mesa country
Mesa Country Adres Cumhuriyet Mah. Beykoz Cad. No:52/1 Cumhuriyet Köyü Beykoz -İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Mesa Country hakkında

İstanbul’un yemyeşil bölgelerinden birinde bulunan Mesa Country, 1938 yılında Bulgaristan’dan göç eden bir ailenin çiftliği olarak hizmet vermeye başlamış. Çiftliğin doğal yapısı bozulmadan tasarlanmış bu kır düğünü bahçesi, açıldığı günden bugüne pek çok çiftin dünyaevine girmesine yardımcı olmuş. Bu inceleme yazımızda Polonezköy Yolu, Beykoz’da bulunan bu harika mekanı verdikleri düğün hizmetleri açısından inceliyoruz.

mesa country

Mesa Country düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 
 • İstanbul kır düğünü ortalama fiyatlarına baktığımızda, rakamların Mesa Country Beykoz’un fiyatlarına yakın olduğunu görüyoruz.
 • Kokteylli düğünler yemekli düğünlere göre çok daha uygun.
 • Mesa Country yemekleri kendisi servis etmeyi tercih ediyor, yani buraya dışarıdan bir catering firması getiremiyorsun.
 • Düğün öncesi menü tadımı yapabiliyor, menülerde değişikliğe gidebiliyorsun.
 • Yemek servisi gece yarısı son buluyor.
 • Düğün fiyatları ve menülerle ilgili detaylı bilgi almak istersen, Mesa Country’den ücretsiz fiyat alabilirsin. Altta bulunan pembe butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50 kişiden az

Mesa Country düğün paketleri

Mesa Country düğün paketleri içinde yok yok! Hayallerindeki düğünü seninle beraber planlamak için bir organizasyon sorumlusu atayarak başlıyorlar işe. Yemek servisi, kokteyl servisi, ikramlar, servis personeli sundukları diğer hizmetler. Elbette mekan süslemesini, müzik yayını, fotoğraf çekimi, otopark, ışık, sahne ve ses sistemlerini de unutmamak gerekiyor. Tüm bunlar birleşince, ortaya harika bir düğün çıkıyor!

mesa country

Dekorasyon ve süsleme

 • Eğer galeriye bir göz atma fırsatın olduysa, Beykoz Mesa Country’nin şıklığı senin de gözüne çarpmıştır.
 • Kır bahçesi boyunca uzanan yuvarlak masalar ve sandalyelerde beyaz renk tercih edilmiş.
 • Masa örtüleri ve sandalyelere bağlanan tüllerde toprak rengi ve pastel tonlarının kullandığını görüyoruz.
 • Masaların süslemesinde rengarenk çiçek aranjmanları ve doğal dokulardan yapılmış dekoratif biblolar kullanılmış.
 • Mesa Country’de aydınlatma iplere gerilmiş dilek fenerleri ve rengarenk ampullerle sağlanıyor.
 • Sandalye ve mekan süslemeleri için en yeni trendleri takip ediyor, hayalindeki konsepti gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

Müzik

Eğlencenin bir düğünün en kritik noktalarından biri olduğunun farkında olan Mesa Country ekibi, müzik ve sahne hizmetleri konusunda da seni yarı yolda bırakmıyor. En son teknoloji ışık, sahne ve ses sistemlerinin kullanıldığı mekanda müzik gece saat 00.00’a kadar devam edebiliyor. Müessesenin ayrıca bir after party alanı bulunmuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Ayrıca bir düğün fotoğrafçısı çağırmana gerek yok, çünkü Mesa Country düğün paketi içinde sana profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunuyor. Bu sayede tüm düğünün video kaydının yanı sıra pek çok harika fotoğrafı hatıra olarak saklayabileceksin.  Mekan sana bu hizmeti sağladığı için dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle anlaşmana müsaade etmiyor.

mesa country

Otopark

Mesa Country Kır Düğün Bahçesi’ne özel aracıyla gelmeyi tercih edecek pek çok misafirinin olacağını tahmin ediyoruz. Bu gerçeğin farkında olan düğün mekanı, 100-150 araçlık bir özel otoparkı hizmetine sunuyor. Bu sayede ne sen ne de misafirlerin düğün gününde park alanı stresiyle uğraşmıyorsunuz. Mekanın sağladıkları arasında ayrıca bir vale hizmeti bulunmuyor.

Mesa Country kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 

Masallardan fırlamış gibi görünen bu kır bahçesinde kına geceni ya da bekarlığa veda partini de organize etmen mümkün. Mesa Country’nin sağladıkları arasında bindallı/kaftan, Hint kınası, kına ekibi, kına süslemesi, kına takımı ve kına tepsisi bulunuyor. Bu aksesuarları kiralama imkanın da var. Fotoğraf çekimi ve müzik yayını da kına paketlerinin içerisinde sundukları hizmetler arasında.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mesa Country’e en büyük alkışımız dışarıdan hiçbir firmaya gereksinim duymadan tüm düğününü organize edebilmelerinden ötürü geliyor!
 • Uyumlu ve zarif dekorasyonu kır düğününü İstanbul’da pek sık rastlamadığımız bir şıklık seviyesine taşıyor.
 • Sundukları hizmetlerin çeşitliliğine ve niteliğine rağmen oldukça müşteri dostu bir fiyat politikaları var.
 • Mekanın kına geceleri de düğünler kadar özenle ve titizlikle planlanıyor.
 • Engelli girişi bulunuyor.
 • Bu güzel bahçede aynı anda yalnızca tek bir düğün yapılıyor.

mesa country

Mesa Country çift yorumları

Emine & Oğuzhan:Her şeyin kusursuz olduğu harika bir kır düğünümüz oldu. Ortam tam konuştuğumuz gibi dizayn edilmişti. Yemekler çok lezzetliydi. Tüm ekip işine hakimdi. En mutlu günümüzde kusursuz hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. ?”

Cansu & Günay: Hayal ettiğimizden çok daha güzel bir düğünümüz oldu. Mesa Country hizmeti, süslemeleri ve ambiyansı harikaydı. Misafirlerimiz de çok beğendi. İlk görüşmede aldığımız güveni düğün anında da hissettik. Fotoğraf ve müzik ekibi de işlerini çok başarılı yaptılar. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Mesa Country nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cumhuriyet Mah. Beykoz Cad. No:52/1 Cumhuriyet Köyü Beykoz -İstanbul

Bu güzel kır düğünü bahçesi Beykoz’un köylerinden birinde bulunuyor. Dolayısıyla toplu taşımayla ulaşım biraz meşakkatli diyebiliriz. Ancak Beykoz’dan bineceğin 137 numaralı otobüsle buraya ulaşman mümkün. Aynı zamanda M5 Metrosu Madenler Durağı’nda indikten sonra bineceğin 9H numaralı otobüsle de Mesa Country’e ulaşabilirsin. Fakat taksiyle ya da özel araçla ulaşımın daha rahat olacağını tekrar hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları