peçka çatalca
Adres Kaleiçi Mah. Hanice Cad. No:3/A Çatalca / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Peçka Çatalca hakkında

Peçka Çatalca; şehirden uzak ama ulaşımı kolay, yeşillikler içinde, doğa manzaralı bir düğün mekanı. İstanbul’daki izole kır düğünü alternatiflerinden biri. Mekanın organizasyonlara özel açık ve kapalı olmak üzere iki alanı bulunuyor. Bu alanlarda 50 kişilik butik bir organizasyondan 1.000 kişilik kalabalık bir düğüne kadar istediğin etkinliği yapabiliyorsun!

Çatalca Peçka Restaurant, yılın her döneminde hizmet veriyor. Yaz düğünleri bir başka güzel olurken; kış düğünleri de kocaman varillerin içinde yaktıkları ateşlerle davetlilerin içini ısıtıyor.

Etrafı ağaçlarla kaplı, begonyaların kokusunun her yere yayıldığı Peçka Çatalca’da düğün yapmayı bir düşün deriz. Şimdi istersen fiyatlarına bakalım.

Çatalca Peçka düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Peçka’da çiftlere fiyat verilirken; düğün tarihi, menü ve paket seçimi, davetli sayısı gibi kriterler göz önünde bulunduruluyor.
 • Kırmızı ve beyaz etli yemek menüleri var. Dilersen daha uygun fiyatlı olan kokteyl menüyü de tercih edebiliyorsun.
 • Düğününden önce Peçka Çatalca’ya giderek, menü tadımı yapabiliyorsun. Bu sayede için rahat bir şekilde, tadından emin olduğun lezzetleri davetlerine sunma imkanı yakalıyorsun.
 • Mekanın hazır menüleri var, evet. Ama dilersen bu menülerde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsun.
 • Erken rezervasyon yaptıran çiftlere birbirinden güzel indirimleri oluyor. Hem istediğin tarihi alabilmen hem de uygun fiyatlara anlaşabilmen için erken rezervasyon yaptırmayı düşünebilirsin.

Peçka Çatalca’dan net bir rakam almak istersen ‘Fiyat Teklifi Al’ butonu çok işine yarayacak:

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi
 • Çiftler, davetli sayısına göre dilediği alanı değerlendirebiliyor.
 • Kalabalık bir düğün organizasyonundan sonra sadece yakın arkadaşlarınla eğlenmeye devam etmek istersen, kapalı alan hemen after party için hazırlanıyor.
 • Peçka Çatalca’da birden fazla alan olmasına rağmen aynı gün içerisinde sadece bir düğün yapılıyor. Yani çiftin anlaştığı tarihte bütün mekan sadece onlara ait oluyor.
 • Kır bahçesi, çim zeminli olmasıyla ön plana çıkıyor. Buram buram doğa kokuyor her yer!

Düğün paketleri ve organizasyonu

Peçka Et & Mangal Çatalca’da çiftlerin talepleri doğrultusunda farklı paketler oluşturuluyor. Aslında düğün paketlerini birbirinden farklılaştıran en önemli detay; menüler! Paketlerdeki hizmetler genelde standart kalıyor ve menü seçenekleri değişiyor.

Dekorasyon ve süsleme

Peçka Çatalca’nın kapalı alanına baktığımızda rustik konseptin hakim olduğunu görüyoruz. Ahşap masalar, sandalyeler ve bu konsepte uygun aksesuarlar…

Kır bahçesinde düğün organizasyonları için yaptıkları süslemelerde de titiz çalışıyorlar. Masa ve sandalyeleri süslüyor; gelin damat masasının arkasına yerleştirmek üzere çiçekli tak hazırlıyorlar. Ayrıca ağaçlardan sarkıttıkları ampuller de ambiyansı çok daha güzel kılıyor.

Sen de kır düğününe bayılıyorsan: İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Müzik

Mekanda gece 01:00’e kadar müzik devam edebiliyor. Işık ve ses sistemleri de mevcut. Dışarıdan bir firmayla anlaşmana gerek kalmıyor. O zaman dans etmeyene aşk olsun!

Düğün fotoğrafçısı

Peçka Çatalca’nın bünyesinde bir fotoğraf ekibi bulunuyor. Ancak istersen dışarıdan bir ekiple çalışmana da müsaade ediyorlar. Düğün öncesinde albümün için çekim yapmak istersen, mekanın buna uygun birçok köşesi olduğunu bilmelisin. Ağaçların arasında, özenle dekore edilmiş köşelerde dilediğin gibi fotoğraf çektirebilirsin. Peçka’da düğün yapacaksan, fotoğraf çekimlerinde Çatalca’nın doğasından mutlaka faydalanmanı öneriyoruz.

Otopark

Peçka’nın 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de mevcut.

Alkışlarımız

 • Farklı kapasitelerde alan alternatifleri olması gayet iyi.
 • Yılın her döneminde hizmet veriyorlar. Pek sevdiğimiz kış düğünlerini de önemsemelerini sevdik.
 • Düğün ve kına gecesi için çok güzel bir mekan. Ama onun dışında özellikle restoran alanını nikah sonrası yemek organizasyonu için tercih edebilirsin. Bu detay, mangalbaşı seven çiftleri cezbetti bile!
 • Düğün gününde dış çekim yaptırmak isteyen çiftler için Peçka Çatalca çok avantajlı. Çevresinde çok güzel manzaralara sahip birçok alan bulunuyor.
 • Müziğin geç saate kadar devam etmesi çiftlerin çok hoşuna gidecek.
 • Peçka Çatalca’da düğün yapan çiftleri işinde uzman bir organizasyon sorumlusu karşılıyor. Yani kafan karışırsa, soruların olursa her zaman destek alabileceğin biri olduğunu unutmamalısın.
 • Sen de bizim gibi kır düğünü aydınlatmalarına büyük bir sevgi besliyorsan, Peçka’nın ağaçlarındaki sarkıt ışıklandırmalara bayılacaksın.

Çatalca Peçka kına organizasyonu

Çatalca Peçka’da düğünler haricinde de nişan, kına gecesi, doğum günü, kurumsal etkinlik, piknik gibi birçok organizasyon düzenlenebiliyor. Tabii bunların arasında en popüler olanlarından biri kına geceleri!

Mekanın açık ve kapalı alanında kına organizasyonu düzenleyebiliyorsun. Peçka Çatalca kına fiyatları kişi başı 30-50 TL’den başlıyor. Talep edilen hizmetlere göre fiyatlar değişiyor.

Kına geceleri için de mekan tarafından bir organizasyon sorumlusu belirleniyor. Kına gecesinden önce ve organizasyon günü bu sorumlu tarafından her detay kontrol ediliyor. Bu da çiftin kendisini daha rahat hissetmesini sağlıyor.

Peçka nerede?

Adres: Kaleiçi Mah. Hanice Cad. No:3/A Çatalca / İstanbul

Çatalca Peçka’ya özel araçlarla ve toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları