Kemalbey Çiftliği ve Oteli Adres Camiatik Mah. 8006 Sok. No:2 (Kazderesi Mevkii) Urla / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Kemalbey Çiftliği ve Oteli hakkında

Açık havada doğayla iç içe olmayı ve kır konseptini sevenlerden misin? Cevabın ‘Evet’ ise İzmir Urla’da bulunan Kemalbey Çiftliği ve Oteli uygun bir seçenek olabilir. Zeytin ağaçlarıyla çevrili 245 dönümlük bir araziye kurulu olan bu çiftlik, aynı zamanda konaklama imkanı da sağlıyor. İki farklı davet alanı ise butik veya geniş kapsamlı kutlamalara ev sahipliği yapıyor.

1000 kişiye kadar açık ve kapalı alan imkanı ile mevsim fark etmeksizin gönlünce kutlama yapabileceğin bir yer burası. Bembeyaz masalar, pleksi Napolyon sandalyeler, dilersen rustik ahşap sandalyeler, açık ve tertemiz bir hava, çiçekler ve ışıklar, zeytin dalları… Masalsı bir düğün hayali kuruyorsan bu mekanın içine sineceğini söyleyebiliriz. Senin için inceledik! 😊

Kemalbey Çiftliği ve Oteli fiyatları

 • Kemalbey Çiftliği Oteli düğünün için yemek servisi hizmeti vermekle beraber; seçmiş olduğun yemek menüsünde değişikliğe gitme imkanı da sağlıyor.
 • Mekanın sunmuş olduğu fiyatlar hafta içi veya hafta sonuna göre değişiklik göstermeyip kişi başı 50-100 TL arasında seyrediyor.
 • Organizasyon maliyeti ise davetli sayısı, dışarıdan destek alacağın catering firması ile hizmetlere ve düğününün yemekli olup olmamasına göre değişecektir.
 • Yaklaşık 50 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor.
 • Açık havada kır düğünü isteyenler için zeytin ağaçları ile çevrelenmiş konseptli alanlar bulunuyor. Ayrıca mekan kapalı alan imkanı da sunuyor. Mevsim şartlarına uygun olarak dilediğini seçebilirsin.
 • Kokteyl veya yemekli bir düğün için ister butik bir düğün istersen de kalabalık bir düğün organize edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi  750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi
Konaklama kapasitesi 50 kişi

İster sadece en yakınlarınla küçük bir düğün organize et istersen de tüm sevdiklerini ve yakınlarını davet et! Organizasyonun için Kemalbey Çiftliği ve Oteli 1.000 kişiye kadar kapasitesi olan alanlar sunuyor. Açık alanda düğün yapmayı tercih edersen, yemekli veya kokteylli kapasite yaklaşık 750-1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Kapalı alan kapasitesi ise biraz daha düşük bir sayıya sahip.

Kapalı alanda ise 500-750 kişiye ev sahipliği yapabiliyorlar. Kendi özel aracıyla gelecek misafirlerin için ise 100-150 araçlık bir otopark alanı mevcut. Sınırlı konaklama kapasitesine sahip bu mekan maksimum 50 kişiye kadar konaklama hizmeti verebiliyor. Çiftlikte konuklar için ayrılmış 6 oda, konaklamayı düşünen davetliler için sıcak ve konforlu bir ortam yaratıyor.

Kemalbey Çiftliği ve Oteli düğün paketleri

Kemalbey Çiftliği ve Oteli düğünün için alanında uzman bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyor. Dilersen, dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışma imkanına da sahipsin. Yemek servis hizmetiyle birlikte; davet menülerini tadabilir, değişiklikler yapabilirsin. Bu seçeneklerin dışında bir tercih yapmak istediğinde de sana dışarıdan catering firması getirme imkanını sunuyorlar.

