Ana Sayfa İstanbul İstanbul Kır Düğünü Mekan İncelemesi

İstanbul Kır Düğünü Mekan İncelemesi

Esinti Kır Evi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Yakacık Çarşı Mah. Ayazma Cad. Şekersuyu Sok. No:26 Kartal / İstanbul Telefon 0216 706 6170 Fiyat Teklifi Al Esinti Kır Evi hakkında Kartal’da kır düğünü mekanı arayan çiftlere mis...

Ada Beach Club Wedding: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
Adres Heybeli Ada Çam Limanı Koyu Adalar Heybeliada / İstanbul Telefon 0216 706 2794 Fiyat Teklifi Al Ada Beach Club Wedding hakkında Ada Beach Club; günlük hayatında denize girmek ve...

Grandma’s Wonderland: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
Adres Ören Çiftlik Evleri, Yeni Mahalle, Akören Cad. No:114 Silivri / İstanbul Fiyat Teklifi Al Grandma's Wonderland hakkında Çiftlik düğünü yapmayı düşünen çiftler buraya: Sebze ve meyve bahçelerinin...

Elite Garden Davet, Avcılar: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:101 Avcılar / İstanbul Fiyat Teklifi Al Elite Garden Davet hakkında Şöyle Marmara Denizi’nin esintisini yakinen hissedebileceğin şık bir düğün mekanıyla...

Çimen Garden Event: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Mithatpaşa Mah. Gökşin Sok. No:46 Eyüp - Kemerburgaz / İstanbul Telefon 0212 963 2041 Fiyat Teklifi Al Çimen Garden Event hakkında Çimen Garden Event Kemerburgaz’ın muhteşem doğasında düğün yapma...

Günyeli Kır Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Adres Çengeldere Cad. Afyon Sk. Günyüzü Çıkmazı No:4 Beykoz / İstanbul Fiyat Teklifi Al Günyeli Kır Bahçesi hakkında Beykoz için İstanbul kır düğünü mekanlarının anavatanı desek yanılmış olmayız...

Duduzar Turistik Tesisleri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Adres Velibaba Mahallesi, Fatih Cd. No:4 Pendik / İstanbul Fiyat Teklifi Al Duduzar hakkında Duduzar Turistik Tesisleri Pendik’te açık ve kapalı organizasyon alanıyla uzun süredir hizmet veriyor. Özellikle...

Forest Garden Aydos: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Adres Yakacık Yeni Mah. Samandıra Cad. Aydos Ormanı 4 ve 5 Nolu Kapı Kartal / İstanbul Telefon 0216 706 0776 Fiyat Teklifi Al Forest Garden Aydos hakkında Şehir merkezinin gürültüsünden...

Peçka Çatalca: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Kaleiçi Mah. Hanice Cad. No:3/A Çatalca / İstanbul Fiyat Teklifi Al Peçka Çatalca hakkında Peçka Çatalca; şehirden uzak ama ulaşımı kolay, yeşillikler içinde, doğa manzaralı bir düğün...

Leonardo Kır Düğünü Fiyatları Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Adres Polonez Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Yolu No:1 Polonez Köyü Beykoz Telefon 📞  0216 706 0713 Fiyat Teklifi Al Leonardo Kır Düğünü hakkında Leonardo Polonezköy Beykoz kır düğünü mekanları arasında ilk...

Digma Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
Adres İshaklı Mah. Bozhane Yolu Sok. No: 9 Beykoz Telefon 📞  0216 706 6930 Fiyat Teklifi Al Digma hakkında Digma, Polonezköy’de modern bir kır düğünü mekanı. Doğa ile iç...

Rustik Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Çengeldere Mah. Karadeniz Cad. No:6 Beykoz/İstanbul Telefon 0216 706 1908 Fiyat Teklifi Al Rustik Bahçe hakkında Şehrin stres ve karmaşasından uzak yemyeşil bir alana kurulmuş Rustik Bahçe, İstanbul’un şirin...

Green Paradise Kır Düğünü: Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Hem açık hem kapalı davet alanı sunan, şehrin gürültüsünden uzak geniş bir alanda konumlanmış Green Paradise Kır Düğünü düşlerindeki düğün için seni bekliyor.

Beyaz Bahçe Butik Otel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
2 farklı kır bahçesi ve 1 kapalı alanı ile 30 yılı aşkın bir süredir sektörde olan Beyaz Bahçe, Polonezköy’de hizmet veriyor.

Kelebek Çiftliği: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Beykoz'daki Kelebek Çiftliği; şık dekorasyonu, tatlı beyaz balonları ve renkli ışıklandırmaları ile çiftlere rüya gibi bir ortam sunuyor.

