Senfoni Garden Kır Düğünü
Adres Polonezköy Mah, Polonezköy Yolu 5. km Beykoz / İstanbul
Telefon 0850 532 1891

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Senfoni Garden hakkında

2018 mayısında hizmete giren kır bahçesi için 3-4 ay öncesinden rezervasyon yapmış olan çiftler, mekan işletmecileriyle anlaştıklarında Senfoni Garden henüz bir projeden ibaretmiş. Bu yüzden düğün tarihleri yaklaştıkça “Acaba proje yetişecek mi?” diye endişelenen çiftler olmuş. Düğün günü gelip çattığında ise kendilerine anlatıldığından daha güzel bir mekan ile karşılaşmışlar. Kısacası geçtiğimiz yılın baharından itibaren çifte kumruları ağırlamaya başlamış ve ilk sınavını başarıyla vermiş olan Senfoni Garden, enerjik işletmecileri ve yakından ilgili çalışanları ile İstanbul kır düğünü mekanları arasındaki rekabete hızlı bir giriş yapmış. Doğa harikası Polonezköy Tabiat Parkı dahilinde yer alan iki farklı bahçeden meydana gelen Senfoni Garden, fiyat-performans açısından en başarılı mekanlar arasında. Öyle ki kır düğünü için önerdikleri rakamlar klasik konseptlerdeki birçok salonunun dahi altında kalıyor.

Dört bir yanı yemyeşil ağaçlarla dolu bu şirin mi şirin bahçenin doğal güzelliğinin yanı sıra peyzaj mimarisi ve dekorasyonu da bir hayli başarılı. Etrafı beyaz çitlerle çevrilmiş bahçenin birçok yerinde ahşap ögelere yer verilmiş. Dans pisti de yine tamamen ahşap kullanılarak dizayn edilmiş. Kısacası, Senfoni Garden İstanbul dahilinde ancak Rize ve Artvin’de bulunabilecek güzellikte doğayla iç içe yemyeşil bir atmosfer sunuyor. Hava karardıktan sonra yanan ampuller ise kır bahçesine sıcak ve samimi bir hava katıyor. Mekan atmosferine yakından tanıklık etmek istersen şirin kır bahçesinde gerçekleşen çeşitli düğünlerden meydana getirilmiş bir kolaj halindeki tanıtım videolarını izlemeni tavsiye ederiz:

Senfoni Garden düğün fiyatları

 • Senfoni Garden’ın önerdiği rakamlar İstanbul kır düğünü fiyatları ortalamasına göre çok daha makul.
 • Düğün öncesinde mekan işletmecilerinden randevu alıp menü tadımında bulunabilme imkanına sahipsin. İstersen damak tadına uygun değişiklikler yapma şansın da var.
 • Senfoni Garden minik davetlilerin için özel menü seçenekleri de sunuyor.
 • 23:00’e kadar iştah açıcı yemekler davetlilerine servis edilmeye devam edecek.
 • İstediğin bir catering firması ile anlaşma şansın da var.

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi
Konaklama kapasitesi 250-500 kişi

Düğün paketleri ve organizasyonu

• Senfoni Garden yıl boyunca her çiftin beğeni ve bütçesine hitap edebilecek kampanyalı düğün paketleri sunuyor. Mekanın tüm menülere dahil olan hizmetlerinden birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Karşılama hostesi hizmeti.
  • Sen ve eşin düğüne hazırlanırken davetlilerine karşılama kokteyli servisi yapılması.
  • Son teknoloji ışık ve ses sistemleri.
  • Organizasyon sorumlusu tahsis edilmesi.
  • Gelin damat hazırlık odası.
  • Volkan gösterisi.
 • İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında beğendiğin bir tanesi ile anlaşma ve bu özel gün için profesyonel hizmet alma şansına sahipsin.
 • Düğünlerini burada yapan bir çiftin mekan işletmecileri hakkında ifade ettikleri görüşlerini dinlemek istersen:

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

 • Senfoni Garden Polonezköy, her beğeniye hitap edebilecek çeşitlilikte 5 farklı süsleme konsepti sunuyor.
 • Tercih elbette senin ama kır bahçesinde ahşaba ağırlık verilmesi dolayısıyla mekanın ruhunu en iyi rustik süslemelerin yansıtacağını söyleyebiliriz.
 • Gelin yolu objeleri de yine beş farklı gruba ayrılmış. Dilediğini seçmekte özgürsün.
 • Bir diğer gelin ise dekorasyon konusunda duyduğu beğeniyi şöyle dile getirmiş:

Müzik

 • Senfoni Garden’da dans ve müzik saat 01:00’e kadar duraksamaksızın sürüyor.
 • Geceye after party alanında devam etme olanağı da sunuyorlar.
 • Ahşap görünümüyle şık, daire nizamında geniş bir dans pistleri var.
 • Düğünlerini burada yapan çifte kumrular mekanın sağladığı DJ’den hayli memnun kaldıklarını yorumlarında belirtmişler.

Düğün fotoğrafçısı

• Dışarıdan kendi anlaşacağın bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanı istemiyorlar. Bu hizmeti kendi bünyelerinde sunmayı tercih ediyorlar.

Otopark

 • Şehrin gürültü ve keşmekeşinden uzak böylesi bir kır düğünü mekanı için yeterli kapasitede bir otopark olmazsa olmaz. Neyse ki Senfoni Garden’ın 250 araçtan daha geniş kapasiteye sahip bir otoparkı mevcut.
 • Mekanın ücretsiz vale hizmeti sunduğunu da yeri gelmişken belirtelim.

Alkışlarımız

 • Doğayla bu derece iç içe bir atmosfer vadedebilen sınırlı sayıda İstanbul kır düğünü mekanı arasında yer alıyor.
 • Yağmur sürprizlerinden endişelenmene gerek yok. Olumsuz hava koşulları söz konusu olursa bahçenin üzerini hemen tente ile kapatıyorlar.
 • Yine benzer şekilde elektrik kesintisi tehlikesi karşısında jeneratör sistemleri mevcut.
 • Benzer konseptlere göre dizayn edilmiş her iki bahçe de gayet hoş.
 • Senfoni Garden Kır Bahçesi’ni İstanbul düğün mekanları ile karşılaştırıp genel bir fikir edinmek istersen şu içeriğimize göz atabilirsin:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

Keşkelerimiz

Fiyat-performans açısından en makul İstanbul düğün mekanları arasında yer alan Senfoni Garden’ın yaz düğün takvimi daha şubat ayı başlarından itibaren hızla dolmaya başladı. Keşke dememek için elini çabuk tutup mekan yetkilileriyle iletişime geçmende fayda var.

Bir de istediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşma şansın olsaydı keşke.

Diğer organizasyonlar

Senfoni Garden, kır düğünlerinin yanı sıra doğum günleri, nişan etkinlikleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, piknikler, partiler gibi bireysel organizasyonlara; açılışlar, bayi toplantıları, davetler, resepsiyonlar, mezuniyet törenleri gibi kurumsal etkinliklere de yer veriyor.

Senfoni Garden Beykoz’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Polonezköy Mah, Polonezköy Yolu 5. km

FSM Köprüsü Kavacık çıkışından sonra Acerkent’ten yola çıkıp Polonezköy Yolu 5. km’de Senfoni Garden’a ulaşmak mümkün. Ümraniye tarafından gelişlerde ise Çavuşbaşı Caddesi’nden Polonezköy’e devam eden yolu takip edip Polonezköy Tabiat Parkı’na girmek gerekiyor. Sonrasında Öztürk Çiftliği içierisinde bulunan mekana erişilebiliyor.

0850 532 1891 numaralı telefondan Şaban Çelikçi ile görüşüp düğün fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

14 YORUMLAR

 1. Düğün günümüze kadar az iletişim kursakta güveniyordum. Düğünümüzde anlaştığımız kişi sayısının yarısı kadar davetli gelebildi, buna rağmen hemen herkes garsonların ilgisizliğinden bahsetti. Duyunca çok üzüldüm. Bazı masalara meyve servisi yapılmamış. Hatta anne babamızın olduğu masaya bile…Çimler çamurluydu, girişe ve misafir masalarının aralarına birşeyler serileceği söylendi düğün başında, kız kardeşim 4,5 kez hatırlatmasına rağmen serilmedi, eteklerimiz çamur içinde kaldı. herkes kendisi garsona ulaşıp bir şeyler istemiş ve garsonlar sürekli bahşiş istemişler… DJ özellikle çok kötüydü. Düğün öncesi halaydan Türkçe pop’a, yabancı pop’a kadar başlıklar halinde ayırarak tertemiz bir liste verdim ama ilk dans müziğinin ardından erik dalı çaldı ve sonrasında yine kendi kafasına göre takıldı. İki kez yanına gidip listede ne varsa lütfen çalın dedim. Buna rağmen resmen gülerek kafasına göre takıldı… Düğünde kimse gerginlik olmasın ağzımızın tadı bozulmasın diye bir şey demedi. Belki de tabiri yerindeyse Eli değnekli davransaydık hizmet böyle olmayacaktı. Ama olması gereken bu olmamalı. Topu topu 8 masa vardı düğünde ve iki katı ücret ödendi. En azından biraz olsun daha bile özenli olunabilecekken tam aksine yapılması gerekenler bile yapılmadı. Eşimle gerçekten çok üzüldük….

 2. Birçok yer ile görüştük fakat en çok içimize sinen yer oldu Senfoni. Bize vadettikleri her şeyi harfiyen yerine getiren tüm verdikleri sözleri tutan, hiçbir şekilde en ufak sorun yasatmayan en güzel gününüzü size en özel sekilde yasatan ve hayalimdeki kır düğünü konseptini aynen yerine getiren iyi ki seçmişsiz dediğimiz harika mekan! Her şey için tekrardan çok çok teşekkür ediyoruz.

 3. Merhabalar arkadaslar , ben ve esimin hayali guzel bir kir dugunuydu , istanbulda birkac arkadasimin da ove ove bitiremedigi yer olarak bizi senfoni gardena goturduler , Şaban beyle tanistik ve bize cok ama cok yardimci oldu , tek bir istek hakki dahi bize birakmadan bizim unuttuklarimiz dahil herseyi mukkemmel organize etti , hayatimin en guzel 6 saati orada gecti diyebilirim , olaganustu ilgi,alaka ve cok guzel bir kir dugunu alaniydi . Hersey icin cok tesekkur ederim tekrardan ve burayi siddetle tavsiye ederim iyi gunler , mutlu dugunler 🙂

 4. Merhabalar arkadaslar , ben ve esimin hayali guzel bir kir dugunuydu , istanbulda birkac arkadasimin da ove ove bitiremedigi yer olarak bizi senfoni gardena goturduler , Şaban beyle tanistik ve bize cok ama cok yardimci oldu , tek bir istek hakki dahi bize birakmadan bizim unuttuklarimiz dahil herseyi mukkemmel organize etti , hayatimin en guzel 6 saati orada gecti diyebilirim , olaganustu ilgi,alaka ve cok guzel bir kir dugunu alaniydi . Hersey icin cok tesekkur ederim tekrardan ve burayi siddetle tavsiye ederim iyi gunler , mutlu dugunler 🙂

 5. Şimdi size öyle bir mekandan bahsedeceğim ki mekanı gidip gördüğünüzde hayallerinizi süsleyen her şeyi burada bulabileceksiniz. Ergün bey ve Şaban bey inanılmaz tecrübeli ve anlayışlılar. Bu özel günümü onlarla, böylesine harika bir mekanda paylaştığım için çok mutluyum. Düğün süreci oldukça stresli ve en önemli konulardan biri düğün mekanı. Eğer aklınızda kır düğünü yapmak varsa ve İstanbul’daysanız ( İstanbul da ki bütün kır düğünü mekanlarını gezmiş biri olarak söylüyorum ) Senfoni Garden ekibine kendinizi bırakabilirsiniz. Mekan olağanüstü güzel, yemekler çok lezzetliydi ve fiyat performans olarak bakıldığında gerçekten verilen hizmet kalitesinin çok altında ücret alıyorlar. Organizasyonla ilgilenen Selma hanım müthiş ilgili ve harika iş çıkarıyor. Bütün misafirlerimiz başta uzak diye söylenseler de mekanı görünce bana hak verdiler. Şaban beye, Ergün beye, organizasyonla ilgilenen Selma hanıma ve bütün Senfoni Garden ekibine herşey için çok teşekkür ederim

