çamlık garden
Adres Kireçburnu Mah. Aykut Barka Cad. Çam Yolu Sok. 47/1 Tarabya Sarıyer/İstanbul
Telefon 0212 963 0764

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Çamlık Garden hakkında

Sarıyer Tarabya’da bulunan Çamlık Garden, Boğaz manzaralı düğün mekanları arasında yer alıyor. Çam ağaçları ile deniz mavisinin birleştiği Çamlık Garden, enfes manzarasıyla hayranlık uyandırıyor. Mis gibi çam kokusu, asil dekorasyonu, profesyonel hizmet kalitesiyle Avrupa Yakası düğün mekanları içinde çiçek gibi bir yer.

Çamlık Garden’ın bulunduğu yerle ilgili bir hikaye de var. Söylentiye göre çok eski zamanlarda birbirini seven bir çift kaçıp buraya saklanmış, çam ağaçları da bu çiftin gizli aşkına tanıklık ederek köklerini salmışlar.

Genellikle açık hava düğün mekanı olarak değerlendirilse de camekanlı kapalı salonu da gayet şık. Üstelik Boğaz manzarası kapalı alanda da keyifle seyredilebiliyor. Her mevsim düğün için uygun Sarıyer düğün mekanlarından.

Benzer lokasyonda ve konseptteki İstanbul düğün mekanlarının fiyatlarına göre rakamlar normal diyebiliriz. Yemekli düğün fiyatları kişi başı ortalama 100 TL civarında. Kokteyl düğün, hafta içi-hafta sonu ve dönemse kampanyalara göre fiyatlar değişebiliyor.

Yemyeşil ağaçlarla kaplı masal evreninin andıran keyifli bahçesinden davet alanına geçişi gösteren videoyu mutlaka izle. Çamlık Garden’ın kapalı salonu da kamera altına alınmış, bizlere fikir vermişler, çok iyi olmuş.

Çamlık Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Çamlık Garden’ın düğün fiyatları menüdeki yemeklerin çeşidine göre değişiyor. Kokteyl ikramları tabii ki daha uygun fiyatta. Menülerine dair ayrıntılı bilgiyi almak için paylaştığımız telefon numarasını arayabilirsin.
 • Bu güzel mekanda düğün yapacaksan yemeklerin tadına önceden bakabiliyor, değişiklik istersen mutfak ekibine iletebiliyorsun.
 • Tüm misafirlerinin damak tadına uygun zengin mutfakları var. Kosher menüden çocuk menüsüne, vegan yemeklerinden vejetaryen tabaklara yelpazeleri epey geniş.
 • Yemek servisi 23:30’da sona eriyor.

Kapasite

Açık Alan 450 kişi
Kapalı Alan 350 kişi
Yemekli Düğün Kapasitesi 300-400 kişi
Kokteyl Kapasitesi 400-500
Otopark Kapasitesi 150-250

Düğün paketleri

Dönemsel olarak düğün kampanyaları yapıyorlar. Senin evleneceğin tarihe ve bütçeye uygun düğün paketlerinin kapsamı hakkında bilgi almak için mekana telefon edebilirsin.

Düğün organizasyonu

Yemek servisi, masa-sandalye süslemeleri, ses ve ışık sistemi, gelin yolu, çiçekli tak gibi düğün organizasyon hizmetleri mevcut.

Dışarıdan düğün organizasyon şirketi getirmene ise sıcak bakmıyorlar.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Allı pullu düğün salonlarının aksine Çamlık Garden sade ve asil dekorasyonuyla klas tavrını ortaya koyuyor. Şöyle söyleyelim: Çamlık Garden Sarıyer’deki enfes Boğaz manzarası ile zaten bir harika. Diğer süslemeler ve özellikle çiçeklerle yarattığı ambiyans manzaraya ek oluyor.

Genellikle beyazın hakim olduğu masa-sandalye süslemeleri ve çiçeklerle elit bir havası var. Masalardaki cam görünümlü şeffaf şamdanlar bize masallardaki baloları hatırlattı. Tabii çiçek renkleri ve atın varak dokunuşlu farklı tabak-şamdan setleri de mevcut.

Müzik

Canlı müzik veya playlist’le eğlencenin detayları için yetkiliyle iletişime geçmelisin. Müziğin bitiş saati ise 23:30.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları ve video çekimi için anlaştıkları stüdyo ile ilerlemek istiyorlar. Fotoğrafların sayısı, video, CD’ye bastırma gibi hizmetlere göre fiyat belirleniyor.

Otopark

150-250 kişilik araç kapasiteli Çamlık Garden davetli sayısına göre beklentileri karşılıyor. Misafirlerine ekstra konfor sağlayacak vale hizmeti de otoparkta mevcut olacak.

Öne çıkan özellikleri

 • İstanbul’da Boğaz manzaralı düğün mekanları arasında şık bir yer.
 • Hem açık hem kapalı salonu olan düğün mekanlarından.

Alkışlarımız

 • Boğaz manzarasından dolayı düğün fotoğrafların muhteşem olacak.
 • Dekorasyonu, süslemeleri çok zarif. Canlı çiçekleri çok başarılı bir şekilde kullanmışlar.
 • Masa sandalye süslemelerinden masa çiçeklerine, şamdanlardan tabak-peçete detaylarına kadar renk alternatifleri her zevke hitap ediyor.
 • İstanbul düğün mekanlarının çoğunda gördüğümüz otopark sorunu burada yok. Araç kapasitesi yeterli olan otoparkın vale hizmetinin de bulunması Çamlık Garden’ın kalitesini arttırıyor.
 • Avrupa Yakası’ndaki kapalı düğün salonlarının çoğunda aynı zamanda Boğaz manzarası yok haliyle. Burada mekanın lokasyonunun artılarını kışın evlensen dahi yaşayabileceksin.
 • Açık alanındaki dev şemsiyeler sayesinde yağmur yağması durumunda bile keyfiniz bozulmayacak. Ayrıca mekanda aynı anda birden fazla düğün yapılmadığından organizasyonu hiç bozulmadan kapalı salona taşınma imkanı da var.
 • Sevimli bahçesindeki oyun alanı minik misafirlerin eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanıyor.
 • Çamlık Garden yorumlarına baktığımızda burada evlenenlerin birçoğu yetkililerin tüm sözlerini tuttuğundan bahsediyor. Bazen düğün mekanlarında yemekler, servis hızı, belirlenen müzikler vs ile ilgili aksamalar ve hatalar olabiliyor. Çamlık Garden için yapılan yorumlar ise tam tersi. Düğün organizasyon yetkililerinin gelin ve damadın taleplerini canla başla yerine getirmeye çalıştıkları söyleniyor.

Keşkelerimiz

 • Düğün fotoğrafçısı, organizasyon şirketi ve catering firması dahil dışarıdan hiçbir profesyoneli kabul etmemeleri kabul edelim ki biraz sınırlayıcı.
 • Otoparkı ücretli diye biliyoruz. Sen yine de bir sorsan iyi olur.
 • Kapalı düğün salonu maksimum 300 kişilik. Daha kalabalık bir düğün planlıyorsan ve yaz düğünü yapmayacaksan başka mekanlara bakman gerekebilir.

Diğer organizasyonlar

Çamlık Garden davet ve kutlama organizasyonarlarının hepsi için uygun bir yer. Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi gibi etkinlikler için de tercih ediliyor.


Çamlık Garden Sarıyer’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Kireçburnu Mah. Aykut Barka Cad. Çam Yolu Sok 47/1 Tarabya Sarıyer

0212 963 0764 numaralı telefonu arayarak Hatice Yılmaz Akçakıl’a merak ettiğin her şeyi sorabilirsin. Düğün tarihine göre güncel kampanyaları yakalarsan fiyatlar daha uyguna gelir, ne güzel olur.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası düğün mekanları için hazırladığımız özel içeriğimize mutlaka göz at:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

Benzer düğün mekanları