mio giardino
Adres Cumhuriyet Mah. Beykoz Cad No: 70 Beykoz İstanbul
Telefon 0216 706 2869

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Mio Giardino hakkında

Mio Giardino, İstanbul kır düğünü mekanları arasında oldukça popüler. Kolay erişilebilir, merkezi bir lokasyonda yemyeşil orman atmosferi vadeden Mio Giardino, henüz 4 yaşında yeni bir kır bahçesi. Mekan bu sayede peyzaj mimarisi, kır bahçesi dekorasyonu ve süslemelerde son trendleri takip etme olanağı bulmuş. Mio Giardino, İstanbul kır düğünü mekanları arasında geniş davetlere elverişli kapasitesi ve fiyat-performans açısından elde ettiği başarıyla öne çıkıyor.

Mio Giardino düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

• Yapacağın tercihlere göre rakamlarda değişiklik olabilse de menü fiyatları, hafta içi kişi başı 100 TL, hafta sonu ise 120 TL ortalamasında.

• Düğün gününde davetlilerine servis edilecek yemeklerin lezzetinden emin olmak için yetkili kişilerden randevu alıp menü tadımında bulunabilirsin. Arzu edersen menülerde değişikliğe gitme imkanın da var.

• Standart menüde ordövr tabağı, ara sıcaklar ve ana yemek mevcut. Mio Gardino’da en çok et ve tavuk menüleri çok tercih ediliyor. Mekan, vegan, vejataryen ve diyabet seçeneklerinin yanı sıra çocuklara özel yiyecekler de hazırlıyor.

• Ödeme konusunda kolaylık sağlıyorlar. Mio Gardino’yu tercih edersen, anlaşma imzaladığın anda ücretin tamamını ödemek zorunda değilsin.

• Dışarıdan bir catering şirketi ile anlaşmanı istemiyorlar.

Kapasite

Açık Hava Kapasitesi 2.000-3.000 kişi
Kapalı Alan Kapasitesi 50-100 kişi
Yemekli Düğün Kapasitesi 500-750 kişi
Kokteyl Kapasitesi 3.000’den fazla
Otopark Kapasitesi 1.200 m² (3 ayrı otopark)

Mio Giardino’yu geniş çaplı düğün ve davetler için tercih edebilirsin.

Düğün paketleri

• Tabiat harikası Mio Giardino, klasik konseptlere sahip Anadolu Yakası düğün salonu fiyatları karşısında dahi cazip bir alternatif olarak öne çıkmayı başarıyor.

• Standart düğün paketi; yemek ya da kokteyl menülerinin seçimini, düğün pastasını; ses, müzik, DJ seçimini; düğün pastası ve açılış kokteylini içeriyor. Farklı tatlarda pastalar arasında da seçim yapabiliyorsun.

• Pasta kesme seremonisi için maket model tercih etmeme şansına sahipsin.

Düğün organizasyonu

• Dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşmanı istemeyen İstanbul kır düğünü mekanları arasında.

• Gelin damat odası klimalı ve gayet konforlu.

• Düğün boyunca yaşanabilecek sorunlar karşısında çiftlerin yanından ayrılmayan 3 kişiden oluşan bir ekip tahsis ediyorlar.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

• Yemyeşil ağaçların içerisindeki bu şirin kır düğünü bahçesinde yuvarlak ve dikdörtgen nizamda masalar kullanılmış. Beyaz masalar tiffany sandalyeler rustik örtülerle süslendiğinde kır bahçesinde çok hoş bir atmosfer oluşuyor. Bu alandaki konforu arttırmak için gerçek yerine suni çimler tercih edilmiş.

• Mio Giardino, süsleme seçeneklerinde de son trendleri takip etmeyi başarmış. Son yıllarda görsel ve işitsel sanatlarda yoğun biçimde kullanılan, moda alanına da temas etmeye başlamış olan vintage ve retro konseptleri düğün mekanı süslemelerinde kullanmaları takdire şayan.

