çavuşbaşı kasrı
Adres Çiftlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Koza Sok. No: 4 Çavuşbaşı Beykoz
Telefon ?0216 706 6431

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Çavuşbaşı Kasrı hakkında
Çavuşbaşı Kasrı Sosyal Tesisleri Beykoz’da, 2007’den beri düğün ve davetler için hizmet veriyor. Hem kır düğünü bahçesi hem de kapalı salonuyla kısa sürede adını en iyi Anadolu Yakası düğün mekanları arasına yazdırmış bir yer burası.

Beykoz düğün mekanları arasında en popüler yerlerden olan Çavuşbaşı Kasrı; nefis yemekleri, profesyonel orkestrası, masa ve salon süslemesindeki iddiası, geniş otoparkı ve deneyimli personeli ile seviliyor. Bunun yanında Çavuşbaşı Kasrı düğün menü fiyatlarının başlangıç rakamlarının da ortalamaya göre uygun olduğunu söylemek isteriz.

Hem yaz düğünleri hem de kış için uygun alanları ve düğün & davet hizmetindeki 360 derece yaklaşımı ile Anadolu Yakası’nın en popülerlerinden. Açık hava düğün mekanında yağmura karşı İstanbul’un en büyük açılır kapanır şemsiyeleriyle hazırda beklediklerini de belirtelim.

Çavuşbaşı Kasrı Sosyal Tesisleri’nde düğün nasıl bir atmosferde gerçekleşiyor, videoyu izleyerek ön fikir edinebilirsin:

İçindekiler

Çavuşbaşı Kasrı düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Çavuşbaşı Kasrı fiyatları sosyal tesis olmasından dolayı benzer görsellikte ve kalitedeki İstanbul düğün mekanlarının pek çoğundan ucuz. Düğün fiyatları yemek menüsüne ve organizasyonun kapsamına göre değişiyor. Başlangıç rakamları tablodaki gibi. Detayları öğrenmek için yukarıdaki tablodaki telefon numarasına tıklayarak arama yapabilirsin.
 • Dışarıdan herhangi bir catering firmasını getirmeni istemiyorlar.
 • Servis 22:00’de sona eriyor.
 • Alkol servisi yapılmıyor.

Karşılaştırma yapmadan karar verme: İstanbul’da Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları (2019 Fiyatları ile)

Kapasite

Kapalı Alan 750-1.000 kişi
Açık Alan 750-1.000 kişi
Yemekli Düğün Kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Otopark Kapasitesi 250-500

İstanbul’daki kır düğünü mekanları arasından incelediklerimize de bak:

İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Düğün paketleri ve organizasyonu

Masa sandalye süslemesinden yemeklere, müzikten yer volkanı, konfeti gibi tüm detaylara Çavuşbaşı Kasrı organizasyonla tek tek kendi ilgileniyor ya da çözüm ortaklığı yaptığı firmalarla irtibata geçerek hayalindeki düğün için elinden geleni yapıyor. Yani dışarıdan herhangi bir organizasyon firmasını sürece dahil edemiyorsun.

Davetli sayına, mevsime ve konsepte uygun olarak mekan seçimini yapmak, süslemelerin hangi temaya göre seçileceği, ışık ve ses sisteminin kurgulanması, menünün ayarlanması gibi tüm adımlarda Çavuşbaşı Kasrı sana yardımcı olacak ekibiyle hazır.

Çavuşbaşı Kasrı düğün salonu sahnenin iki yanındaki gelin-damat merdivenleri ile çok seviliyor. Seçtiğin müzikle ayrı merdivenlerden gelin damat olarak salona giriyor, el ele tutuşuyor ve tüm konukların görüş hizasındaki dev sahnede yer volkanları ve sisler içinde dansınızı yapıyorsunuz. Açık alanda ise canlı çiçek taklarının altındaki gelin yolundan misafirlere doğru yürüyorsunuz.

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Beykoz Çavuşbaşı Kasrı, birçok kır düğünü mekanı gibi açık alanında beyaz masa sandalyeler ve doğal çiçekler, objeler kullanıyor. Kapalı düğün salonu ise açık alana göre epey şatafatlı. Altın yaldızlı tiffany sandalyelere yine golden supla, peçetelik, mumluk gibi detaylar ekleniyor. Duvarlardaki oryantal desenler de salonun geleneksel ve gösterişli ambiyansını destekliyor.

Müzik

 • 23:00 olduğunda müzik yavaş yavaş sona eriyor.
 • DJ ya da orkestra seçimini düğün paketlerini öğrenerek yaparsın, telefonu biliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Çavuşbaşı, İstanbul düğün salonlarının çoğu gibi dışarıdan fotoğrafçı getirmene izin vermiyor. Fotoğraf ve video çekimi de mekanın vadettiği kusursuz organizasyon hizmetlerinin arasında.

Otopark

Çavuşbaşı Kasrı Beykoz’da geniş otoparkı ile dikkat çeken başlıca mekanlardan. 250-500 kişilik otoparkında vale hizmeti vermediklerini belirtelim.

Alkışlarımız

 • Çavuşbaşı Kasrı düğün mekanı olarak ilk önce uygun başlangıç fiyatları ile dikkat çekiyor. Hem açık hem kapalı alanı olan hem de organizasyon konusunda deneyimli birçok Anadolu Yakası düğün mekanı daha yüksek fiyatla başlatıyor paketlerini.
 • Beykoz İstanbul’un birçok yeri için uzak bir lokasyon. Bu yüzden konuklarının çoğu özel araçla gelecek diye tahmin ediyoruz. Otoparkının geniş olması bu yüzden ayrıca sevindirici.
 • Çavuşbaşı Kasrı Sosyal Tesisleri dev şemsiyeleriyle açık alanda yağmur tehlikesine karşı önlemini almış durumda. Yaz düğünlerinin en büyük handikabı aniden bastıran yağmur oluyor ve mekan bu sorunu gerçekten çözmüş.
 • Düğünden önce menüdeki yemeklerin tadına bakabilir, değişiklik isteyebilirsin. Çocuklar için özel menü de hazırlıyorlar.
 • Çavuşbaşı Kasrı düğün & organizasyon konusunda her şeyi senin yerine hallediyor. Detaylarla uğraşmak ve ayrı ayrı orkestra, catering ya da organizasyon şirketi ayarlamak zorunda kalmayacaksın.

Keşkelerimiz

 • Otoparkında vale hizmeti olsa misafirlerin daha rahat ederdi.
 • Dışarıdan hiçbir organizasyon şirketini ve profesyoneli kabul etmemeleri senin açından biraz sınırlayıcı olabilir.
 • After party alanı yok. Bu yüzden müziğin biraz daha sürmesini rica etmek zorunda kalabilirsin.
 • Çavuşbaşı Kasrı’nın düğün salonundaki dekorasyonu biraz abartı bulduk. Yaldızın daha küçük detaylarda kullanılması daha asil dururdu.
 • çavuşbaşı kasrı

Diğer organizasyonlar

Çavuşbaşı Kasrı kahvaltı mekanı olarak ünlü bir yer. Davet ve organizasyon bakımından nişan, sünnet, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler de düzenliyorlar.

Çavuşbaşı Kasrı Sosyal Tesisleri Beykoz/İstanbul’da nerede?

Adres: Çiftlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Koza Sok. No: 4 Beykoz İstanbul

Çavuşbaşı Kasrı’na nasıl gidilir, kiminle görüşebilirsin?

Toplu taşıma ile 15 BK, 202, 121 A, 20 ve 11 ÇB hatlı otobüslere biniliyor.

 • İster beykoz-Kavacık istikametinden
 • İster Çekmeköy Çavuşbaşı yolundan
 • İster Ümraniye Hekimbaşı ve Küçüksu yolu üzerinden gidilebiliyor.

?0216 706 6431 numaralı telefondan Yasin Yıldız’la konuşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Beykoz düğün mekanları için birkaç önerimiz daha var:

Umarız bu yazı sana fikir vermiştir. Puan ver ve yorumlarını paylaş, diğer çiftlerin de fikri olsun.