Ortam ambiyansını istediğin gibi düzenleyebilmen için ışık, ses ve sahne hizmetleri mekanın sağladığı imkanlar dahilinde. Bununla birlikte davet alanlarının dekorasyonunu organize etmek de Kemalbey Çiftliği ve Oteli’nin sağladığı imkanlar arasında. Mekandaki servis hizmetleri gece saat 00:00’a kadar devam ediyor. Eğlencenin sonunda huzurlu bir dinlenme için konaklayacak konuklar için de fazlasıyla hazırlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Pleksi napolyon sandalyeler ile rustik ahşap sandalyeler arasında seçim yaparak bembeyaz masalar ile kombinleyebilirsin.
 • Davet alanının genelinde değişiklik yapmak istersen, profesyonel ekip ile mekanı hayalindeki hale getirebilirsin.
 • Alandaki süslemeler ağırlıklı olarak doğadan ilham alınmış parçalar olmakla birlikte; çiçeklerden oluşan taklar, zeytin dalları ve ışıklar ön plana çıkıyor.
 • Çiftlik ortamında, kır manzarası eşliğinde gerçekleştireceğiniz düğününün en güzel süsü yeşillikler olacak!

Müzik

En mutlu gününün tadını çıkarırken bir yandan da kurtlarınızı dökmek istemez misin? Hareketli ve eğlenceli bir düğün gecesi için tercih edeceğin bir orkestra ve sanatçı ile çalışabilirsin. Profesyonel ekip ile hazırlayacağın müzik listeleri ve eğlenceler ile açık havada coşkuyla dans edebilirsin. Mekanda müzik gece saat 00:00’a kadar devam ederek optimum bir saatte sona eriyor.

Düğün fotoğrafçısı

Açık havaya sahip mekanda ve kır konseptli bir düğünde, doğanın arka planda olduğu fotoğraflar hem çok doğal hem de hoş bir kontrast oluşturacak! Kemalbey Çiftliği ve Oteli, düğün organizasyonun için kendi istediğin fotoğrafçıyı getirme olanağı sunuyor. Gece boyunca sen ve sevdiklerinin en mutlu anlarının kare kare yakalandığı fotoğraflarla hep hatırlayabileceğin anılara sahip olacaksın.

Otopark

İzmir’in iç taraflarında kalan Kazderesi Mevkii’nde yer alan mekan için en uygun ulaşım seçeneği özel araçlarla yapılabilir gibi görünüyor. Mekanın gelen misafirler için sağladığı 100-150 araçlık bir otopark alanı bulunuyor. Ulaşım konusunda problem yaşayan davetlilerin için minibüs benzeri araçlar kiralayabilirsin. Konukların toplu şekillerde ulaşım sağlaması küçük otopark alanları için daha faydalı olacaktır.

Kemalbey Çiftliği ve Oteli diğer organizasyonlar

Özel günlere ev sahipliği yapan Kemalbey Çiftliği, düğün dışındaki organizasyonlar için de hizmet sunuyor. Kemalbey Çiftliği düğün organizasyonları dışında; açılışlar, çeşitli davetler ve resepsiyonlar, nişan, kurumsal davetler, bayi toplantıları ve parti hizmetlerinin altından da başarıyla kalkıyor. Doğa içinde ve konaklama imkanı sağlayan bu mekan özel ve değerli günleri kutlamak için tercih edilebilir.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Açık havada kır düğünü isteyen kişiler için ihtiyaçlar düşünülmüş, uygun bir ortam sunuluyor.
 • Tercih edilmesi halinde dışarıdan organizasyon ve catering hizmetleri alınabiliyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarında değişiklik olmaması güzel bir avantaj.
 • Mekanın çim alan içerisinde ve zeytin ağaçlarıyla çevrili olması sizleri doğa ile buluşuyormuş hissi verebilir.
 • Hem senin hem de misafirlerin için konaklama imkanının sağlanması harika!
 • İzmir kır düğünü mekanları arasında özel hizmetleri ile yerini alan çiftliğin fiyatları ortalamada seyrediyor.

Kemalbey Çiftliği ve Oteli nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Camiatik Mah. 8006 Sok. No:2 (Kazderesi Mevkii) Urla / İzmir

İzmir’in Urla ilçesinde bulunan Kemalbey Çiftliği ve Oteli Kazderesi Mevkiinde yer alıyor. Mekana en kolay ulaşım ise tahmin edebileceğin üzere özel araçlarla gerçekleşiyor. Elbette tek seçenek bu değil. Yağcılar – Urla arası hizmet veren 733 numaralı otobüsü de kullanabilirsin. Misafirlerin için bir araç kiralayarak toplu ulaşım da sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.