Senfoni Garden Kır Düğünü

 

Adres Polonezköy Mah, Polonezköy Yolu 5. km Beykoz
Telefon 📞 0216 706 6572

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Senfoni Garden hakkında

2018 mayısında hizmete giren kır bahçesi için 3-4 ay öncesinden rezervasyon yapmış olan çiftler, mekan işletmecileriyle anlaştıklarında Senfoni Garden henüz bir projeden ibaretmiş. Bu yüzden düğün tarihleri yaklaştıkça “Acaba proje yetişecek mi?” diye endişelenen çiftler olmuş. Düğün günü gelip çattığında ise kendilerine anlatıldığından daha güzel bir mekan ile karşılaşmışlar. Kısacası geçtiğimiz yılın baharından itibaren çifte kumruları ağırlamaya başlamış ve ilk sınavını başarıyla vermiş olan Senfoni Garden, enerjik işletmecileri ve yakından ilgili çalışanları ile İstanbul kır düğünü mekanları arasındaki rekabete hızlı bir giriş yapmış. Doğa harikası Polonezköy Tabiat Parkı dahilinde yer alan iki farklı bahçeden meydana gelen Senfoni Garden, fiyat-performans açısından en başarılı mekanlar arasında. Öyle ki kır düğünü için önerdikleri rakamlar klasik konseptlerdeki birçok salonunun dahi altında kalıyor.

Dört bir yanı yemyeşil ağaçlarla dolu bu şirin mi şirin bahçenin doğal güzelliğinin yanı sıra peyzaj mimarisi ve dekorasyonu da bir hayli başarılı. Etrafı beyaz çitlerle çevrilmiş bahçenin birçok yerinde ahşap ögelere yer verilmiş. Dans pisti de yine tamamen ahşap kullanılarak dizayn edilmiş. Kısacası, Senfoni Garden İstanbul dahilinde ancak Rize ve Artvin’de bulunabilecek güzellikte doğayla iç içe yemyeşil bir atmosfer sunuyor. Hava karardıktan sonra yanan ampuller ise kır bahçesine sıcak ve samimi bir hava katıyor. Mekan atmosferine yakından tanıklık etmek istersen şirin kır bahçesinde gerçekleşen çeşitli düğünlerden meydana getirilmiş bir kolaj halindeki tanıtım videolarını izlemeni tavsiye ederiz:

Senfoni Garden düğün fiyatları

Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 50-80 TL Hafta içi 50-80 TL
Hafta sonu 80-100 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • Senfoni Garden’ın önerdiği rakamlar İstanbul kır düğünü fiyatları ortalamasına göre çok daha makul.
 • Düğün öncesinde mekan işletmecilerinden randevu alıp menü tadımında bulunabilme imkanına sahipsin. İstersen damak tadına uygun değişiklikler yapma şansın da var.
 • Senfoni Garden minik davetlilerin için özel menü seçenekleri de sunuyor.
 • 23:00’e kadar iştah açıcı yemekler davetlilerine servis edilmeye devam edecek.
 • İstediğin bir catering firması ile anlaşma şansın da var.

Kapasite

Yemekli Kapasite 500-750
Açık Hava Kapasitesi 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 100-200
Kokteyl Kapasitesi 500-750
Otopark Kapasitesi 250-500

Düğün paketleri ve organizasyonu

• Senfoni Garden yıl boyunca her çiftin beğeni ve bütçesine hitap edebilecek kampanyalı düğün paketleri sunuyor. Mekanın tüm menülere dahil olan hizmetlerinden birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Karşılama hostesi hizmeti.
  • Sen ve eşin düğüne hazırlanırken davetlilerine karşılama kokteyli servisi yapılması.
  • Son teknoloji ışık ve ses sistemleri.
  • Organizasyon sorumlusu tahsis edilmesi.
  • Gelin damat hazırlık odası.
  • Volkan gösterisi.
 • İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında beğendiğin bir tanesi ile anlaşma ve bu özel gün için profesyonel hizmet alma şansına sahipsin.
 • Düğünlerini burada yapan bir çiftin mekan işletmecileri hakkında ifade ettikleri görüşlerini dinlemek istersen:

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

 • Senfoni Garden Polonezköy, her beğeniye hitap edebilecek çeşitlilikte 5 farklı süsleme konsepti sunuyor.
 • Tercih elbette senin ama kır bahçesinde ahşaba ağırlık verilmesi dolayısıyla mekanın ruhunu en iyi rustik süslemelerin yansıtacağını söyleyebiliriz.
 • Gelin yolu objeleri de yine beş farklı gruba ayrılmış. Dilediğini seçmekte özgürsün.
 • Bir diğer gelin ise dekorasyon konusunda duyduğu beğeniyi şöyle dile getirmiş:

Müzik

 • Senfoni Garden’da dans ve müzik saat 01:00’e kadar duraksamaksızın sürüyor.
 • Geceye after party alanında devam etme olanağı da sunuyorlar.
 • Ahşap görünümüyle şık, daire nizamında geniş bir dans pistleri var.
 • Düğünlerini burada yapan çifte kumrular mekanın sağladığı DJ’den hayli memnun kaldıklarını yorumlarında belirtmişler.

Düğün fotoğrafçısı

• Dışarıdan kendi anlaşacağın bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanı istemiyorlar. Bu hizmeti kendi bünyelerinde sunmayı tercih ediyorlar.

Otopark

 • Şehrin gürültü ve keşmekeşinden uzak böylesi bir kır düğünü mekanı için yeterli kapasitede bir otopark olmazsa olmaz. Neyse ki Senfoni Garden’ın 250 araçtan daha geniş kapasiteye sahip bir otoparkı mevcut.
 • Mekanın ücretsiz vale hizmeti sunduğunu da yeri gelmişken belirtelim.

Alkışlarımız

 • Doğayla bu derece iç içe bir atmosfer vadedebilen sınırlı sayıda İstanbul kır düğünü mekanı arasında yer alıyor.
 • Yağmur sürprizlerinden endişelenmene gerek yok. Olumsuz hava koşulları söz konusu olursa bahçenin üzerini hemen tente ile kapatıyorlar.
 • Yine benzer şekilde elektrik kesintisi tehlikesi karşısında jeneratör sistemleri mevcut.
 • Benzer konseptlere göre dizayn edilmiş her iki bahçe de gayet hoş.
 • Senfoni Garden Kır Bahçesi’ni İstanbul düğün mekanları ile karşılaştırıp genel bir fikir edinmek istersen şu içeriğimize göz atabilirsin:

İstanbul Düğün Mekanları İçin Dev İnceleme

Keşkelerimiz

Fiyat-performans açısından en makul İstanbul düğün mekanları arasında yer alan Senfoni Garden’ın 2019 yazı düğün takvimi daha şubat ayı başlarından itibaren hızla dolmaya başladı. Keşke dememek için elini çabuk tutup mekan yetkilileriyle iletişime geçmende fayda var.

Bir de istediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşma şansın olsaydı keşke.

Diğer organizasyonlar

Senfoni Garden, kır düğünlerinin yanı sıra doğum günleri, nişan etkinlikleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, piknikler, partiler gibi bireysel organizasyonlara; açılışlar, bayi toplantıları, davetler, resepsiyonlar, mezuniyet törenleri gibi kurumsal etkinliklere de yer veriyor.

Senfoni Garden Beykoz’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Polonezköy Mah, Polonezköy Yolu 5. km

FSM Köprüsü Kavacık çıkışından sonra Acerkent’ten yola çıkıp Polonezköy Yolu 5. km’de Senfoni Garden’a ulaşmak mümkün. Ümraniye tarafından gelişlerde ise Çavuşbaşı Caddesi’nden Polonezköy’e devam eden yolu takip edip Polonezköy Tabiat Parkı’na girmek gerekiyor. Sonrasında Öztürk Çiftliği içierisinde bulunan mekana erişilebiliyor.

📞 0216 706 65724 numaralı telefondan Şaban Çelikçi ile görüşüp 2019 düğün fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

1 Yorum

 1. Düğün günümüze kadar az iletişim kursakta güveniyordum. Düğünümüzde anlaştığımız kişi sayısının yarısı kadar davetli gelebildi, buna rağmen hemen herkes garsonların ilgisizliğinden bahsetti. Duyunca çok üzüldüm. Bazı masalara meyve servisi yapılmamış. Hatta anne babamızın olduğu masaya bile…Çimler çamurluydu, girişe ve misafir masalarının aralarına birşeyler serileceği söylendi düğün başında, kız kardeşim 4,5 kez hatırlatmasına rağmen serilmedi, eteklerimiz çamur içinde kaldı. herkes kendisi garsona ulaşıp bir şeyler istemiş ve garsonlar sürekli bahşiş istemişler… DJ özellikle çok kötüydü. Düğün öncesi halaydan Türkçe pop’a, yabancı pop’a kadar başlıklar halinde ayırarak tertemiz bir liste verdim ama ilk dans müziğinin ardından erik dalı çaldı ve sonrasında yine kendi kafasına göre takıldı. İki kez yanına gidip listede ne varsa lütfen çalın dedim. Buna rağmen resmen gülerek kafasına göre takıldı… Düğünde kimse gerginlik olmasın ağzımızın tadı bozulmasın diye bir şey demedi. Belki de tabiri yerindeyse Eli değnekli davransaydık hizmet böyle olmayacaktı. Ama olması gereken bu olmamalı. Topu topu 8 masa vardı düğünde ve iki katı ücret ödendi. En azından biraz olsun daha bile özenli olunabilecekken tam aksine yapılması gerekenler bile yapılmadı. Eşimle gerçekten çok üzüldük….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.