 6. Düğün, genel olarak herkesin ilk defa yaptığı bir şey; bu sebeple her detayına hakim olabilmek imkansız. Böyle anlarda sırtınızı işin her detayından anlayan, profesyonel bir ekibe yaslayabilmek çok önemli. Düğün günümüz sağlık sorunları sebebiyle tatsız başladı, ancak harika bitti. Bunda Senfoni Garden’ı seçmiş olmamızın payı çok büyük. Özellikle Nuran Hanım, size çok çok teşekkür ederiz. Aklımıza takılan her konuda (başkasının görevi olan konular da dahil olmak üzere) bize destek oldunuz ve kaygılarımızı gidererek bize harika hizmet verilmesini sağladınız. Alper Bey’e de desteği ve yönlendiriciliği için teşekkür ederiz. Kalabalığın nabzına göre müziği nasıl yönlendirmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Ayrıca bir genç bir beyefendi daha vardı bizi asiste eden (İsmini hatırlayamadığım için çok özür dilerim!!). Mehmet diye hatırlıyorum, yanlış olmasın. Gece boyunca her anda bizi yönlendirdi. Çok iyi bir yönetmen oldu 🙂 Kendisine de desteği için teşekkürler. Özetle süper bir ekiple muhteşem bir düğün yaşadık. Yani utanmasak, halimiz vaktimiz olsa bir düğün daha yapıcaz orada, öyle diyelim 😀 😀 😀 Kesinlikle tavsiye ediyoruz!!

 7. Hayalimde ki yerde düğün yapmak inanılmaz büyük bir mutluluk. Bazı kişiler uzak diyebilir, yağmur yağabilir diyebilir. Kesinlikle hiç kimseyi dinlemeyin ve sadece hayalinizi gerçekleştirin. Çünkü şehir trafiğinden uzak ve yağmur harika bir mekan. Başta Ergün bey, Mehmet bey, Dj Alper bey, fotoğrafcımız olmak üzere ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Rüya gibi bir düğünüm oldu. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Gelen misafirlerimiz dahi çok beğendi. Mekan masallardaki gibi.

 8. 29.08.2020 tarihinde gerçekleşen nişan törenimizi bu zorlu pandemi sürecinde her bir noktasında desteğini esirgemeden, hayallerimizin de ötesine taşıyarak bize masal gibi bir gece yaşattığı için SENFONİ GARDEN ailesine çok teşekkür ederiz. Başta Ergun Bey ve Nuran Hanım olmak üzere, organizasyon ekibi, dj, ve çekim ekibi sürekli bizimle iletişim halinde istediğimiz her şeyi gerçekleştirmek için yanımızda oldular. Gerek tadım günleri gerekse örnek davetlere katılım ile gecemizin provasını yapma imkanı sağladıkları için her birine teşekkür ederiz. Açık havada kır nişanı, düğünü düşünen herkese önereceğimiz Senfoni Garden sevdikleriniz ile geçireceğiniz unutulmaz bir geceyi size sunuyor.

 9. 23 ağustos 2020 tarihinde senfoni garden da gerçekleşen düğünümüzde en başından bu yana ilgisini hiç eksik etmeyen Şaban Bey’e Sonrasında hayallerimdeki bahçeyi misafirlerimiz için hazırlayan Nurdan hanım’a çok çok teşekkür ediyoruz Bu sıkıntılı süreçte bizlere destek olarak morelimizi en üst seviyede tutmaya çalışan harika bir ekipe sahipler Düğünün başından sonuna kadar dolu dolu eğlendiğimiz herkesin çok beğendi bir düğün oldu Misafirlerimzden En çok Gelen olumlu yorum ise Onlarla restoran da gibi ilgilenen garsonlaraydı Hiç bir masayı aksatmadan birebir ilgilendiler. Bu kadar güzel bir ekipTen bu kadar güzel bir düğün çıkabilirdi herkese sonsuz teşekkürlerizi sunuyoruz terddüt etmeden anlaşabileceğiniz doğanın içinde ve asla sıkıntı yaşamıyacağınız bir mekan herkese tavsiye edebiliriz gönülden Burcu & Melih

 10. Çok samimi yönetimi ile en özel günü en iyi şekilde yaşadık. Garsonundan dj ye herşey harikaydı. Yemeklerin lezzeti inanılmazdı. Düğün yemeği önyargısı tamamen yıkıldı. Elit bir restoranda yemek yediğini hissetti tüm davetlilerimiz. Teşekkürler Senfoni Garden

 11. Polonezköy tabiat parkında çok doğal bir mekan. Bu doğallığın yanında çok samimi işini iyi bilen ekiple en özel gününüzü harika yaşayaksınız. Yemekleri çok lezzetli. Tüm davetlilerimiz bu konuda hem fikirdi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.