Liya düğün
Adres Şehsuvar Menemencioğlu Sok. No: 2 Liya, Sedef Adası Adalar İstanbul
Telefon ? 0216 706 6052

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Liya hakkında

Liya Wedding Center, İstanbul Adalar ilçesine bağlı, yerleşime açık adaların en küçüğü ve zarifi olan Sedef Adası’nda yer alıyor. Masmavi denizin ortasında yemyeşil ağaçlarla dolu olan bu güzel ada, doğa içinde muhteşem bir atmosfer sunuyor. Sedef Adası’nın en güzel köşelerinden birinde 3.500 m² alan üzerine kurulmuş Liya ise müstakbel çiftlere bu tabiat harikasında bir düğün yapma şansı sunuyor.

Mekan, hizmet anlayışı dolayısıyla “Liya All’N One” adıyla da anılıyor. Stressiz bir düğün için ideal olan bu sistemde mekan ile anlaştıktan sonra düğün organizasyonuna dair meselelerin hiçbirisi ile uğraşmana gerek kalmıyor. Tek yapman gereken düğüne dair sunulan her hizmette hoşuna gideni seçmekten ibaret olacak. Yani kısaca “A’dan Z’ye hizmet” de diyebiliriz. Yemeklerden dekorasyona, süslemelerden solist seçimine değin bütün seçimleri sana bırakıyorlar. Liya’nın sunduğu bu sistem, düğünleri için burayı tercih eden çiftlerden hayli olumlu geri dönüşler almış.

Liya, eşsiz güzelliği ve yüksek hizmet kalitesinin yanı sıra sunduğu lansman kampanyaları ile de İstanbul kır düğünü mekanları rekabetinde yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Mekan atmosferine daha yakından bakmak istersen senin için hazırladıkları tanıtım videosuna göz atmanı tavsiye ederiz:

Liya Sedef Adası düğün fiyatları

 • All’n One felsefesini takipe eden Liya, menüler konusunda İstanbul düğün salonlarından farklı bir yol izliyor. “Menü 1,2,3 / a,b,c gibi paketler hazırlamak bize göre değil.” diyen Liya’nın 40 çeşit yemekten oluşan “a la carte düğün menüsü” sayesinde davetliler kendi yemeklerini seçebilecekler. Minik davetlilerinin hoşuna gidecek özel menüler de sunuyorlar.
 • Liya’nın önerdiği rakamlar İstanbul lüks düğün mekanları ortalamasında olmakla beraber fiyat-performans açısından hayli yüksek bir başarı düzeyine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Müstakbel eşinle birlikte en mutlu gününüz için bir mekanı değil bir adayı kapatmış gibi olacaksınız. Organizasyon konusunda bir dediğinizi iki etmeyecek mekanda düğün boyunca prens ve prensesler kadar özel hissedeceksiniz.
 • Servis 02:00’ye kadar devam ediyor.
 • Dışarıdan bir catering şirketi ile anlaşmana sıcak bakmıyorlar, bu hizmeti kendi bünyelerinde sunuyorlar.

Kapasite

Yemekli Kapasite 300-400
Açık Hava Kapasitesi 200-300
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Kokteyl Kapasitesi 400-500

Düğün paketleri

Liya Wedding Center, All’n One anlayışı ile hareket ediyor. Mekan ile anlaştıktan sonra başka hiçbir şeyle uğraşmana gerek kalmıyor. Yapman gereken tek şey, sunulacak hizmetlerden mekan görselliğine kadar düğüne dair ne varsa kendi seçimlerini yapıp “kendi düğün paketini” oluşturmak.

Düğün organizasyonu

Dışarıdan bir düğün organizasyonu firması getiremediğini belirtmişler. Opsiyon sunmuş olsalar organizasyon için Liya ile çalışmanı tavsiye ederdik çünkü her şeyi en ince detaylara kadar düşünmüşler. Sundukları hizmetlerden bir kısmını seninle paylaşırsak:

Shot servisi:

Farklı kostümler içindeki shotçı kızlar düğün boyunca shot servisini sürdürecekler.

Karşılama hostesi:

Düğün alanına gelen davetlilerini karşılaması için hostes hizmeti sunuyorlar.

Çifte kumrulara özel web sitesi:

Bu mutlu günden kalacak güzel bir hatıra daha! Düğün sonrasında fotoğraf ve videoları bu siteye yükleyebiliyor, davetlilerinden yorumlar alabiliyorsun.

Davetiye:

All’N One felsefesi olarak adlandırdıkları hizmet anlayışı dahilinde davetiye dizaynı ve bastırılması gibi meselelerle de uğraşmana gerek kalmayacak.

LCV:

Liya’nın halkla ilişkiler ekibi düğüne beklenen davetlilerini arayıp durumları hakkında bilgi sahibi oluyor ve son durumu çiftlere bildiriyor.

Pre-hosting:

Çifte kumruların aileleri ve en yakınları Liya’ya daha erken saatlerde varıp kendilerine sunulan özel hizmetten faydalanabiliyorlar.

VIP hazırlık odası:

Çiftlerin hazırlanması için konforlu bir oda tahsis ediyorlar.

Beach kullanımı:

Burada evlenen çiftler ömürleri boyu Liya Beach’ten ücretsiz faydalanma şansına sahip oluyorlar.

Güvenlik:

Mekan, özel güvenlik tarafından korunuyor.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

 • Liya’nın dekorasyonunda 500 kadar farklı obje kullanılıyor. Dekoratif ögeleri yakından inceledikleri bir videoyu görmek istersen:

 • Dekorasyon ve süsleme konusunda da Liya, All’n One anlayışına uygun bir biçimde çiftleri özgür bırakıyor:
  • Retro, Natural, Mistik konseptlerdeki süslemerden beğendiğini dekor için kullanma şansına sahipsin.
  • Vintage, Rustik, Deniz Kıyısı ve Füzyon adını verdikleri farklı temalardaki masa dekoru alternatifleri arasından istediğini seçme şansına sahipsin.
  • Klasik ve marjinal adlı nikah tagları arasında seçim yapabiliyorsun.

Müzik

 • Liya Wedding Center’da müzik ve eğlence 02:00’ye kadar hiç durmadan devam ediyor.
 • Sonrasında denize sıfır, muhteşem bir atmosfere sahip beach alanında after party başlıyor. Street food ikramları da cabası.
 • DJ hizmeti mevcut.
 • Gelişmiş ışıklandırma teknolojilerine sahip Liya, bu sistemleri müzik, dans ve eğlence entegre etmiş. Özel olarak tasarlanmış dans pistinde sahne ışıklandırmalarından takip, spot, lazer ve dans ışıklarına bütün teknolojiler düğün atmosferini daha da eğlenceli kılmak için kullanılmış.

Düğün fotoğrafçısı

 • Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana sıcak bakmıyorlar. Kendi bünyelerinde hizmet veren ve adanın her noktasını çok iyi tanıyan Backlight adlı ekiple çalışmanı öneriyorlar.
 • Fotoğrafçıları 4K fotoğraf, video ve kısa film hizmeti sunuyor.

Alkışlarımız

 • Kent merkezine bu kadar yakın bir noktada olup şehrin gürültü ve keşmekeşinden bu kadar uzakta bir düğün mekanı bulmak zor. Hele ki bu mekan bir de tabiat harikası olacaksa epey zor. Prens Adaları’nın en küçüğü Sedef Adası bu noktada muhteşem bir alternatif.
 • Çiftlere büyük kolaylık sağlayan ve özgürlük alanı tanıyan All’n One felsefeleri çok büyük bir avantaj.
 • Adalar ilçesine bağlı Sedef Adası’ndaki bu şirin kır bahçesi, Boğaz’da düğün mekanı arayan çifte kumrular için de değerlendirilmesi gereken bir alternatif.
 • Aynı anda birden fazla düğün yapılmıyor. Olumsuz hava koşulları söz konusu olursa daha önceden hazırladıkları kapalı alanda düğüne devam etme olanağın var.
 • Dekorasyon konusunda hayli başarılı olan bu şirin kır bahçesinin konfor konusunda İstanbul düğün otellerinden geri kalmadığını söyleyebiliriz.

İstanbul düğün mekanları ile genel bir karşılaştırma yapmak istersen:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

Keşkelerimiz

 • Liya’da gerçekleşecek olan yaz düğünleri çok konuşulacak. Yeni dizaynıyla hizmete girmeye hazırlanan Liya’ya başarılar diliyoruz.
 • Bu düğün mekanını beğendiysen istediğin tarihi alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var. Aksi takdirde “keşke” diyebilirsin.

Diğer organizasyonlar

Liya, düğünlerin yanı sıra açılışlar, doğum günleri, nişan, parti, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyonlar gibi çok çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Liya Wedding Center nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Şehsuvar Menemencioğlu Sok. No: 2 Liya, Sedef Adası Adalar İstanbul

 • Liya’nın bu iş için özel olarak görevlendirdiği bir ekip davetlilerini Bostancı’da karşılıyor. Keman dinletisi eşliğinde yarım saatlik bir tekne yolculuğunun ardından Sedef Adası’na ulaşılıyor.
 • Tekneyi kaçıranlar veya düğünden erken ayrılması gerekenlere de gerekli hizmeti sağladıklarını taahhüt etmişler.

? 0216 706 6052 numaralı telefondan Metin Can Çil ile iletişime geçip önerdikleri güncel düğün paketleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

2 YORUMLAR

 1. Fiyatlar oldukça düşük belirtilmiş. Mekan işe görüşüp teklif aldığımızdan ötürü gerçek fiyatların bu olmadığını net söyleyebilirim. Gene de açılışa özel olduğu için fiyatlar uygun…

  • Merhaba, mekanın belirlemiş olduğu başlangıç fiyatları bu şekilde. Birçok yerde menülere ve paketlere göre değişiklik gösterebiliyor fiyatlar. Mekanın size verdiği fiyatı paylaşırsanız yazımızı günceller, hep birlikte diğer çiftlere de yardım etmiş oluruz. 🙂 Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz, mutluluklar. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.