• Masa süslemelerinde canlı çiçeklerin kullanılması tabiat harikası bahçeye hoş bir hava katıyor.

Müzik

• Müzik 24:00’e kadar sürüyor. Sonrasında after party alanında saat 03:00’e kadar eğlenceye kaldığın yerden devam etme olanağına sahipsin. Mekanın 70 kişi kapasiteli Retro House adlı kapalı alanı da bu amaçla kullanılabilir.

• Mio Giardino’nun ahşap görünümüyle beğeni kazanan sahnesi ve dans pisti çok şık. Başarılı ışık sistemleri dans pistindeki coşkuyu arttırıyor.

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ile çalışamıyorsun. Bu hizmeti kendi bünyelerinde sunmayı tercih ediyorlar. Muhteşem bir manzaraya sahip mekanda yapılacak dış çekimler ise düğün paketi kapsamında sunulan hizmetlerden.

Düğünlerini burada yapan çiftler mekanın düğün fotoğrafçılarından hayli memnun kalmışlar.

Otopark

Mekanın toplamları 1.000 m²’yi geçen 3 adet geniş otoparkı var. Üstelik ücretsiz vale hizmeti de sunmaktalar.

Alkışlarımız

• İstanbul kır düğünü mekanları arasında tabiat ile bu derecede iç içe olanlar genellikle şehrin epey dışındadır. Mio Giardino ise toplu ulaşıma elverişli merkezi bir lokasyonda bulunuyor.

• Kötü hava koşullarından endişelenmene gerek yok. Bir yağmur sürprizi durumunda büyük şemsiyeler sayesinde vakit kaybetmeden dans pisti ve masaların üstünü kapatabiliyorlar.

• Düğünlerini burada yapan çifte kumrular mekanın yakından ilgili işletmecilerinden ve  sunulan hizmetin kalitesinden hayli memnun kalmışlar.

• Kır bahçesinin aydınlatılmasında kullanılan sistemlerin teknik açıdan başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Mekan ne rahatsız edeci derecede ışıklı ne de loş. Ayrıca, ışık sistemlerinin ağaçları sarıp sarmalayan bir dekorasyon ögesi gibi kullanılması da mekana ayrı bir hava katmış.

• Mio Giardino ile anlaştığın kişi sayısından daha fazla misafir gelirse hemen yeni masalar hazırlıyorlar. Anlaştığın sayının %10’u kadar kişi gelebiliyor.

• Enerjisi jeneratör ile sağlanan mekanda elektrik kesintisi gibi bir aksilik söz konusu değil.

Keşkelerimiz

• Mio Giardino’da aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. İstediğin düğün tarihini alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var.

• İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında istediğin bir tanesi ile anlaşabilmen için opsiyon sunsalar iyi olurdu.

Diğer organizasyonlar

•  Kına geceleri, nişan etkinlikleri, doğum günleri, piknikler, mezuniyet törenleri vb. davetlere ev sahipliği yapan mekan kurumsal etkinlikler için de tercih ediliyor.

Mekan fotoğraflarını görmek istersen, galerimize göz atabilirsin.

Mio Giardino kına gecesi

Mio Giardino’nun muhteşem bir peyzaja sahip bahçesi 2019 bahar ve yazında gerçekleşecek kına gecesi organizasyonları için de tercih edilebilir.

Minimum kişi başı fiyatlar hafta içi 80-100 TL, hafta sonu 100-150 TL aralığında.

Mio Giardino nerede?

Cumhuriyet Mah. Beykoz Cad. No: 70 Beykoz İstanbul

0216 706 2869 no’lu telefondan Yeşim Yüceışık ya da Almula Ergün ile iletişime geçip ayrıntılar hakkında detaylı bilgi alabilir, düğününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Mio Giardino’yu İstanbul düğün mekanları ile kıyaslamak istersen:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları