da oldukça başarılı olduğunu söyleyelim. Yapman gereken tek şey mekan ile iletişime geçerek çeşitli organizasyonların için bilgi almak.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

  • Çeşitli düğün paketleri ve cazip fırsatları bir araya getirmesi ile burası bizce mutlaka aklında bulunmalı diyebiliriz.
  • Makul fiyatlar talep ettikleri için cebini zorlamıyorlar.
  • Eğer sen de düğünün için en önemli temanın sükûnet ve sevdiklerinle samimi bir kır düğünü olacağı düşüncesindeysen, bizce Diyar Çay Bahçesi bir şansı hak ediyor.
  • Dillere destan İzmir manzarasının tadını çıkarmak için dağlar tepeler aşmana da gerek yok. Mekan oldukça kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor.
  • Sıkışıp bunalmayacağın bir düğün için Diyar Çay Bahçesi oldukça havadar davet alanı ile seni bekliyor.

diyar çay bahçesi

Diyar Çay Bahçesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: 8831 Sokak No:156 Kipa Ekspres Karşısı, Çiğli / İzmir

Çiğli’nin merkezinden bu mekana özel aracın ile yalnız on dakika kadar kısa bir süre içinde ulaşabilirsin. Düğün alanı merkeze toplu taşımayla yaklaşık yirmi dakika mesafede bulunuyor. Egekent Dispanser durağından binilebilecek 342 ve 443 numaralı otobüslerle İzkent Çay Bahçesi durağında inildiğinde yalnızca iki üç dakikalık bir yürüme mesafesiyle misafirlerinin buraya kolayca ulaşması mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları