Valentina Event Adres Erzene Mah. İstanbul Cad. No:56 Bornova / İzmir
Valentina Event Telefon 0232 335 5026

Fiyat Teklifi Al

Valentina Event hakkında

2021 yılından faaliyete başlayan Valentina Event İzmir Bornova’nın Erzene mevkiinde yer alıyor. Yeni açılmış düğün mekanlarının getirdiği yüksek hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım gibi birçok avantajı kendilerinde görebiliyoruz. Mekanda daha çok yaz ve ilkbahar dönemlerinde düğünler düzenleniyor. Yemyeşil alanlarıyla çiftlerin gönüllerini fethetmeyi çok iyi biliyorlar. Öne çıkan özellikleri ise şöyle:

 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
 • Doğayla iç içe konum
 • Çocuk oyun alanı
 • Havuz başı organizasyonu
 • Taze ürünlerle yapılan lezzetli yemekler

Valentina Event düğün fiyatları

 • İzmir kır düğünü mekanlarından Valentina Event’in fiyatları bütçeni sarsmayacak cinsten.
 • Fiyatları seçtiğin menünün içeriğine ve düğün tarihine göre değişiklik gösteriyor.
 • Kırmızı/beyaz etli menülerin yanı sıra atıştırmalık ve mezelerin servis edildiği kokteyl menülerini de tercih edebiliyorsun.
 • Beslenme alışkanlıkları farklı olan konukların için de çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menüler hazırlayabiliyorlar.
 • Tablodaki rakamlar başlangıç paketleri için geçerli. Tamamen sana özel bir fiyat almak için mekanla iletişime geçmen gerekiyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi Kapalı alan yok

Valentina Event düğün paketleri

Valentina Event’in de diğer düğün mekanları gibi birbirinden farklı hizmetler barındıran ve farklı bütçelere hitap eden paketleri bulunuyor. Bu paketler dahilinde organizasyon sorumlusu, yemek/kokteyl servisi, menü tadımı, fotoğraf ve video çekimi, DJ, canlı müzik ekibi, servis personelleri, mekan süslemesi, otopark, vale gibi çok sayıda hizmet sunuyorlar.

Dekorasyon ve davet alanı

 • Valentina Event’in çok geniş bir alanı bulunuyor.
 • Bahçelerini iki kısma bölerek farklı davet alanları oluşturmuşlar.
 • Davet alanlarında 600 ve 800 kişiye kadar konuk ağırlama kapasiteleri bulunuyor.
 • Alanın tam ortasında geniş bir dans pisti var.
 • Yuvarlak masalar ve katlanır sandalyeler kullanmayı tercih etmişler.
 • Süslemelerde beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılıyor.
 • Masaların üzerini örtüler, çiçek aranjmanları ve suplalarla donatıyorlar.

Karar vermeden önce ilçedeki diğer düğün mekanlarına da göz atmak istersen: En İyi Bornova Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Müzik

Buranın en sevdiğimiz özelliklerinden biri dans pistinin konumu oldu. Öyle ki; tüm davetlilerinin görebileceği şekilde, davet alanının tam ortasına yerleştirilmiş. Pisti çevreleyen havuzun üzerindeki minik köprülerden geçip, geniş pistte gece 00:00’a kadar dans etmenin keyfini çıkarabilirsin! Mekanın anlaşmalı DJ’i ve canlı müzik ekibi de işlerinde oldukça iyi, bizden söylemesi.

Düğün fotoğrafçısı

Valentina Event Bornova, düğün paketi dahilinde fotoğraf ve video hizmeti de sunuyor çiftlere. Düğününün başından sonuna kadar birbirinden güzel kareler çekiliyor ve tüm organizasyon video kaydına alınıyor. Düğününü burada yapacaksan, fotoğraf çekimi için de ekstra bir mekan aramana gerek kalmıyor. Zaten her yer yeşil, her yer ağaç!

Otopark

Şimdi hazırlanmışsın süslenmişsin, aracına binmişsin, gitmişsin yakınının düğününe. Kendini eğlenceye bu kadar odaklamışken kim uğraşacak park yeri aramayla! Valentina Event’in bünyesindeki otopark sayesinde hiç böyle sorunlarla uğraşmaya gerek kalmıyor. Otoparkın 500-750 aracın kullanabileceği kadar geniş bir alanı var. Vale hizmetleriyle de davetlilerin memnuniyetini kazanmayı çok iyi biliyorlar.

Valentina Event diğer organizasyonlar

Valentina Event, grup etkinliklerine ve davetlere ev sahipliği yapan bir yer. Zaten ismindeki ‘Event’ kelimesinden de bunu anlıyoruz. Mekanda kır düğünlerinin yanı sıra kına gecesi, nikah töreni, nişan, söz, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, kurumsal davet, bayi toplantısı organizasyonları da düzenleniyor. Bunlar için de mekan yetkilileriyle iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Valentina Event, ağaçlarla çevrili bir davet alanına sahip. Yani kır düğünü ruhunu buram buram hissedeceğin bir alan oluşturmuşlar diyebiliriz.
 • Doğal çimenle kaplı zemini ise insanın tüm fazla elektriğini alıp götürüyor!
 • Mekanda kullanılan ekipmanların kaliteleri açısından gerçekten çok iyi. Ses, aydınlatma, jeneratör gibi teknolojik sistemlerle donatılmış durumdalar.
 • Valentina Event’in beraber çalıştığı çözüm ortakları var. Ama dilersen dışarıdan başka fotoğrafçıyla veya organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsun. Çiftleri kısıtlamamalarını çok sevdik.
 • Dans pistinin etrafını saran havuz detayı çok hoş! Bu, aynı zamanda çok da sık görmediğimiz bir dans pisti tasarımı. Az rastlanan, farklılık yaratan yerleri bir başka seviyoruz.

Valentina Event nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Erzene Mah. İstanbul Cad. No:56 Bornova / İzmir

Telefon: 0232 335 5026

Valentina Event, İzmir’in en popüler ilçelerinden biri olan Bornova’da yer alıyor. Bu sayede de buraya ulaşım sağlamak çok kolay. Yukarıdaki adresi kullanarak mekana özel aracınla ulaşabileceğin gibi toplu taşıma araçlarıyla da buraya gelmen mümkün. Şehir merkezine yakınlığıyla bilinen Valentina Event’in otoparkını kullanabileceğini de tekrar hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.