Hint Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Hint Bahçesi'nde doğanın sunduğu güzelliklerin yanı sıra süslemeler ve aksesuarlarla da kır düğünü konsepti tamamlanıyor.

Sarıyer Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Sarıyer Garden, kır düğünü isteyen çifte kumrular için masal tadında ışıltılı davetler gerçekleştiriyor. Sarıyer düğün mekanları arasında panoramik İstanbul manzarası, yemyeşil bahçesi ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkan Sarıyer Garden; düğün organizasyonları için çokça tercih ediliyor.
Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri olarak da bilinen Ayşe Sultan Kır Düğünü Beykoz'da şirinlik abidesi bir kır düğünü mekanı. Bayılacaksın.
Boğaz Kır Organizasyon

Boğaz Kır Organizasyon: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Boğaz Kır Organizasyon Sarıyer'de enfes deniz manzarası ve yemyrşil bahçesi ile masalsı bir kır düğünü mekanı. Paketlerini incele.
Semazen Garden Düğün

Semazen Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Semazen Garden Beykoz kır düğünü mekanları arasında fiyat-performans açısından başarılı bir yer. Zengin düğün paketlerini incele, fiyat al.
Bella Garden Beykoz

Bella Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Beykoz’da yeşillikler içinde bir alana kurulmuş Bella Garden, düğün için hazırladığı muhteşem kır bahçesiyle kalbini çelecek.
Uçar Garden Bosphorus

Uçar Garden Bosphorus: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Adres Beylerbeyi Mah. Şemsi Efendi Sok. No:28 Üsküdar/İstanbul Telefon ? 0216 706 2679 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Uçar Garden Bosphorus hakkında Yemyeşil atmosferi ve muhteşem Boğaz manzarasıyla dikkatleri çeken Uçar...
Çamlık Bahçe Beykoz

Çamlık Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Çamlık Bahçe; Beykoz’un yemyeşil ormanı içinde bulunan, şehir gürültüsünden uzak, İstanbul’un şirin kır düğünü mekanlarından biri. Keşfet.
Göktürk Garden

Göktürk Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Göktürk Garden, Bayrampaşa Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin içinde hizmet veren orman manzaralı sade bir kır düğünü mekanı.
Atapark Kır Düğünü Avcılar

Atapark: Kır Düğünü Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Atapark Avcılar'daki kır düğünü mekanları arasında en iyilerden. 5 bahçesi, 2 salonu, denize nazır konumu ile masalsı bir yer. Keşfet.
Suit Garden

Suit Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Suit Garden Beykoz kır düğünü mekanları arasında masalsı bahçesi, kaliteli hizmeti, keyifli ortamı ile cazip bir alternatif.
Qubbe Bahçe

Qubbe Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Qubbe Bahçe, Sarıyer'in en şık, masalsı ve romantik kır düğünü mekanlarından biri. Videolar, fotoğraflar, düğün paketleri ve fiyatlar için tıkla.
Villa Riva Garden Kır Düğünü

Villa Riva Garden: Fiyat Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Villa Riva Garden yeşilliğin içinde huzur dolu bahçesiyle Beykoz kır düğünü mekanları arasında eşsiz bir alternatif. Fotoğraflarına aşık olacaksın.
Pion Bahçe

Pion Bahçe: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Pion Bahçe Beykoz kır düğünü mekanları arasında son derece popüler bir mekan. Videoları, fotoğrafları ve düğün paketlerini incele, fiyat al.
Pink Rose Beykoz

Pink Rose: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Pink Rose Beykoz'da yemyeil bahçesinde şık ve zarif kır düğünlerine imza atan bir mekan. Fotoğrafları, videoları ve düğün paketlerini incele.
Aydos Ormanı Düğün Davet

Aydos Ormanı Düğün Davet: Fiyat Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Aydos Ormanı Düğün Davet Saklı Bahçe, Çamlı Bahçe ve İstanbulensis gibi farklı mekanları ile orman havasında şıkır şıkır eğlenebileceğin bir yer.
Ceremony Kanlıca

Ceremony Kanlıca: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Ceremony Kanlıca, yeni bir başlangıca “evet” derken sana kendini bir masalın içinde hissettirecek güzellikte bir yer. Fotoğraflarına bak, fiyat iste.
Gold Country Park

Gold Country Park: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Maltepe kır düğünü mekanları arasında önemli bir yere sahip Gold Country Park; yemyeşil ormanın içinde, çiçeklerle ve doğal süslemeleriyle açık hava düğünü hayalini gerçekleştirebileceğin bir yer.
Sohbet Garden Kır Düğünü

