sarıkonaklar garden village
Sarıkonaklar Garden Village Adres Sarıkonaklar Piknik Sok. No:10 Kabakoz – Şile / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Sarıkonaklar Garden Village hakkında

Şehrin karmaşasından uzak ve yemyeşil bölgelerinden birinde bulunan Sarıkonaklar Garden Village, doğanın sunduğu tüm güzellikleri şahane bir organizasyonla birleştiriyor! 2018 yılından bu yana hem konaklama hem de özel davet hizmeti veren mekan, bahçesinden geçen nehirle masalsı bir atmosfer vadediyor. İlk bakışta dikkat çeken bu mekanı verdikleri düğün hizmeti ve talep ettikleri fiyatlar açısından inceledik. Haydi, başlayalım. ?

 • İdeal davetli kapasitesi
 • Mekana ait otopark
 • Açık ve kapalı davet alanı
 • Esnek hizmet anlayışı

sarıkonaklar garden village

Sarıkonaklar Garden Village fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • İstanbul kır düğünü mekanlarına göz gezdirdiğimizde, Sarı Konaklar Garden Village Şile’nin talep ettiği başlangıç rakamları için ortalamanın bir tık üstünde olduğunu söyleyebiliriz.
 • Tabloda da göreceğin üzere kokteylli davetler yemeklilere göre daha uygun oluyor.
 • Düğün gününde davetlilerinin beğenisine sunacağın lezzetler için Sarıkonaklar’ın profesyonel mutfağı ile anlaşabilirsin.
 • Davet öncesinde menü tadımı yapabilir, hatta dilersen değişikliğe de gidebilirsin.
 • Çocuklara özel menü seçenekleri mevcut.
 • Yemek servisi 00:00’da son buluyor.
 • Tamamen kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak için hemen aşağıdaki pembe butonu kullanabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yeşilin her tonunu barındıran bir vadi üzerine konumlandırılan Şile Garden Village’da temiz havaya doyacaksın! Kır düğünleri için hazırladıkları açık alanda özel nikah alanı, sahne ve nehir kıyısı kokteyl bölümü bulunuyor. Burada 200-300 kişilik davetlere rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyorlar. Yine nehir kıyısında bulunan Nefes Cafe adlı kapalı mekanda ise 80-100 kişiyi ağırladıkları birbirinden şahane organizasyonlara imza atıyorlar.

sarıkonaklar garden village

Sarıkonaklar Garden Village düğün paketleri

Sarıkonaklar Garden Village, hayallerindeki geceyi gerçeğe dönüştürme konusunda en çok da arada sağlanacak iletişime önem veriyor. Bu sebeple de düğününü seninle beraber planlayacak profesyonel bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar. Kendisine gönül rahatlığıyla tüm talep ve beklentilerini iletebiliyorsun. Yemek servisi mevcut olan mekanda düğününü ziyafete çevirebilir ya da hafif atıştırmalıklarla tatlı bir kokteyl düzenleyebilirsin.

Süslemeleri de es geçmiyorlar. Sana özel bir gelin yolu oluşturuyor, masaları ve davet alanını zevkine uygun aksesuarlarla donatıyorlar. Organizasyon, davet menüsü ve fotoğraf çekimi konusunda ise oldukça esnek bir anlayışa sahipler. Seni çözüm ortaklarına yönlendirdikleri gibi dışarıdan firmalarla çalışmana da müsaade ediyorlar. Işıklandırmalar, müzikler derken harika bir düğün ortaya çıkıyor! ?

sarıkonaklar garden village

Dekorasyon ve süsleme

Sarıkonaklar Garden Village galerisine göz attıysan, doğanın güzelliği ve huzurunun fotoğraflardan dahi yansıdığını fark etmişsindir. Kendiliğinden muhteşem bir ambiyansa sahip olan davet alanını düğün günün için ise ayrı bir özenle hazırlıyorlar elbette. Sandalyeler, masalar, tüller ve dekoratif ögelerde beyazın hakimiyetini görmek içimizi açtı doğrusu! Enfes bir görünüme sahip olan mekanın diğer dekorasyon ve süsleme detaylarına göz gezdirelim.

 • Bistro, yuvarlak ya da uzun dikdörtgen masalarla davetine uygun bir oturma düzeni ayarlatabilirsin.
 • Kilise tipi nikah tercih ettiğin takdirde beyaz kır sandalyeleri, kuş kafesleri ve beyaz tüllerle süslenmiş bir alan seni bekliyor!
 • Masaları tamamen senin zevklerin doğrultusunda donatıyorlar. İster runner istersen supla kullanabilirsin. Çiçek aranjmanları ile süsleyebileceğin gibi mumlar da ekleyebilirsin.
 • Davet alanında bohem havanın bulunduğunu söyleyebiliriz.

sarıkonaklar garden village

Müzik

Geceni güzelleştirecek ve dans pistinden ayrılamayacağın harika bir sahne hizmeti seni bekliyor. Düğün gününü planlamaya başladığın ilk anda sana daha önce çalıştıkları sanatçı ve orkestraları gösteriyorlar. Bu doğrultuda dilersen mekanın çözüm ortaklarıyla çalışabilir ya da kendi anlaştığın bir müzisyeni getirebilirsin. Müzik 00:00’dan sonra devam etsin dersen, after party imkanın da var!

Fotoğrafçı

Burada çekilecek kareleri hayal edince anında mest olduk diyebiliriz! Harika bir doğa ve nehir manzarasına sahip olan Sarıkonaklar Garden Village’de dış çekimini de yaptırabilirsin. Profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti konusunda da esnek bir anlayış gösteren mekan sayesinde dilediğin firmayla çalışabiliyorsun. Mekanın her bir köşesi ayrı bir fotoğraf alanı olduğundan sana sadece bolca gülümsemek kalıyor! ?

sarıkonaklar garden village

Otopark

İstanbul şehir merkezine biraz uzak bir konumda yer alan bu eşsiz mekana özel aracıyla gelmeyi tercih edecek pek çok konuğunun olacağını tahmin ediyoruz. Bizimle aynı tahmini yapan ve aynı zamanda konaklama hizmeti de veren Sarı Konaklar Garden Village ise otopark gibi bir ihtiyacı es geçmemiş. 75-100 araçlık bir park alanı düğün gününde senin ve davetlilerinin kullanımına açık olacak.

Sarıkonaklar Garden Village diğer organizasyonlar

Sadece düğün organizasyonları değil; nişan, söz, kına gecesi gibi özel davetlerin için de Sarı Konaklar Garden Village Şile ile anlaşabilirsin. Şirket içi aktiviteler, açılışlar, bayi toplantısı, resepsiyon gibi kurumsal etkinlikler için de hizmet verdiklerini belirtmeden geçmeyelim. Sen sadece ne tür bir organizasyon istediğinden bahsediyorsun, Sarıkonaklar’ın ekibi gerçekleştiriyor. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmeyi unutma.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sarı Konak Hotel olarak da hizmet veren bir mekan. Burada balayı süiti ayarlatabilirsin! Şehir dışından gelecek ve konaklamaya ihtiyacı olacak konukların için ise erken rezervasyon imkanından yararlanabilirsin.
 • Davet alanlarında yarattıkları zarif ve uyumlu dekorasyona bayıldık.
 • Sarıkonaklar Garden Village her ne kadar şehir merkezine biraz uzakta bulunsa da doğayla iç içe ve izole bir alan isteyenler için birebir!
 • Düğün gününde almak istediğin hizmetler için seni hiç kısıtlamıyorlar. Fotoğraf çekimi, yemek servisi ya da organizasyon… Bu konularda istediğin bir firmayla çalışabiliyorsun.
 • Dans etmeyi seven çiftler için ise harika bir haberimiz var. Normalde gece yarısında son bulan müzik yayınını after party sayesinde uzatabilir, sabahın ilk ışıklarına dek eğlenebilirsin!

sarıkonaklar garden village

Sarıkonaklar Garden Village nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sarıkonaklar Piknik Sok. No:10 Kabakoz – Şile / İstanbul

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Şile ilçesinde yer alan Sarıkonaklar Garden’a ulaşmanın seni ya da davetlilerini biraz zorlayabileceğini düşünebilirsin. Şahsi araç tercih edecekler için açık adresi hemen yukarıya iliştirdik. Fakat hiç şüphen olmasın, buraya özel araçlar dışında toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım mümkün! 139A numaralı otobüsü kullanarak Orman Okulu Durağı’nda indiğinde mekan yürüme mesafesinde kalıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları