esinti kır evi
Adres Yakacık Çarşı Mah. Ayazma Cad. Şekersuyu Sok. No:26 Kartal / İstanbul
Telefon 0216 706 6170

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Esinti Kır Evi hakkında

Kartal’da kır düğünü mekanı arayan çiftlere mis gibi bir önerimiz var: Esinti Kır Evi! 2000 metrekarelik alan üzerine kurulmuş olan mekan, kapalı ve açık alanlarıyla hizmet veriyor. İşinde uzman bir organizasyon sorumluları var. Tüm organizasyonun hayallerindeki gibi olması için çalışıyorlar.

Esinti Kır Bahçesi’yle ilgili detaylara geçelim şimdi:

Esinti Kır Evi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Esinti Kır Evi’nde ortalama fiyatlar talep ediliyor. Fiyatlarının uygun olması da çiftleri cezbeden özelliklerinden biri.
 • Mekanda menü seçimine ve düğün tarihine göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.
 • Yemekli, kokteylli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor.
 • Yemekli bir düğün yapacaksan et, tavuk ya da balık menü seçenekleri mevcut.

Tablodaki Esinti Kır Evi fiyat listesi, başlangıç menüleri için geçerli. Davetli sayına, düğün tarihine ve taleplerine göre net bir rakam istiyorsan seni ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna bekliyoruz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Esinti Kır Evi’nin iki açık ve iki kapalı alanı bulunuyor. Açık alanları Water Garden’ın 250, Moon Garden’ın ise 600 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Kapalı salonlarında ise 100 ve 300 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Kapalı salonlar genelde sonbahar ve kış dönemlerinde, ayrıca butik organizasyonlarda tercih ediliyor. Mekanın genelde açık alanları daha çok ilgi görüyor.

Esinti Kır Evi düğün paketleri

Yakacık Esinti Kır Evi, çiftlerin bütçesine ve taleplerine göre farklı düğün paketleri hazırlayabiliyor. Mekandan paket dahilinde alabileceğin hizmetler şu şekilde:

 • Yemek / kokteyl servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • DJ ve canlı müzik
 • Mekan süslemeleri
 • Servis personelleri
 • Otopark
 • Düğün pastası
 • Organizasyon sorumlusu

Dekorasyon ve süsleme

Esinti Kır Evi’nde, yeşilliklerin arasında çok güzel davet alanları oluşturulmuş. Beyaz masa örtülerine, farklı renklerde tüller eşlik ediyor. Masaların üzeri şamdanlar, çiçek aranjmanları ve şık servis takımlarıyla donatılıyor. Gelin yolu, nikah masası gibi özel alanlar da büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Ayrıca kına geceleri için özel olarak hazırladıkları köşeleri ve masa süslemelerini de çok beğendik.

Alanların süslemesi mekanın kendi ekibi tarafından yapılıyor. Çalışmak istediğin farklı bir organizasyon firması varsa onu da mekana getirebiliyorsun. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaları yok.

Müzik

Mekanda saat 22:00’ye kadar müzik devam ediyor! Çiftlere anlaşmalı DJ’lerini ve canlı müzik ekiplerini yönlendiriyorlar.

Düğün fotoğrafçısı

Esinti Kır Evi’nin düğün paketleri dahilinde fotoğraf ve video hizmeti de bulunuyor. Mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçılarla çalışabiliyorsun. Ama senin aklında başka bir ekiple çalışmak varsa, ona da müsaade ediliyor.

Bu arada Kartal’daki diğer popüler mekanları da incelemek istersen: Kartal Düğün Salonları Arasından En Favori 6 Mekan

Otopark

Esinti Kır Evi’nin 250 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmetleri de mevcut.

Alkışlarımız

 • Asırlık çınar ağaçları ve çok sayıda bitki türünü barındıran bir mekan burası! Esinti Kır Evi, ağaçların gölgesinde düğün yapabileceğin ve isminin hakkını veren bir yer.
 • Mekanda çocuk oyun alanı da bulunuyor. Bu basit gibi görünebilen ama çok önemli bir hizmet. Özellikle çocuklu davetlilerin buna çok sevinecek.
 • Yemekli bir organizasyon yapmayı planlıyorsan, düğünden önce Esinti Kır Evi’ne giderek menü tadımı yapabilirsin.
 • Her çift gibi siz de düğün bütçenizi en iyi şekilde kullanmak istiyorsunuzdur. İşte burada dönem dönem sunulan indirimler sayesinde bunu başarabileceksiniz.
 • After party imkanı sunan düğün mekanlarını pek seviyoruz! Esinti Kır Evi’nde de düğünden sonra after party ile eğlenceye devam edebilirsin.

Esinti Kır Evi çift yorumları

Esinti Kır Evi’nde daha önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarının ilgini çekeceğini düşünüyoruz. Bakalım mekanla ilgili neler yazmışlar?

Emel & Dursun: “Ağaçların arasında doğal ve çok güzel bir mekan. Kır düğünleri için ideal. Personel güler yüzlü ve deneyimliydi. Çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.”

Melek & Güven: “Ortam gayet güzel, kır düğünü için ideal bir mekan, otopark sorunu yok, ulaşım kolay, fiyatlar makul, fikir ve isteklerimize göre düzenleme yapıldı. En önemlisi her detayın düşünülmüş olmasıydı. Teşekkürler Esinti ailesi.”

Fiyat Teklifi Al

Diğer organizasyonlar

Mekanda düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, parti gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Esinti Kır Evi iletişime geçenlere diğer organizasyonlarla ilgili detaylı bilgi veriyor.

Esinti Kır Evi nerede?

Adres: Yakacık Çarşı Mah. Ayazma Cad. Şekersuyu Sok. No:26 Kartal / İstanbul

Telefon: 0216 706 6170

Esinti Kır Evi, kolay ulaşımı sayesinde de ilgi gören bir mekan. Mekan, toplu taşıma araçlarının güzergahında yer alıyor. Şahsi aracıyla gidecek olanlar için de mekanın otoparkı bulunuyor.

Benzer düğün mekanları