Sohbet Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Sohbet Garden Küçükçekmece'de uygun fiyatlı kır düğünü mekanlarından. Yemyeşil bahçesi, rustik tarzı, neşeli ambiyansı ile çok şirin.
Ayşe Teyze Bağ Bahçe Düğün

40 Gece by Ayşe Teyze: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100...

0
Ayşe Teyze Bağ Bahçe ismiyle bilinen 40 Gece By Ayşe Teyze, Polonezköy'de harika bir kır düğünü mekanı. Düğün fiyatları ve detaylar içeride.
Yanık Mektep Düğün

Yanık Mektep: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
Sıradan düğün salonlarını unut! Özgün kır düğünü konsepti ile şahsına münhasır bir yer olan Yanık Mektep Kuzguncuk'ta saklanan masal evreni!
Ata Garden Beylikdüzü

Ata Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Ata Garden iki bahçesi, bir kına alanı ile Beylikdüzü'ndeki en iyi kır düğünü mekanlarından biri. Nefis deniz manzarası, şık dekorasyonu ile masalsı.
Bey Garden Beylikdüzü

Bey Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Yemyeşil bahçesi, şirin ve şık dekorasyonu, nostaljiye selam duran havası ile Bey Garden Beylikdüzü kır düğünü salonları arasında cici bir yer.
Huzur Bahçesi Avcılar

Huzur Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Ambarlı Mah. Tesisler Yolu Cad. No: 12/A Avcılar İstanbul Telefon ? 0212 963 3667 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Huzur Bahçesi hakkında Huzur Bahçesi, en iyi Avcılar kır düğünü mekanları...
Polonezköy Düğün Mekanları, Fiyatları, Öneriler

Gönül Köşkü: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Beykoz kır düğünü mekanları arasında yer alan Gönül Köşkü; rustik dekorasyonu, modern tarzı, yemyeşil doğası, açık ve kapalı alanıyla aşık olacağın bir yer.
Süslü Konak Ataşehir

Süslü Konak: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Süslü Konak Ataşehir'de renkli dekorasyonu ve yemyeşil bahçesi ile popüler bir kır düğünü mekanı. Fiyatlar ve düğün paketlerin ayrıntıları için oku.
Avcılar Gölpark Davet

Gölpark Davet: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Göpark Davet Avcılar kır düğünü mekanları arasında uygun fiyatları, mis orman havası, şirin dekorasyonu ile sevilen bir yer. İçeriye bekleriz.
Villa Amikos Kır Bahçesi

Villa Amikos: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
Atatürk Korusu’nun hemen yanı başında bulunan Villa Amikos, İstanbul kır düğünü mekanları arasında özgün tarzıyla dikkat çekiyor. Videoları, düğün fiyatları ve paketleri nasıl, oku.
Artemis Garden Kır Düğünü

Artemis Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Artemis Garden, Kartal’da bulunan yemyeşil bir kır düğünü mekanı. Mis gibi kokan güzel bahçesi, zengin menüleri, makul fiyatları ve kapsamlı organizasyon hizmetleri ile İstanbul güzeli.
Enorme Jardin Citron Kır Düğünü

Enorme Jardin Citron: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Enorme Jardin Citron Polonezköy kır düğünü mekanları arasında yemyeşil, fıstık gibi bir yer. Düğün fiyatları, paketleri, videosu ve öne çıkan özellikleri için oku.
Boğaz Garden Beykoz

Boğaz Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
15.000 metrekarelik alanda özel bahçesi, doğa ve Boğaz manzarası ile adeta büyülü bir evren olan Boğaz Garden, Beykoz'daki tatlış kır düğünü mekanlarından.
Saklı Deniz Kır Düğünü

Saklı Deniz, Beylikdüzü: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Saklı Deniz, Beylikdüzü’nün en popüler kır düğünü mekanlarından biri. Masmavi deniz manzarası ve yemyeşil bahçesiyle kartpostal güzelliğinde bir mekan.
Boğaz'ın İncisi Kır Düğünü

Boğaz’ın İncisi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Boğaz’ın İncisi, Sarıyer kır düğünü mekanları arasında ferah bahçesi ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Boğaz'da düğün için en ucuz yerlerden biri.
Romantika Garden Düğün

Romantika Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Romantika Garden Fenerbahçe, Kadıköy düğün salonları arasında nefis Boğaz manzarası ve zarif dekorasyonu ile kuğu gibi bir mekan. Zarif dekorasyonu, leziz menüleri, kaliteli hizmeti ve muhteşem konumu ile çok güzel bir yer. Düğün fiyatları ve detaylar için oku.ç
Event Garden

Event Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
Event Garden Sarıyer kır düğünü mekanları arasında yemyeşil bahçeleri, masalsı süslemeleri, profesyonel hizmeti ile en iyilerden.